merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/13/2011 13:52:00

Dr çok önemli bence de,bu içine siner umarım..ben çok seviyorum bizimkini,çok insancıl bi kere.Önce kucağına alır,sever,konuşur sonra başlar işine..Ve her soruma cevap verir,cepten de arayabiliyorum bu da önemli tabi..
Bizim uyku bugün nerelere gitti anlamadım,çıldırıcaktım artık ki 4 e doğru arabayla gezdirmek aklıma geldi.sabah 7.30 da kalkıp 4 saat sonra yarım saat uyudu o uykuyla duruyodu.Yine de 25 dakika turlamam gerekti:(Şimdi uyuyo çok şükür bende bi nefes alıyorum..
Herkes yeni saçlarını güle güle kullansın,ben de pazar günü boyatıcam,çok sabırsızlanıyorum bakalım nasıl olacak.

05/13/2011 13:54:00

Onat2807 bugun biseymi var derinde oglen sadece yarim saat uyudu ve simdi anca uyumus :(

05/13/2011 16:20:00

Hiç anlamadım Yeliz..O kadar araba turuna bi 40-45 dakika daha uyudu hala cin gibi,bakalım hayırdır inşallah.Üstelik 5 gibi calpol verdim ki acaip uykusunu getirir (tabi ki uyku için vermedim,diş ızdırabı yedi bitirdi çocuğumu ne gelemez dişmiş) buna rağmen ayakta,babaya devrettim,şimdi onlar turluyo..

05/13/2011 16:39:00

bizim de 1 haftadır aynıydı. veee bugün sonunda 4. dişimizi gördük:) darısı başınıza onat2807, diş çıktı mı rahatlıyorlar cidden...

05/13/2011 19:06:00

Bizdede gelen giden yok neden acaba tembel disler

05/13/2011 20:38:00

Uykusuzluk hastaligina tutuldum bende....surekli uyanmaktan artik uykuya dalmam saatlerimi aliyor...uykuya o kadar zor daliyorum ki...benim gibi olaniniz varmi...

05/13/2011 21:31:00

geçmiş olsun sezenkaan ben sadece cok uykuyu seven heryerde ve koşulda uyuyabilen bi insanken simdi pıt diye uyanabiliyorum hatta bazen mert uyanmadıgı halde bile

iranon içinden nasıl geliyorsa öyle yap bence biraz da içgüdüsel galiba..bazen ben de ağla yeter diyorum kızıyorum bugün oldu mesela bi müddet sonra kendi kendine sustu mama sandalyesindeydi ben de yemek yapmaya calisiyordum hiç kucağıma alamıcak bi durumdayım inanamadım acaba artık kendi kendilerini sakinleştirmeyi mi öğreniyorlar..

yeliz dalga geçmelerine bakma sen ya ne güzel emziriyorsun kaç aydır hem de çalıştıgın halde emzirme reformu fotolarıı gördüm emin ol ki biz artık emziremeyen anneler siz hala emziren annelerle gurur duyuyoruz :) herkese boool ve tatlı uykular!!!...

05/14/2011 03:06:00

Evren seninle tipatip ayniyiz canim.bence artik yorgunluktan uyuyamiyoruz.berenin bazen uyuyacagi tutuyor ama ben ona ragmen birturlu uyuyamiyorum donup duruyorum yatagin icinde.ben de bazen aglayinca ilgilenemiyorum ozelliklede acil yapilmasi gereken islerim varsa.

05/14/2011 05:36:00

Kızlar sonunda gelebildim... Noyan'dan 4 gün ayrı kaldım. Dün akşam 19da geldim. Dün sabah otelde işmailimi açtığımda nurturia da şirketlerimden birine noyan ın resmını gosterdim.. hüngür hüngür ağladım :( Neyse dün eve geldiğimde bir çırpınması var..nasıl mutluyuz havalara uctuk bırlıkte...nasıl değişmiş geldi gözüme..büyümüz daha da hareketlenmiş...elleri yüzümde heryerimi inceledi.. Gece beni üzmedi... cok uyanmadı.. sabah yine yatagında dikilmiş mutluluktan çığlıklar atıyor..
nasıl özlemişim.. Allah kimseyi cocugundan ayrı koymasın...
kavuşmamız muhteşem oldu :)

bu arada 45 dk sürdü sizi okumam !!!!!

anneler günü hediyeme gelince.. bayan bana mail atmış..hediyem kargo da kaybolmuş... bişey diyemiyorum... burası dışında bir daha çekilişe katılmayacağım !

05/14/2011 07:05:00

Hosgeldin muge.biz de ozledik seni.allahim kimseyi evledindan ayri koymasin.

Kargo olayina da sasirdim bu devirde kaybolan kargo mu kalmis cok enteresan!!!

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...