merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

01/29/2011 20:10:00

Kusbasi dana koyuyoruz corbaya... sonra blender...super lezzetli oluyor cok seviyor...
bugun tavuk verdim agzina...bayildi bir de patetes haslamasi... dun de cay saatinde yaptigim kekten yedi.. tabii cok vermiyorum en fazla 6-7 parcacik ..yeni tatlari cok seviyor..herseyi tattiriyorum...
damagiyla eziyor ve yiyor...

01/29/2011 20:24:00

biz çiğköfte yerken mızmızlanınca nasılsa yemez diye ondan verdim bi çimdik,afiyetle yedi maşallah..hem de iki çimdik daha ilaveyle:))bizim yediğimiz herşeyden istiyo,çok azıcık veriyorum ben de.acı ekşi bütün lezzetleri tattırıyorum ben de..

01/29/2011 21:05:00

zeliha siz tamamsınız artık :) çiğ köftede yenmiş maşallah acı acı :) ek gıda olayını bitirmişsiniz sizinki normal beslenme oluyo artık bi daha maşallah diyim :)))

01/29/2011 22:24:00

arkadaşlar ben çok pimpirikli bir anneyim galiba kendi yediğim hiçbirşeyden bir lokma bile vermiyorum ağzına tuzlu, şekerli, sağlıksız vs. diye hep ona özel yaptıklarıman yiyor. bu arada bende tavuk ve kıymaya başladım. buzlukta et sularıda dondurulmuş hazır ama her yaptığım çorbasına sebzesine katmak olmaz sanırım haftada kaç kez katmalıyım acaba?

01/30/2011 11:49:00

Emeklemeyen bebek icin calismalar : (bebegim dergisinde okudum ve denedim)
yere karin ustu yatirin.. karninin altina yastik koyun kollarini emekleme pozisyonuna getirin..popo yere degecek sekilde yastik olmucak popo altinda... mesafesine bir oyuncak koyun... emeklemeye calisiyor popo kalkiyor gitmeye calisacak ama geri gidecek... cok komik oluyor :)))

01/30/2011 12:36:00

sevdecim
 biz 3aydır ek gıdalardayız.başlarda ben de tuzlu şekerli şeyler hiç vermiyodum.sebzeleri zorla azıcık yerdi.bi akşam kendimize yaptığım maydanoz çorbasından gözünü alamayınca biraz vereyim dedim ağlayarak arkasını isteyince sebzelerine azıcık tuz koymaya başladım,daha güzel yiyo.muhallabilere de şeker yerine azıcık pekmez koyuyorum.eski titizliği bıraktım,zaman geçtikçe daha esnek olunuyo sanırım ya da kendi adıma ben biraz öyle oldum:))etsuyunu ben 1kez kullanıyorum.

02/01/2011 10:43:00

müge şu emekleme egzersizini anlayamadım ben. popo nasıl yere değecek? biraz daha açıklar mısın?

02/01/2011 10:51:00

Uzunca bir yastık düşün sadece kol altı ve karnının altında olucak onları destekleyecek. popoyu hiç bir şey rahatsız etmeyecek...rahat kaldırcak popoyu...
Yanlış anlatmışım :)

02/01/2011 17:00:00

bebişi geceleri çok uyanan yada kaşıkta sorun yaşayan arkadaşlar bi paylaşımım var
gece mamalarını biberondan geçmiyo diye sulu yapıyodum 3-4 kere kalkıyodu kayra.geçen eczacımız önerdi,yarı akışkan gıdalar için biberon ucu,bebedorun;muhallebileri bile içebiliyo bununla.artık koyu yapıyorum bazen hiç uyanmadığı oluyo.ben çok faydasını gördüm,paylaşmak istedim.nuk ve dr.browns' biberonlarımıza da uydu hem de

02/01/2011 18:52:00

zeliha gece maması olarak ne veriyorsun? nasl hazırlıyorsun ?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...