merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

03/28/2011 16:07:00

Bu arada bağımlılık kısmına katılıyorum,her fırsatta aklım burda,koşturuyorum..Hatta dün eski saatle 2 ye kadar takılmışım,onu oku,buna bak derken:)

03/28/2011 19:31:00

iyi geceler anneler :) benim kocam yok bu gece yalnızım..neyse ki merdocan uzatmadan uyudu :))
 simden konu başlıkları cok güzel ben daha çözemedim buradaki hıza da yetişemiyorum yardım etmek isterim..

safiye ben de önce çok hızlı kilo verdim sonra emme bitince birden aldım inşallah hepimiz eski halimize döneriz :)

zeliha biz de 17 günlükken sünnet olmuştuk çok çabuk iyileşti çok korkmuştum sorunsuz atlattık siz de atlatırsınız merak etme

ben de mibrim gibi acil ve gerektiği durumlarda kullanıyorum hipp ya da milupa org. ama ötekilerden de kullandım bir kaç kez..çoğunun tadı birbirine benziyor zaten çok yapay ama dışardaysanız çok rahat ve pratik evde yapılmış yemekle çıkmaktan daha sağıklı geliyor bana..ev yemeği buzdolabı dışında kapta daha çabuk bozulur sanki tabi uzun duracaksa..

bir de mert yapmış olduğum herhangi bir yemeği sevmediğinde alışana kadar onlarla karıştırıp verdiğimde yiyor o yüzden dolabımda kesin yedek bulunduruyorum..

çook uzun yazdım hepinizi öpüyorum :))

03/28/2011 19:55:00

DOĞUMDAN ÖNCE KAÇ KİLOYDUNUZ? 61
 KAÇ KİLO ALDINIZ? 18
 ŞİMDİ KAÇ KİLOSUNUZ? 67

03/29/2011 06:42:00

günaydınlar :))

kavanozları ben de acil durumlarda nadiren kullanıyorum
sağolun arkadaşlar umarım bizimki de sorunsuz hallolur
keremin annesi bu sayfanın sol üst köşesinde 2010 temmuz anneleri tanışalım yerini tıkla,bütün konu başlıkları geliyo;ordan da istediini seçersin

doğumdan önce 58
15 kilo alındı
şimdi 61:((

03/29/2011 07:00:00

Doğumdan önce 62 kilo,
13,5 alındı,
Şimdi 67:((( Hala da utanmadan tam hız yemeye devam..

03/29/2011 07:05:00

hipp e sonsuz güvenim var,dr la da konuştum,pazardan aldığınız sebze ve meyveden daha güvenli dedi ki biliyorsunuz ben bodrum da yaşıyorum doğal ürünlere daha yakın olduğumuz halde.ama şehirde yaşayan annelerin durumu daha zor.annem her zaman taze çorba ve meyve hazırlıyor ama biz hipp i evimizde kullanıyoruz.içim rahat problem yok:)

03/29/2011 07:10:00

evet bence de en iyisi hipp kullanılacaksa ondan kullanılmalı tahıl karışımları da çok iyi..mesela hero baby'ninkilerin tadı aynı ülkerin biküvileri gibi tadı bebeklikten alıştıracaklar tadına :P

03/29/2011 07:20:00

kavonoz maması hiç kullanmadım ama herkesten duyduğum hipp,acil bir durumum olursa tercihim bundan yana olur.

03/29/2011 07:21:00

arkadaşlar bu arada playskoolda %40a varan indirimler var..hepsiburada, e-bebekte vs. birçok int. sitesinden ulaşabilirsiniz..ben ilk arabam ve aktivite kulesi aldım aslında kiralıyım diyordum ama sonra uzun kullanır gibime geldi bi de indirim varken.. 

bir ara konuşuluyordu yaramaz toplar ve neşeli çarklar bi de bişey daha vardı..onlar nasıl kullananlar yorum yapabilir mi..? alınır mı kiralanır mı..? çünkü evde artık yer kalmadı bebekler büyüdükçe oyuncaklar da büyüyor.. bi de bazı şeylerin yüzüne bile bakmıyo..ki ben o kadar çok oyuncak almıyordum şimdiye kadar çünkü herşey oyuncak :) ama artık büyüdükçe ciddi bi ihtiyaç ve de gerekli.. bir yandan da oyuncak manyağı bi çocuk olmasını istemiyorum :S offf kafam karıştı

03/29/2011 07:25:00

arkadaşlar oyuncak başlığı ve dr. bilgilendirmeleri başlığı açtım:)) bakın isterseniz bilgilrinizi burda paylaşırsanız takibi kolay olur. dün yazmıştım ya:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...