merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/15/2011 02:22:00

bu siteyi de bu grubu da yeni kesfettim. harikaymis. cok fazla cocuklu insan tanimiyorum, boyle ayni yas grubu bebeklerin anneleriyle tanismak, dertlesmek veya tecrubeleri paylasmak cok hos. keske aranizda montreal'de yasayan birileri olsa da cocuklarimiz beraber oynasa... bu arada buralardan istegi olan olursa esim yakinda tr'ye gelecek (12 temmuz, lorin'in dogum gununun sonrasi) yollayabilirim, o da oradan kargoya verir, cok da tutmaz kargo. herkese bebekleriyle huzurlu gunler. :) 

05/15/2011 08:15:00

Hosgeldin lolovefatto

Kizlar ben kotuydumsonuclarimizi yazamadim maalesef migrenim tuttu :( Derinim gayet iyi hersey yolunda

05/15/2011 08:46:00

Gecmis olsun yeliz

05/15/2011 09:09:00

mügeeeeem hoşgeldin,valla ben de karşılaşmanızı görmek isterdim,bıcırık nasıl sevinmiştir :)))))

lolovefatto hoşgeldin,bizim grup süperdir  :)

menekşee iyi gezmeler canımmm,özlüyoruz burda ama çok geç dönmeyin yaa

safiyenin diş buğdayı nasıl geçti acaba merak içindeyim

yelizcim geçmiş olsun sana

firuz 4.diş hayırlı olsun

herkese güzel haftasonları :D

05/15/2011 10:18:00

lolovefatto hoşgeldin,ben de ilk keşfettiğimde aynı duyguları yaşamıştım:)
Yeliz çok geçmiş olsun..
Hava süper herkes gezmede sanırım:)Biz de birazdan çıkıcaz,saçları boyattım,gittikçe sarışın oluyorum galiba..
Emme ve ısırma sorunu devam ediyo,çok sinir bozucu..Onat yalancı meme muamelesi de yapmıyo tam olarak,istiyo ki her seferinde süt gelsin e malum iyice azaldı,ilkinde uyumadıysa 30-45 dak. sonra nerdeee süt,bu sefer sinirden ısırıyo.Ne yapabilirim bi fikri olan var mı?Bi an emzirmeyi bırakmayı bile düşündüm:((

05/15/2011 14:52:00

arkadaslar benim bir sorum olacak; benim lorin kolay uyuyor ve gecede birkere kalkiyor, emziriyorum geri hemen uyuyor. gunduz uykusu da iyi, ama yine uykusu gelince ben emziriyorum, 5 dakikada daliyor ve cogunlukla en az 2-3 saat uyuyor. bazen gece kalktiginda uyumadigi da oluyor ama haftada 1 maksimum. sorum su; ben memeyi birakirsam, uyku sorunu ne capta cekeriz? memeden kesip de uyutamayan var mi? gerci ben olmadigim zaman, okuldayken babasi emzikle uyutuyor ama azicik daha uzun suruyor. kendi kendine ise hayatta uyumuyor, yani besigine koyarsam uykuluyken; cildiriyor ben de kizimi uzmek istemiyorum. stresli oldugumda es-kaza kizima sesimi yukselttigimde hemen o isiltisi nesesi gidiyor, yarim saat en az yuzume bile bakmiyor. ben onu hic aglatmiyorum ve hic uzmuyorum, uyku egitimi de bana ters geliyor ama acaba gelecekte cok sorun yasayip canimdan bezer miyim? memeden kesince ne olacak?

05/15/2011 15:05:00

hosgeldin  lolovefatto ... :))
benim oglumda emerek uyuyor, ben işteyken annem kucaginda sallayarak uyutuyor ama benim kucagimda asla uyumuyor,illaki emmek istiyor, gece kalktiginda da emmeden asla tekrar uykuya gecemiyor.. benimde sutum cok azaldi, emmesi sadece aliskanlik.. nasil vazgeciricez kara kara dusunuyoruz. ancak kesinlikle uykularini etkileyecek bir sure, sabirli ve istikrarli olursak yeni duzene alistiririz gibi geliyor bana..

05/15/2011 16:40:00

Arkadaslar benim bir sorum var size....ben sutu mayalayip kisin kaloriferin uzerine koyuyoadum ve sabaha mis gibi yogurtum oluyordu....simdi artik yaz geldi kaloriferler kapali ve yogurdum tutmuyor,sicak olmadigi icin....sizce ne yapabilirim....yogut makinesimi aliyim....o sicakligi siz nasil sagliyorsunuz...

05/15/2011 16:50:00

ben kalinca bir battaniyeye sariyorum, yogurt olduktan sonra da uzerine kagit havlu, kalinindan, koyuyorum suyunu almak icin. fena olmuyor.

05/15/2011 18:20:00

Ben yogurt mskinasi kullaniyorum ama bence yogurt makinasi alma cunku 1 yasindan sonra normal yogurt verebilirmisiz.havlu falan utuyle isit ona sar yogurdu bence.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...