merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/17/2011 08:26:00

peki mesela aynı gün kutlamak gibi bir takıntınız var mı?yazın o kadar yoğun ki herkes burda

05/17/2011 08:44:00

herkese gunaydin,
ben ancak firsat bulabildim :) yaz geldi - herkes cıvıl cıvıl bakiyorumda :)
muhabbetler bile isiniyor .. yaz aylarini cookkk seviyorum :)

bende dogum gunu icin kara kara dusunuyorum. Yesim cok sanslisiniz, biz Istanbulda yine kapanicaz bi yerlere mecburen:) soyle bahceli bi yer bulsam dogum gunu icin super olur..

erkek bebek kıyafetleri konusunda sonsuz katiliyorum, h.sonu kanz'a gittim, 4-5 secenek t-shirt var ve onlarida almisim zaten:) hic bisii bulamadim.  venice ten bisiiler aldim ama hep ayni tip seyler :) kızlarin bici bici elbiselerini gorunce deliriyorum bende...

istanbul anneleri; dogum gunu icin fikirlerimizi paylasalim

05/17/2011 09:36:00

tekrar günydınn hatta tünaydın :) hadi dogumgünlerini organize etmeye baslayalım ;) ben de tarihe bakmam h.sonu olursa herkes rahat gelir..cumartesi 17.00-21.00 arası gbi yapmayı planlıyorum. dışarda olacağı için cok sıcak olmasın diye akşam saatleri..hem de havalar geç kararıyor :) ben bahçde yapıcam bizim site yönetiminden izin alınıyo..çimenlerin üstünde piknik masalarını birleştiricem ama süsleri filan nereye asarım heralde ağaçlara..daha fizibilitesini yapmadım ;P

giysi olarak da rengarenk çiçekli kısa kollu hawai gömlek altına şort istiyorum yeşim zarada var demişti oraya bakıcam.. altına da sandalet gider heralde :))

05/17/2011 09:36:00

bi de bi consepti olmalı ama ona daha karar vermedim..

05/17/2011 09:47:00

Merhabalar ben bizim sitenin havuzun basinda yapmayi planliyorum daha once gormustum orda yapan anneleri bizim burda cok cevremiz yok ama olanlarla idare edecez artik kiyAfet daha bakmadim ama yesimin resmini koydugu elbiseyi cok begwnmistim.

05/17/2011 09:47:00

şöyle bi tema bulmuştum sizinle de paylaşıyım..cünkü biz kücük bi yavru aslanız babamızı da sevindirmek adına ;) bi de hawaii teması olabiir diye düşünmüştüm temmuza da gider..

05/17/2011 09:48:00

Belki istanbuldaki annelwrde gelirler

05/17/2011 12:07:00

Herkeslere selam,3 gündür koşturmaca,davet,iş vs. yoktum ama hepsini okudum,okudukça ne kadar özlediğimi anladım:)
Şu ases çıkaran alet korkumuz vardı,yavaş yavaş sanırım gördükçe azalıyo hatta o da süpürme işine el atmak istiyo,ama blender korkusu devam:)
Kız anneleri çok şanslı cidden ama şort ve şortrlu tulum aldım(parti için değil) acaip tatlı oluyolar erkeklerimizde:)O erkeği yerim ben..Doğum gününde İzmir de annanemizin yanında olucaz bizde,dayımız Tüpraş lojmanlarında,bi havuz başı partisi düşünüyorum ben de bakalım..Pasta seçemiyorum asıl,neler var baktınız mı hiç,ilerde olsa arabalılardan ister eminim:))

05/17/2011 12:09:00

yaa Zeren aslanlı temayı çok beğendim,bizimkine de babası hep yavru aslan diyor,hem aslan burcu olduğu için hem de babası gs lı olduğu için (ama benim oğlum tabi ki fb li annesi gibi).yelken kulüp var burda önünde plajı olan çok güzel bir yer,şimdilik fikrim beach party bakalım:) can ın doğumgünü cumartesiye geliyor ama o gün annem antalya ya gitmek zorunda düğün için.ben de kıyameti kopardım aynı gün olucak diye ama geri adım atabilirim.ner dersiniz?annemi biraz üzdüm gibi,bir gün öce yapsak ne olur diyor bana neden inat yapıyorsun diyor?eşim de aynı.ne yapayım sizce?

05/17/2011 12:09:00

Zeren aslan çok şekermiş :)
Ben evde yapıcam gibi görünüyor çok abartmak istemiyorum ama alınanlar darılanlar bilmiyorum nasıl olucak bizimde c.tesiye geliyor cumada son süt iznimi kullanacağımdan(bu üzücü) hazırlıklar kolay olur heralde Bostancıda bi dükkan vardı balonlar filan ordan alıcam masa süsü.Kıyafet tam bir muamma :)
Birde biz stüdyoda çekim yapmak istiyoruz baba derin ve ben onuda pazar gününe ayarlarız heralde
Doğum günlerinde kamera ve fotoğraf çekimlerini kim yapıcaksa özellikle profesyonel olmayacaksa mutlaka görevlendirin yoksa atlanıyo heyecandan tecrübeyle sabit :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...