merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/10/2011 08:59:00

deri her zaman en sağlıklısıdır Zeren inan spor ayakkabı daha çok terletir,benim deri sandaletlerim var mesela Bodrum işi,hiçbir zaman ayağımı terletmez ve yazın çok kullanışlıdır.

05/10/2011 09:01:00

o sıpayı ısırırım

05/10/2011 09:06:00

Bak canım çekti şimdi Zeren bizde yarın gidicez marmara foruma,bi daha ki sefere denk düşer umarım,iyi alışverişelr..

05/10/2011 09:29:00

ohh ohh gezmeler tam gaz başlamış,benim yerime de gezin arkadaşlar yaa ben arabayı kullanmaya cesaret edemediim için evde mahsur kaldım :((

menekşe biberona alternatif süt için suluk kullanabilirsin,kayra önceleri su içmiyodu suluktan hiç içemiyodu.doğduunda aldıımız minik suluk vardı 30cclik onla yavaş yavaş alıştı delikleri biraz daha küçük çünkü.şimdi ben onun başını diğer büyük biberonlara takıp su,süt herşey içiriyorum.

evren ben de yaşından sonra devam sütü kullanmaya hiç niyetli değilim,inek sütüne geçicem.burda bi teyze besliyo,günlük taze taze alıp vercem,bence en doğalı..
içimin bebek sütünü almış eşim geçen gün,içmedi kayra.ama tadını mı sevmedi aç mı değildi onu anlayamadım.haftasonu kahvaltıda kendime süt koymuştum,kayra çırpınmaya başlayınca bi yudum içiriim dedim sevdi gibi ama soğuk olduu için de içmiş olabilir..

kayra artık koltuu bırakma cesaretini gösterip 1dakika falan taytay durabiliyo.bu sabah kahvaltı için önlüğünü takmaya çalışıyodum,boynundan ipleri arkaya geçirmemle kayrnın yürümeye başlaması bir oldu,arkasından ipleri tutarken 15-20adım gitti kapıya kadar;penguen gibii çoook sevimliydii :))))))

05/10/2011 09:36:00

maşallah Kayraya minik penguen bende haftasonu süt meselesini sorayım kontrolde bakalım dr ne diyecek

05/10/2011 09:36:00

maşallah Kayraya minik penguen bende haftasonu süt meselesini sorayım kontrolde bakalım dr ne diyecek

05/10/2011 09:40:00

bazen inek sütü zeka geriliği yapıyo yok demir eksikliği yapıyo söylemleri ticari amaçla yapılıyo gibi hissediyorum,devam sütlerini mecbur kullandık ama içlerinde ne var kocaman soru işareti..eskiden mama mı vardı inek sütü kullanılıyodu insanlar gerizekalı mı oldu,hayır.. ben de haftasonu gidersek dra sorucam,ki ver derse de yavaş yavaş alıştırmak istiyorum.

05/10/2011 09:51:00

Ay maşallah Kayraya manzara gözlerimin önüne geldi,ne sevimli ne şaker olmuştur annesi,iyi ki yanındayız kaçırmıyoruz bu anları.Biz böyle anları babamız gelince ya da tel.de rapor ediyoruz o üzülüyo ben de görseydim keşke diye.Ben de taklit ediyorum,gülüyoruz bol bol:))

05/10/2011 11:30:00

onat2807 bak canım sıkıldı yine çalışan anne olarak püfffff.....

05/10/2011 12:02:00

Kayra ya bak yaaa inanamıyorum maşallah kuzuya! ne sevimli olmuştur adım atarken yerim ben onu.kuzenim üç çocuğunu da inek sütüyle büyüttü,babasının hayvanları vardı bir inekten 3 çocuk da büyüdü maşallah zıpkın gibiler.devam sütü veriyorum diyorum çok kızıyor bana,ama artık yoğurt konusunu aştım.annemin günlük sütten yaptığı mis gibi yoğurdu veriyorum.yok artık kavanoza yoğurt tutmak.biraz rahatlıyorum sanırım yavaş yavaş.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...