merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/16/2011 12:35:00

yaaa bayıldım ben o elbiselere :((((((((((((((((

05/17/2011 04:33:00

zeliha aynıymiş durumlarımız bu babalar alem valla..  2 yaşına glir gelmez dr.a götürücem demene cok güldüm ve %100 aynı fikirdeyim neyse umaım öyle değildir de yine gülerek hatırlarız...

yeliz o ayakkabıyı al derine cok yakışır :) yeşimin koydugu dogumgünü kıyafeti muhteşem ya bayıldım. ben de dün peros diye bi mağaza var biliyosunuzdur belki oraya gittim mağaza komple kız kıyafetleri kafayı yedim erkek bebek için o kadar az sey vardı ki 1 body 1 t-shirt aldım onlar da 1 tane kalmış sonuncuları aldım.. hawai gömlek vard ama beden kalmamış :( bi de fiyatlar inanılmaz ucuz ihraç fazlası ürünler defolu filan da değil.. kız bebek annelre tavsiye ederim  12, 15 liraya cok güzel kız elbiseleri var ben armoniparktakine gitim ama biçok yerde mağazasıvarmış..int.ten de satşı var.. http://www.perosshop.com/ yaa biz doğumgününde ne giyicez yaa :( yeşim bize de bi el atsana :)

05/17/2011 04:35:00

bu arada günaydın bugün erkenciyim mert uyanmadan uyandım sabah sütü için baktım uyanmıyo daha nete giriyim dedim :) ama birazdan mıkmıklar

05/17/2011 05:53:00

Günaydın Zeren biz girene kadar Mert uyandı galiba :)

bende doğumgünü elbisesi konusunda kararsızım tütü mü elbisemi bilemedim bu haftasonu da zara ve gap bakılacak ve bir karara varılacak temmuzda tütü terletebilir kuzuyu diye düşünceliyim bide babası pek sıcak bakmadı bakalım :)

05/17/2011 06:50:00

Arkadaşlar uzun zamnadır sizleri takip edemiyorum, napıyorsunuz, nasılsınız, kuzular nasıllar?

gelmişken sizi birde bir kampanyadan haberdar edeyim:)

http://www.huggies.com.tr/kampanyalar.php

bakın isterseniz.

herkese sevgiler

05/17/2011 07:32:00

Zeren bakıyorum bizim oğlanlara da tabi kıyafet ama hep kız elbiselerine denk geliyorum onları da yayınlıyorum zaten:) ama araştırmadayım.temmuz ayında Bodrum feci sıcak olacağı için ve plajda doğumgünü yapma gibi bir fikrim olduğu içim mayo şort düşünüyorum:))

05/17/2011 07:35:00

Hoşgeldin simden ben huggies'den pek memnun kalmadım bilgine

05/17/2011 07:39:00

doğduunda prima almıştık,pişik yapınca huggiese geçtik.o zamandan beri kullanıyorum ben memnunum.ama çok nadir üzerindeki desenlerin boyası geçiyo badisine

05/17/2011 07:40:00

günaydın herkese,

ya bayılıyorum şu kız elbiselerine,simden hoşgeldin çok özlettin bilesin.yeşim bende deniz kenarı yada minik bir teknede düşünüyorum ama tam karar veremedim,erkek çocuklar için seçenek az gerçekten,papyon kravat tarzı şeyler ilk yaşta istemiyorum,renkli cıvıl cıvıl istiyorum e bide temmuz bebesi papyonmu giyer o sıcakta dimi :)))

05/17/2011 07:52:00

tabi canım ne papyonu şort ve espirili bir t-shirt daha güzel bence araştırmalara devam:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...