merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/12/2011 11:32:00

biz erken bir tatil yapmaya karar verdik oturduğumuz ilçenin 40 km ilerisinde birkaç yıldır gitmeyi düşündüğüm bir spa resorta 3 ay önce rezervasyon yaptırdık,5 gün kalacağız.Gitmemize 11 gün kaldı,çok sıcaklarda gitmek istemiyorum oğlum güneşten çok etkilenmesin diye.

tuubis link için teşekkürler sanırım burdan alcam sapka ve gözlüğü fakat polarize olması alzım parlama ve yansıma yapmaması için,firmaya mail attım polarize varmı diye,cevap gelmedi daha.

Bu arada benim kerem bugün iki kere parke zemine paat diye kafa üstü geri geri düştü,dakikalarca ağladı,hem de aynen sizin dediğiniz gibi gözümün önünde bir saniyede oluyor,engelliyemiyorsun.Allah korusun yavrularımızı,düşe kalka büyüyecekler diye avutmaya çalışıyorum kendimi,ama bişey olurmu diye çok tedirginim şuan.

05/12/2011 11:34:00

Yeliz sana mesaj attım.

05/12/2011 11:48:00

bu düşmelerden kaan da nasibini aldı alnı önce hafif mor sonra sarı şimdide geçmek üzere her yerde ayağa kalkıyo tuttuğu yer sağlam çıkmazsada pat... bu düşmeler için lasonil diye biilaç varmış çantada gezdirin diyolar morluk olmasın diye birebirmiş ben öğrendiğimde işişten geçmişti bide vicks dediler:)

05/12/2011 11:54:00

benim de kollarım mosmor,çünkü Can beni sürekli ısırıyor,nedense beni görünce aklına ilk o geliyor ve iki pirinç dişiyle nasıl bu kadar acıtıyor şaşıryorum valla.

05/12/2011 12:04:00

kazalar için geçmiş olsun,böyle böyle büyüyecekler..

lasonil ben kullanıyorum,birebir..morarmasını şişmesini önlüyo hemen,her çocuklu eve lazım valla

05/12/2011 12:27:00

bebişlere geçmiş olsun .sercanda yürüteçten düştü başını taşa çarptı çok korktum çok şükür bişey yok ama yürüteçten düşeceği hiç aklıma gelmezdi:((
biz tek çocukla tatile çıkamıyorduk 2 çocukla artık hayal oldu.

05/12/2011 14:46:00

Evden daha zor takip ediliyomus anladim:)

Bizde Bodrumdayiz voyage torba umarim memnun kaliriz Derinsiz guzeldi ama bakalim napicas

05/12/2011 15:34:00

bence çok kafaya takmayın bebekli tatili,evdeyken çokmu kolay sanki,değişik ortam,insanlar müzik,havuz bebeklerin çok hoşuna gidecektir,geçen sene tatil namına bişey yapamadığım için bu sene tadını çıkarmak istiyorum,oğlumunda çok fazla eziyet edeceğini düşünmüyor (ve düşünmekte istemiyorum)yabancı yerlerde eşyaları insanları izlemeyi çok seviyor,ve kimseyi yabancılamıyor.ben şansımı deniycem,bir dahakine annemide yanımıza alırız olur biter :))

05/12/2011 16:53:00

tuubis benim anne tarafım denizlili, ama ben ankarada büyüdüm. eşim de manisalı. izmirde de halamlar ve babaannem var. :)

biz de istanbuldayız, bahçeşehir 2.kısımdayız, siz neredesiniz?

05/12/2011 17:18:00

aa bende denizliliyim

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...