merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

01/22/2011 17:58:00

arkadaşlar gece mamaları falan fark etmedi bende,hele geçen hafta sabaha kadar 700cc tahıllı mama yiyodu.gerçi belli olmuyo bazen nasıl olsa fark etmiyo diye normal mama yapıyorum daha az uyanıyo.diş dönemi olduğu için mi böyle acaba?bu hafta da iki saatte bi uyanıyo hemen koşup mama hazırlıyorum 10cc falan içip bırakıyo.nasılsa yemiyo,mama vermeyip emzikle uyutayım,hem yavaş yavaş gece uyanmaları biter belki dedim ama maalesef gittik yine yaptık...sürekli değişiyorlar,bazen ne yapacağımı şaşırıyorum....

01/22/2011 21:11:00

angels48
gece beslenmelerimi nasıl kestin ayrıntılarını yazar mısın

01/23/2011 15:21:00

aşımızı olduk müge cuma günü. boyu 68 kilosu 9 kg baş 44 olmuş. gece çok mızlarsa hala veriyorum mama zeliha. uyandığında genelde su veriyorum. emzik kucak gene uyumazsa mecbur mama :(((

01/23/2011 15:53:00

Arkadaşlar Ece 2 gündür çorbasını içmek istemiyor.. Ağzını kitliyor resmen açmıyor.. Böyle bir sorun yaşayanınız var mı? Ne yapmam gerekiyor?

01/23/2011 16:03:00

Corbadan bikmistir. Iceregini degistir. Pirinc yerine mercimek veya irmik veya tel sehriye veya tarhana koy. Yeni sebzeler koy. Kereviz koyuyorum degisik tat veriyor seviyor 2 gundur...
Onun da damak tadi var sonucta.. Yeni corba istiyor senden annesi :)
Baska seyler yiyorsa sorun burda... Diger seyleri de yemiyorsa dis diyecegim :)
Kolay gelsin

Angels48 masallah ogluna :) Kocaman olmus :)
Yemek yonteminin aynisini uyguluyorum bende :)

01/23/2011 17:15:00

Sabah kahvaltısını yiyor..Meyveyi de çok zor yedi bugün.. Yine ağzını kitleyerek.. Arada beni emiyor o kadar..Belki de diştir dediğin gibi Müge..

01/24/2011 09:28:00

müge 1976
normal peyniri yemeyince lor vermiştim onu da yememişti ama senin yazını okuyunca labneyi denedim ve çok şükür bugün ilk kez kahvaltı yaptı:))önce normal mamasını içti ama,sonra biraz ekmekiçi,mama,pekmez ve labne karışımını verdim az da olsa zorlamadan yedi ya bayıldım..sonra tadını alsın diye sadece labne verdim,önce biraz yüzünü buruşturdu ama ikinci verişimde ağzını açtı ya yemeye devam edecek sanırım.fikrin için sağol:)

01/24/2011 09:35:00

Rica ederim ne demek, birbirlerimizin tecrübeleri ile daha güzel büyütücez bu yavruları :)

Ne o karışımlar filan karmançorman sen olsan yermisin :) bizimkiler minik gurmeler :) ağızlarının tadını biliyorlar :))

Cumartesi Show tv deki doktor (agubugu programı) tatları kahvaltıda ayrı ayrı verin dedi ki alsın tadını dedi....

01/24/2011 09:53:00

zeliha, mügenin dediği gibi onlarda ağızlarının tadını çok iyi biliyorlar. bende peynirini,reçelini,pekmezini ve hazırlamış olduğum bitki çayını ayrı ayrı veriyorum karıştırmadan.

01/24/2011 09:56:00

damak tatları olduğu kesin canım:))beğenmediği bişey olunca ağzını bi kilitliyo oyun falan da yapsak açmıyo..çok akıllılar çoook..benim oğlum da 2temmuzda doğdu,noyanla 3gün var araları.boyu,kilosu nasıl,emiyo mu,benim ki emmiyo malesef,o zevkten mahrumum:((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...