merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/12/2011 08:42:00

canım çok yer var tabi ama bebek olunca düşünmem lazım ama tabi hemen aklıma gelen sea garden.çocuklar için çok güvenli,mutfak ödüllü zaten,yemyeşil doğa içinde bir yer,yabancılar ağırlıkta ve işletmesi alman.başbaşa kalmak isterseniz çocuğunuzu bekleyecek bakıcılar da mevcut.sahile tesisin arabalarıyla inersiniz,baş ağrıtan animasyonlar da fazla değil.
http://www.etstur.com/Hapimag-Resort-Sea-Garden
diğer seçenekleri bir düşüneyim özelden yazarım sana.

05/12/2011 09:05:00

biz tatil icin rezervasyon yaptirdik.. bebek olunca biraz farkli bir konsept aradik.. Havuza direk acilan odalar var. Onlarda aradik uzunca bi sure. Ates uyuyunca haldir haldir odaya git odada kapan olmasin diye. Antalya'da Sueno beach diye bir yer bulduk(aslinda biz egeli oldugumuz icin ege denizinde tatil yapma taraftariyiz ama bebek icin suyu biraz soguk olur endisesi ile antalyada yapmaya karar verdik) Sueno beach'te Gol evi dedikleri bir konsept var. Oda zamin katta ve odanin balkonu direk havuzun kiyisinda. Yani balkondan havuza girebiliyorsunuz. Genel havuz da olmadigi icin(sadece gol evlerine ait) cok kalabalik degil.. Ve en guzeli bebis uyurken ben de odada kapanmak zorunda degilim.. Havuzda olabilirim... Henuz gitmedik ama rahat olacagini dusunuyorum..

05/12/2011 09:08:00

çok güzelmiş umarım memnun kalırsınız.benim aklımda sadece fethiye hillside var bakalım daha karar vermedik.

05/12/2011 09:18:00

tubiss ne kadar tuttu peki 2 kişi bir bebek gerçi biz bu sene zor gidetriz yarın tayinler belli oluyo ben ev taşıyıp ev yerleştiricem ama denizi gören bir ev için değer sanırım:)

05/12/2011 09:21:00

cok tskler kızlar oneriler icin otelleri inceleyecegim simdi..
anneler ile birlikte gitmek cok guzel fikirmis :)

05/12/2011 10:02:00

Rahsan cok gecmis olsun.bizde gecwn sandalyenin bacagina carptik kafayi sisti morardi.oluuyor ne yapalim.daha buyuk kazalar olmaz insallah.

05/12/2011 10:17:00

Kızlar ben de yaz tatili için çok heyecanlıyım. Eşim çocuklarla beni yazlığa Kuşadası'na bırakacak, kayınvalideyi de Manisa'dan alıcaz, sonra eşim dönecek, izin zamanı tekrar gelecek.
Aslında bizim sitede açık havuz var ama bugüne kadar çok az kullandık, artık bu sene çocuklarla tadını çıkarırız.

05/12/2011 10:27:00

yasemin : bizim tatilimiz toplam 6 gece 7 gun olacak ve toplamda 2500 civarinda tuttu.. Biraz fazla ama gecen yaz tatil yapamadigimizi dusunursek, 2 tatilin toplam parasi icin cok da degil..:)) Bu sekilde teselli ediyoruz kendimizi.:))

05/12/2011 10:29:00

Şimdiden iyi eğlenceler tuubis, iyi etmişsiniz. Egeliyiz demişsin, nerelisiniz?

05/12/2011 11:10:00

tesekkurler aysegul..umarim beklentimizi karsilar..

evet izmirliyiz.. esim de ben de izmirliyiz.. ailelerimiz de orda ama biz istanbulda yasiyoruz maalesef..:( sen de mi egelisin?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...