merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

02/04/2011 19:41:00

aslinda benim en zevk aldigim anlardan biri banyo sonrasi bebisi giyindirmeye calismak..bi nevi savas ama cok tatli bir savas..gercekten de bir ana once yaz gelse de cibil cibil rahatca dolansa ortalikta...hem o zaman emeklemeye de baslamis olur insallah :)

02/04/2011 19:45:00

yaa sorma müge,  bizimki pipiyi keşfedeli 1-2 ay oluyor. bi tutuyo, sonra bi çekiyo, nasıl acımıyo anlamıyorum, koparacak sanki... kendi kendini sünnet edicek korkarım:)

02/04/2011 19:47:00

isaret ve orta parmagini bebisin bir ayagindan baslayarak koltuk altina ya da boynuna dogru yuruturken .....gelmis gelmis gelmis gıdı gıdı gıdı gıdı... diyerek gıdıhklamak en basitlerinden ve en etkililerinden

02/04/2011 20:19:00

iyi akşamlar kızlar bugün süt iznim olunca Kaanla uğraşmaktan ancak vakit bulup gelebildim.soruma verilen yanıtların cevabını okudum. hipinize bilgi paylaşımınız için teşekkürler. bizim ufaklığa bende 3. ayından itibaren okumaya başladım. bol resimli canlı renkleri olan hikayeler almıştım. kitabın akışına göre resimleri gösteriyorum ağzını ve gözlerini açarak dinliyor:)) tabiki bir yandanda saldırı hali var kitaba. ne kadar okursak kelime hazinelerinin o kadar geniş olacağı düşüncesindeyim. yırtma olayından bizimkide çok hoşlanıyor, bende uygun olan dergileri,gazeteleri yırtmASINA izin veriyorum Müge.

02/04/2011 20:27:00

hülyadogan ayları gereği gerçekten bezlerini değiştirmek ve giysilerini giydirmek ayrı bir çaba gerektiriyor. istiyorlarki alt açık dolaşsınlar. dediğiniz gibi banyo sonrası çıplak olmaktan çok hoşlanıyor.az çok hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz.

02/04/2011 20:39:00

muge bizimki henüz pipiyi keşfetmedi, frzsnkt güldürdün beni masraf ortadan kalkar işte:))
angels48 bende merlının yaptığını yapıyorum kahkahalar atarak gülüyor, legoları ben üstüste diziyorum o izliyor, ayna karşısında oyunlarla kulak,burun vb gösteriyorum çok hoşuna gidiyor.

02/04/2011 20:53:00

bir de koltukta oturup bacak bacak ustune atip, Merlin'i de ustteki ayagimin bilek kismina oturtuyorum yuzu bana donuk olarak ve ellerinden tutuyorum. bacagimi asagi yukari sarki soyleyerek hareket ettiriyorum.  o da cok hosuna gidiyor. ha bir de tul seritlerle yuzunu gidikliyorum...mest oluyor.. bir de canli muzik esliginde birlikte dans ediyoruz..pek bir egleniyor

02/04/2011 21:58:00

kağan en çok anne nerde oyununu seviyor. ben saklanıyorum konuşarak annesi nerde oğlumun diyorum birden çıkıp burda diyince kahkaha atıyo :))) koltukta oturarak yaptığın oyunu yarın bi deniyim merlin bakalım ne tepki vericek :) bizde dans ediyoruz oğlumla bayılıyor dansa :) simden kağan aynayı seviyo ama daha önce denedim kulak burun göstermeyi o zaman küçüktü tabi ilgi göstermemişti. şimdi hatırlattığın iyi oldu.

02/04/2011 21:58:00

kağan en çok anne nerde oyununu seviyor. ben saklanıyorum konuşarak annesi nerde oğlumun diyorum birden çıkıp burda diyince kahkaha atıyo :))) koltukta oturarak yaptığın oyunu yarın bi deniyim merlin bakalım ne tepki vericek :) bizde dans ediyoruz oğlumla bayılıyor dansa :) simden kağan aynayı seviyo ama daha önce denedim kulak burun göstermeyi o zaman küçüktü tabi ilgi göstermemişti. şimdi hatırlattığın iyi oldu.

02/05/2011 09:06:00

arkadaslar cok tsk ederim beni cok rahatlatınız:)ben biboronla hiç bişi veremıyorum hero baby 2 aldım doktor tvsıyesıyle ama kesın lıkle agzına almıyor bu durumu yasamıs ve aşmiş arkadaslardan yardım beklıyorum.ayrıca ben calişan bi anneyım o yuzden sadece aksamları emzıre biliyorum gunduzlerı nasıl bı yemek programı uygulayabilirm.şimdiden tsk

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...