merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

01/26/2011 09:01:00

Can 21.00 de uyuyor genelde,ama eğer çok heyecanlı bir gün geçirdiyse evde değişik sesler varsa uyuması 21:30 u buluyor.Mesela dün küvette daha uzun süre tuttuk süngeriyle oynadı,suları dışarı fırlattı çok eğlendi sonra hoplamaktan zıplamaktan hemen uyumak istemedi,ama sabah geç kalktı biz de biraz olsun sabah uykusu uyuyabildik.İlk arabam hangi marka? biz de almayı düşünüyoruz ama bir türlü karar veremedik daha?Daldan dala atlıyoruz konularda ama o kadar çok ayrıntı var ki:) küçük pet şişedeki erikli suyu kaynatmadan verin lütfen mineralleriyle kalsın.bir de kahvaltı konusu var ki her kafadan bir ses çıkıyor,yumurta ve beyaz peyniri aynı gün veriyor musunuz mesela?kahvaltı menüleriniz nasıl?

01/26/2011 09:16:00

Yesimcen bizim doktorumuzun verdigi kahvaltı menüsü şöyle: 4 tane cici bebe, 1 tatlı kaşığı pekmez, 1 tatlı kaşığı beyaz peynir, yarım yumurta sarısı, 1 çay kaşığı ceviz ya da fındık, fındık büyüklüğünde tereyağını karıştırıp veriyoruz...

01/26/2011 09:24:00

Bizim doktorumunuz verdiğinin aynısı,biz de dün ilk defa böyle hazırladık.Ama Milupa beslenme uzmanıyla görüştüğümde beyaz peynir ve yumurtayı aynı anda vermeyin dedi,anneme söyleyince bir güzel fırça yedim:( herşeyi yer yeter artık kafanı karıştırma dedi:)

01/26/2011 09:32:00

yesimcem bizede doktorumuz sadece ilk alışma haftamızda 1 hafta peynir, 1hafta yumurta ver demişti. daha sonra ikisini birlikte verebileceğimi söylemişti. önemli olarak bana söylediği yumurta sarısı ile sütü birlikte verme vitaminlerini nötr yaparlar. bitki çaylarından kullan demişti.bende aynısını uyguladım.

01/26/2011 09:36:00

hangi bitki çayları mesela?ıhlamur ya da rezene mi?

01/26/2011 09:37:00

IHLAMUR REZENE VEYA ACIK CAY

01/26/2011 09:40:00

merhaba arkadaşlar
ben hala kahvaltı veremiyorum:((sadece bi tatlı kaşığına yakın labne biraz da reçel yiyo..bakalım birazdan yine denemeye gidicez mutfağa.şans dileyin,sanırım ihtiyacım var:))

01/26/2011 09:41:00

Muge1976 , çok teşekkür ederim akşama eve gidince senin yerine ısırırım ben oğluşumu :) seninki de tam bir beyefendi :) çok tatlı maşallah :)
Arda da henüz desteksiz oturamıyor bu arada biz ellerinden ya da sırtından tutuyoruz..
İlkarabam Playskool bu arada , şiddetle tavsiye ederim :)
Fisher Price 'ın kurabiye kavanozu diye bir oyuncağı var , bu oyuncağı alan var mı , bebişlerinizin hoşuna gitti mi? Almak istiyorum ama beğenir mi acaba diye de merak ediyorum.

01/26/2011 09:44:00

Biz de henüz kahvaltı vermiyoruz , annem sabahları ayrı ayrı biraz peynir ve yumurta veriyor , ben işyerinde süt sağıyorum ve annem uyanınca süt veriyor oğluma, doktorumuz sütün olduğu sürece sabahları süt verelim , kahvaltıya henüz geçmesekte olur dedi bize de...

01/26/2011 10:39:00

şükür,bugün 1/4yumurta sarısı,3-4bebe bisküvisi,1kaşık labne,çok az reçel yedirebildim,gel babası gel eşliğinde tabii,o elime baktıkça ben ağzına koyuverdim:))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...