merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/16/2011 10:48:00

korkuyo mu yeşim mertin en sevdiği sesler süpürgeyi çıkardıgımda peşimi bırakmıyo hatta bi tane oyuncak süpürge var ses çıkarıyo gerçek gibi ondan almak istiyorum da babası kız oyuncağı o diyo :P  saç kurutmayı hiç söylemiyrum o klasiğimiz kolleksyonumuz var bozduk kaç tane :P sonunda internetten indirmiştik ses kaydını :P

05/16/2011 10:50:00

efruz ben maxi cosinin sps priori'sini aldım mothercare için özel üretilen bir modelmiş liste fiyatı 419 ama 335e almıştım ama birkaç hafta oldu sanırım memnunuz tavsiye ederim 

05/16/2011 10:54:00

selam herkese oyy çok yorgunum dinlenmek için mi geliyorum yoksa iyice yorulmak için mi anlamadım..mehmet akif pür sessizlikte yatan bir bebek olduğun için görümcemde babamlarda nerdeysem durun susunla geçiyor uyku saatleri..gece mis gibi yatan oğlum ha bire kalkmaya başladı..valla böyle olunca otur oturduğun yerde diyorum ama tabi kucak gezmeler piknik derken mest oluyor oda ayrı konu:)

aramıza katılan arkadaşım hoşgeldin.

05/16/2011 11:03:00

Blender sesinden korkanlardanız.. Artık uww uww diyor...korkuyorum misali... Baksın istiyorum blenderden geçirince..alışsın... Alışacak eninde sonunda...

Sizinkileri bilmiyorum ama Noyan cok fena hatta arsız oldu. Dokunmasını istemediğim bişi olursa hayır diyorsam o da bana bağırıyor...kızıyor.... ellerini birbirine vuruyor..resmen bana sinirleniyor... ve bana vurduğu bile oluyor... istemediğim bir bebek karakteri oldu... Vermek istemiyorsam bişeyi kıyamet koparıyor... disiplin derslerine başlamam gerek yoksa gidişat fena.....Tutamıyorum artık kafamı cevirmem ile kendini bi yerden atması yuvarlaması bir... 2 sefer kafasını vurdu ağladı 5 saniye sonra unuttu da... hyperaktiflik mi deniyor.. ufff cok hareketli napcam bilmiyorum :/

Bu arada bu akşam dan itibaren 1 hafta tatil kullanıyorum. Ege'ye kaçıyoruz anne ben Noyan..İzmir'e annemin evine gidiyoruz. Yarın sabah ilk defa uçağa bineceğiz.. Menekşe ye giden tavsiyelerden pay cıkardım kendime... Gözümde büyümüyor değil yolculuk....

Bu arada benim oğlan tam bir öğütücü...çöp tenekesi herşeyi yiyor..yeter ki tatlı olmasın (reçel meyve cıkolata kek sevmiyor) etobur....babası ile aynı.. Kocam da tatlı sokmaz ağzına.. Armut dibine düşer derler dimi...

05/16/2011 11:04:00

Beren de elektrikli supurgeye,rondoya,sac kurutma malinasina bayilir ben calistirinca oynamaya basliyor ama sesli otuncaklari ozelliklw sarki soyleyen bebeklerden cok korkuyor.

05/16/2011 11:23:00

zeren,bizde de aynı,dün evi süpürüyorum peşimde,süpürgeden elini alamıyo,üzerine çıkmaya çalışıyo falan.eşime dedim oyuncak süpürge varya ondan alsak oynar sanki diye,kız oyuncağı o dedi :))

durmayan bebek anneliğine hoşgeldin mügecim,2yaşına falan gelsin ben hemen götürücem dra hiperaktif mi diye.bi an durmuyo,hiçç ve aylardır böyle bayaa şüpheleniyorum.

ben disipline başladım,uzanıp tvnin kablosunu yakalamaya çalışıyo hayır diyince yine hamle yapıyo,biraz daha sert hayır diyorum bıdır bıdır söyleniyoo bazen ağlamaklı bişeyler yapıyo ama bırakıp yanıma geliyo hemen,afferin benim akıllı oğluma,o zararlı annecim,o yüzden ellenmez diyorum alkış yapıyorum,gülmeye başlıyoruz sonra :)

05/16/2011 11:26:00

Sabrımı taşırıyor, bağırma eğilimine gidiyorum. Çok yanlış yapıyorum. Annem nasıl beceriyorsa yola getiriyor hep sakin hep eğitici bir üslübu var (sinir oluyorum tabii bazen) ama arsızlığı bana..çok şımarıyor... Babası geliyor elimden alıyor.. Bir nispet bakışı var..oh canıma değsin bak babam aldı beni der gibi...cok zeki..cok kurnaz..korkuyorum bazen..yerden bitme 77 santimlik herife bak.. ne olucak ilerde halim....

05/16/2011 11:31:00

ahh ahh bilsem :(

kocaeliye gelecekmişsin görüşürdük ne güzel ama o sabah balıkesire gidiyoruz,üzüldümmmm

05/16/2011 11:32:00

ah Müge gözümüzün içine baka baka annemin balkonundaki bütün çiçekleri yoluyor Can,arkadaşım yürüteç getirmiş(o kadar da karşıydım) onunla fır dönüyor,annem seslenince hemen kaçıyor ama yine yapacağını yapıyor.üstelik bir de arkasını dönüp yaprakları yiyor.güzel güzel anlatıyorum kaşlarımı çatıyorum bal gibi anlıyor ama asla dinlemiyor!

05/16/2011 11:33:00

yeşim bu model tr sitede yok hem fiyatıda 19,99eur 5eur da nakliye olsa 50-55tl baya uygun bilemedim
http://www.robeez.co.uk/Robeez-Soft-Soles-Pretty-Pansy-white-Robeez-baby-shoes/product.aspx?ProductID=1255&deptid=284&PriceCat=3&Lang=EN-UK

oto koltugu e-bebekten aldık isofix'li Derinde çok sevdi bi kuruluşu var görmelisiniz fiyatı kampanya ile 1053tl'ye geldi bide 50tl hediye çekimiz var :)

Derinde bu aralar baya yaramazlaştı ve maalesef hayırı dinlemiyor dinlemiyor diyorum çünkü anlıyor fakat dinlemiyor çok hayır dersemde ağlamaya başlıyor bakalım allah annelere sabır versin

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...