merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/10/2011 18:16:00

o kucak olayını hiç sorma büyükler çok kucağında taşıyorsun ondan oluyor bırak yere ağlasa da kendi kendinin farkına varsın diyorlar..bende zamanı gelince olacaktır diye düşünüyorum sen ne yaparsan yap

05/10/2011 20:43:00

bi yerde duymustum  büyüyünce de biz kucağa almak istiycekmişiz onlar kacacaklarmış su an kucak devresiymiş tabi cok yorucu oldugunu kabul ediyorum ama geçici bi süreç müge benim cok yakın bir arkadasımın kızı 15 aylık yürüdü simdi 19 aylık ve cok sağlıklı her bebk farklı gerçekten..

alışveiş notlarıma gelince gerçekten mertin pestili cıktı tabi benim de zaten geldiğimizden beri o kadar sık uyanıyor ki umarım gecemiz iyi gecer.. stridee rite, kapbula, joker, mothercare, adidas, nike ve reebok'a girdik ve reebok haricinde hepsinde mertin ayakkabı denediği ve yürütüldüğü düşünülürse siz düşünün cocugun durumunu :P strite ride da sadece kız deri patikleri kalmış gerçi küçük bi kısmı pembe ama babamız kesin gıcık olur diye almadık zaten satan kadın a artık yürüyo bunlardan almayın diye kafamı karıştırdı ama ben eve gelince internet sitelerinden şunu  http://www.striderite.com.tr/erkek-bebek-robeez-CLASSIC-SANDAL-BROWN.html aldım..sonra orda başka ayakkabılar da denedik 139 tl bir ayakkabı beğendim ama sonra bu kdar kısa süre için pahalı geldi emin olamadık.. jokerde chicco sandaletler var ama doğru düzgün numaraları kalmamış gelecek dediler bu arada uv korumalı şapkalar var ama mert kafasından cıkarmaya calisti ve cok da yakısmadıgı için almadım..altı komple kaucuk çorap aldım onu da öneririm ayağından cıkmıyor ve uzun..onunla da evde kaymadan gezer..bir de çekmece kilidi aldım! sonunda :)) mothercarede cok güzel iki ayakkabı denedik fiyatları da cok uygundu ama yeterince ortapedik ve sağlıklı olmayacağını düşünerek almadım..güzel plastik plaj ayakkabıları da var şeffaf ama onlara da emin olamadım ne kadar sağlıklıdır..bu arada strite rideda kadın crocs terlikler için de erken oldgunu söyledi..nike'ta da güzel bez sandaletler var ama altları dşündüğümden daha kalın ve biraz büyük geldi merte..reeboka hiç bakmayın cok küçük bebek ayakkabıları..en son adidasta karar kıldık çünkü ben de cok rahat giydirdim (ki bence bu da önemli bir kıstas) ve içinde tabanında delikler var ve tabanı dümdüz değil ayak yapısına uyumlu knarları yassı ve en rahat onunla yürüdü.. tüm bu dediğim mağazalr aynı katta kolay oldu o anlamda ama bir alt kattaki boynere gidip orda deri patik var mı sormaya taakatim kalmadı :P umarım yeterince bilgilendirici olmusumdur :) iyi geceler bayanlar...

05/10/2011 20:54:00

ayakkabımız bu fiyatı 51tl..  bir iki tane daha var mağazada ama en büyük numara 19 ben mertin ayağını 20 zannederken bu oldu kalıpları genişmiş başka bir modelin 19'u olmadı mesela..artık ne zamana kadar giyer bilmiyorum..cok büyük gelince de yürüyemiyor..

05/11/2011 05:16:00

Ben onun pıtık ayaklarını yerim bizde de bunun pembesi var o cırtları açıp kapatmaya bayılıyor Derin :) Ya şu yurtdışından siparişi bi ben beceremiyorum galiba yardım kızlar

05/11/2011 05:24:00

Iyyk utandım link y.içiymiş hehe bu arada Zeren bilgilendirmeler için teşekkür bu haftasonu vakit bulursam bende gidicem stridee rite'a netten nasıl sipariş verdin Zeren kalıpları nasıl.Bu arada biz haftasonu araba koltuğu alıcaz siz kaç kg ve hangi markaları kullanıyorsunuz şimdiden tşk

05/11/2011 05:41:00

Zeren su cekmece kilitlerini nerden aldin cok acil bizede lazim

05/11/2011 06:02:00

Heryerden alınabilir berenim biz koçtaştan almıştık ama köşe koruyuculardan almayın bence hiçbi işe yaramıyor Derin oyuncak yaptı :) 

05/11/2011 06:45:00

Günaydııııııın....
Mert  güle güle giysin canım çok yakışmış,rahat da görünüyo,evet artık sandalet bakmak lazım 1 ay sonra bunları giyemezler belki.
Ne şanslıyım çekmece açmaya çalışmıyo henüz Onat ama açıksa koşturuyo tabi:)
Yeliz bizim oto koltuğu chicco key 1 9-18 kilo,çok da memnunuz.
Ayakkabı konusunda netten siparişe cesaret edemiyorum ben,denemek lazım bence Zerenin de söylediği gibi kalıpları tutmayabiliyo.

05/11/2011 07:18:00

keremin annesi patiklere bayıldım benim korsan oğluma çoook yakışır,seninle hemen irtibata geçicem nasıl alacağım konusunda.
zeren adidaslar yakıyor çok yakışmış kuzuya iyi günlerde giysin.robeez in sandaletlerini kesin aldık biz zaten.

05/11/2011 07:57:00

robeez'in kalıpları nasıl yeşim ve zeren aylar uygun mu haftasonu gidemezsem netten alayım

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...