merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/18/2011 08:53:00

yeşim bence de tarihe cok takılma önemli olan hangi gün değil, günün nasıl gececeği..ben gerçi kendi anneme de tepkiliyim biraz bizimkiler de çesmede yaşıyor şu an burda ama gidecek annem illa burda olsun diyor ama benim bütün cevrem burda.. zaten doğumumun da izmirde olmasını cok diretmişti kendi hayatı zannediyo kadın :P ben de bir hafta ist.da yapıp 1 yaş muayenesinden sonra çeşmeye gittiğimzde bi dogmgünü de orda yapıcam..yani asıl doğumgünümüzde olamıycak ama napiim öncelikleri arasında yokuz..ben de mecbur onu böyle kabul ettim artık mücadele etmiyorum..

05/18/2011 08:59:00

Zeren ben de başta anneme çok kızdım o gün Antalya ya gidecek diye ama kızkardeşinin oğlu yani yeğeni evlenecek.teyzem yalnız,eniştem rahmetli oldu kardeşlerini yanında istiyor doğal olarak.böyle düşününce bir gün önce yapmak daha mantıklı.bir de dışarda yaparsam daha az muhatap olurum kv le daha iyi olur gibime geliyor.Annenler gelmeliydi ama ya:(

05/18/2011 09:05:00

Selamlar,
kayınvalidem dün gitti siz de amma meselelere dalmışısnız....
ben de lohusayken yanımdaydı, bana süt yapan yemekler  hazırlayacağına oğlunun sevdiği şeyleri yaptı kendileri 5 günlükken de arkasına bakmadan çekti gitti... :(((
Dediğiniz gibi unutulmuyor bunlar ama zaman belki biraz işe yarıyor...Yeşim ve Owl valla çok ilginçlermiz kayınvalideleriz... de demek seni istememiştim aman allahım yaaa....Owl ayakkabı meselesine gelince kafalarına fırlatsaydınnnn derrrmişim.....
Ben de doğum günü için plan yapıyorum ama şu diş buğdayından sonra daha farklı bi şeyler düşünmek istiyorum evim biraz küçük ve bizimkiler kalabalık....Annemin evi 2 teraslı ve yardımcısı var...onunla paylaşmadım ama orda yapma ihtimalım yüksek... :))))
Günü gününe yapılması şart değil bence biz o tarihte umrede olabiliriz (inş.) gelince ya da gitmeden yapamak isterim...

05/18/2011 09:37:00

zatn önemli olan gönüller bir olsun tarih ne ki..bizim mesela 6 temmuz d.günümüz ama 2 temmuz cmt. ist'da, 9 tem. cmt de çeşme de yapmayı düşünüyorum..annemler gelseydi iyiydi 2.ye o kadar özenemem ama onu da belki senin gibi plajda yapsam güzel olabilir diyoum:)

05/18/2011 09:43:00

yeşim kumdan kaleler şeklinde pasta yaparız çikolatalı :P üstüne de hawaii gömleği ile altına da little swimmers larını çeker sonra cup denize :)) 

05/18/2011 09:45:00

neyse ben çıkıyorum arkadaşlar spiral taktırtmaya gidiorum şans dileyin bana acımasın..umarım vücuduma kolay adapte olur ve pişman olmam.. hadi optum hepnizi

05/18/2011 09:46:00

ohhh canım çekti valla :)
erkek anneleri örnekler ortada arkadan atılıp tutulmasın ilerde biz kızımla çekiştiririz o ayrı :p
Bende pasta bile seçmedim henüz bakalım son 1,5ay :)

05/18/2011 10:18:00

Zeren her şey iyi olur umarım,anlat sonra spiral deneyimini..
Kv konusunda destan yazabilirim ama o kadar can sıkmaya gerek yok:((Hakkaten biz öyle olmayalım yaa..Tamam oğluşumuz bizim için de elbette çok önemli ama sevmiş,tercih etmiş,mutluluklar dilemek düşer bana da,diyorum daa yaman bi kv olabilirim o potansiyel var bende:)))

05/18/2011 10:28:00

izmirde müge :)

05/18/2011 10:49:00

geç kaldım ama: her şeyi anlarım ama başkasının evine (hele de bebek varken) ayakkabı ile girenleri anlamam mümkün değil...kendi evine giriyor olabilir ama başkasının evi başkasının evidir. en sinir olduğum konulardan biri de...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...