merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

02/03/2011 15:10:00

Bez kıtabımız bızım de var Sevde :) Aynısı hatta :)

02/03/2011 16:00:00

muge bizim bebeklerin ortak noktaları artıyor:) herşey gaz yapan muhallebilerle başlamıştı:) gerçi bende atlattım artık akşam üzeri veriyorum muhallebiyi gaz sıkıntımız yok çok şükür.

02/03/2011 17:48:00

yakinda kizi istemeye geliriz o halde :)
Soz! iyi bir kaynana olucam :))))

02/03/2011 19:38:00

:))))))

02/03/2011 20:39:00

sevdecim çok haklısın,ben de 4aylık başladım okumaya önceden ilgisini çekmiyo gibiydi ama şimdi kitabını görünce deliriyo,elimde bi katalog yada dergi gördüünde de..bizim anlayamayacağımız kadar anlayışlı ve akıllılar gerçekten.okuyalım ki okusunlar:))

02/04/2011 09:58:00

benim bi sorum olucak benim oglum o kadar hareketli(maşallah)altını baglamak için iki kişi gerekli elini birinin tutması gerekiyo sizin cocuklardada varmı böyle bi durum?birde kitap okuyorum demişiniz biz kitap ı görmesiyle parcalaması kacınılmaz.

02/04/2011 10:16:00

:)) Hülyacım cok tanıdık geldi bu durum bizede .... Altbağlama en zor durumlardan birtanesi artık...Ya sağa gidiyor ya sola.. ayaklar tepede zaten.. Bazen hiç bağlanmak istemiyor, kızıyor.. Banyodan sonra giyinmek HIC istemiyor... Sanırım hepimiz aynı durumdayiz bu aylarda :)) Yani tek değilsin seninki de normal davranıyor ...
Gazete dergi mecmua eline geçen ne varsa buruşturuyor yırtıyor ağzına götürüyor.. Doktor izin verin demişti... elleriyle keşfediyor yeni dokuları (tabii gazeteden sonra ellerini yıkıcaz...agzına götürmemesini engellicez... ne de olsa pis mürekkep...)

Erkek cocuğu olanlar... oğullarınız pipilerini keşfettiler mi acaba?... Benimki tam ne işe yaradığını anlamasa da orasını tutuyor bırakmıyor .... Normaldir sanırım ....

02/04/2011 10:22:00

bizde de durum aynı,banyo yapmak süper giyinmek işkence,altını açmak popişi yıkamak süper alt bağlamak işkence..ağzıma bi oyuncak alıyorum sallanabilen genellikle onla oyalanırken bağlıyorum artık:))
biz daha tutmaya başlamadık ama yıkarken falan dokunduumda suratı deişiyo tuhaf bi gülümseme beliriyo:) geçenlerde bebeğim dergisinde okumuştum bebeklerde cinsellikle ilgili yazı,normalmiş ama altını temizlerken mümkün olduunca kısa tutun fazla temas etmeyin gibi şeyler yazıyodu

02/04/2011 10:38:00

benim kızımda bez değiştirirken zorluyor. bu bebekler çıplaklıktan keyif alıyor anlaşılan çünkü bezsizken ya da çıplakken yaptığı hareketleri giyinikken daha az yapıyor. bazen keşke yaz olsa da giydirmek zorunda kalmasam diyorum çünkü o hali çok eğlenceli.

02/04/2011 19:38:00

alt değiştirmek kabus oldu. açmamla dönmesi bir oluyo öööyle durcak bıraksam. çok da mutlu dediğin gibi sevde bende yaz gelsede dolaşsa diye bekliyom:)))
  müge bizimki keşftmedi daha pipiyi. keşfetmese diyorum daha çok sert hareketleri var. bilinçsizce asılır masılır mazallah :))) duştan sonra bütün vücudunu çiziyo. ama hiç ağlama yok kendi yapıyo ya. giydirmek zaten banyodan fazla vakit alıyo :)
   arkadaşlar bebişlerinizle ne oyunları oynuyosunuz ?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...