merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/14/2011 07:29:00

Hoşgeldin Mügecim...Allah kimseyi evladından ayrı koymasın canım..

05/14/2011 08:45:00

Super Muge kavusmalar guzel oluyor alahayirmasin

Hediye olayinda bende sasirdim nasil kaybolduysa tekrar gondersin konu degil bence

Derin ayagimda agladi uyudu ayakta tabi maalesef bende cok uzuluyorum ama hayir diyince bile agliyor bazen napiyim insaniz hepimiz

Birazdan kontrole gidicez umarim hersey yolundadir cok heyecanliyim

05/14/2011 12:09:00

selam herkese bizde istanbuldayız geziyoruz oğluşla..biraz hava soğuktu ama bugün iyi çok şükür yoksa üzülürdüm valla..tek tek okuyamadım özledim sizleri..

bu arada gelirken uçakta sinir harbi yaşattı babasıyla zor zapt ettik dönüşüm yalnız olacak kara kara düşünüyorum fikirlere açığım böhüüü:(

05/14/2011 12:19:00

Canim yanina degisik oyuncaklar al onun daha once oynamadigi.benimki cubuk kraker paketiyle oynamaya bayiliyor mesela zor anlarda kurtaricim cubuk kraker icindende 1-2 veriyorum oyalaniyor.

05/14/2011 12:33:00

müge hoş geldin, noyanın ve senin gözün aydın olsun:)
mibrim ben ateşle şimdiye kadar 6 uçak yolculuğu yaptım, 5inde yalnızdım. 1 inde iyiyse 1 inde kötüydü, yani durumu genelleme, çok iyi de geçebilir yolculuk... bizim de kurtarıcımız galetadır. bir de bebekler uçaktaki basınçtan tıkanan kulaklarını yutkunarak açmayı bilmedikleri için canları çok yanar ondan da ağlarlarmış. özellikle uçak kalkarken ve inerken ya emzirin, ya biberon yada emzik verin ki yutkunsun ve kulağı açılsın demişlerdi bana, işe yaradı. iyi yolculuklar...

05/14/2011 12:36:00

Evet bende emziriyorum kalkista ve iniste gecen sfer uyuya kalmisti emerken

05/14/2011 15:42:00

iniş ve kalkışlarda biberon veriyorum..şu galeta ve çubuk kraker olayını tuttum..bende yanıma değişik oyuncak alıyorum ama kısa süre ilgileniyor birde bunları deneyeyim

sağolun

05/14/2011 20:02:00

Mügeeee hoşgeldin,Noyan la kavuşmanızı görmek isterdim Allah ayırmasın hiçbirimizi.
bugün kepabçıda Can elimizdeki lahmacuna saldırdı inanabiliyor musunuz?eğer biz yemek yiyorsak kesinlikle o da yiyecek,ekmekle filan kandırmaya çalıştık ama yok hayır aynısını istiyor maşallah çok hevesli.ama çok iri tanelerde öğürme hareketi var hala.

05/14/2011 20:34:00

:)Evet yeşim ya benzer manzaralar bizde de var,sanki bizim yediklerimiz onunkilerden daha iyi gibi bi de garip bakışı var bitiyorum:))Hevesle yiyo bakalım bizimle sofrada..
 Müge hoşgeldin,Allah kimseyi yavrusundan ayırmasın,bi kaç saat ayrıldım bugün de (Bakırköy pazarının altı üstüne getirildi,güzel ciciler alındı,mutlaka erken gitmek lazım öğleden sonra hem sıcak,hem kalabalık bayılttı) gözümde tüttü..
 Bu arada yaz gelmedi bi türlü derken sıcaktan şikayet etmeye başlamışım bile:)
Babayla gezerlerken,parktan zor almış bizimkini oyun oynayanları seyretmekten alamamış oğluşum kendini:)
 Onat bugün daha iyi uyudu,kesin açık havanın da etkisi var bence..Bizim haftasonu notları şimdilik bu kadar iyi geceler herkese..

05/14/2011 20:40:00

Yesim bizimki de iri taneli seyleri hala oguruyor alisir herhalde yavas yavas.mesela gecen aysin eriste ywdirdim demistiya beren yutamaz daha eristeyi minik bolersem yerde az yer o da onun icin bir ogun sayilmaz.bulgur pilavini falan daha yiyemiyor benim kizim.diyecegim su ki hwr bebegin yeme aliskanligi farkli oluyor.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...