merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/18/2011 13:03:00

oo kizlar valla derin konular, kv konusu gercekten ayri bir baslik bile olabilir..
bende kv olucam insallah benim gibi bi gelinim olur :)

yesim bende ayni gun yapamiyorum, cunku sali gunune geliyor 19.temm...
17.temm pazar dusunuyorum.. bence sevdiklerimin hepsinin gelebilmesi cok onemli o yuzden ayni tarihte olmasina pek takilmadim acikcasi.

05/18/2011 13:08:00

oh be iyi ki varsınız içimi ferahlattınız,yalnız olmadığını bilmek ve sizi anlayan birilerinin olduğunu bilmek o kadar güzel ki:) hepinizi öpüyorum.

05/18/2011 13:34:00

Bende Denizi öptüm hehe

05/18/2011 17:53:00

Ay kv konusu igrenc nefret ediyorum kendisinden.yazsam destan olur herhalde kiskancin onde gideni gorumcemin cocugu berenden 3 ay kucuk kv bizimkiyle yaristiriyor sinir oluyorum surekli bi kitaslama cocuk hasya olsa bile bana soylemiyor cocuk emmiyormus beren emiyor diye bwna yalan soyluyor surekli emiyor diye.daha neler.bizim evde ne gorurse hemen ondan aliyor yakin bi zamandada gelme ihtimali var.owl kesinlikle ayni fikirdeyim kocanin annesi fikrine uyuz iluyorum.

05/18/2011 22:08:00

benim de kaynanamla annem tam tersi. hamileligimin ilk aylarinda kusmaktan dolayi 6 kilo kaybettim ve zaten zayiftim 43 kiloya dustum ve sivi kaybindan 2 hafta hastanede yattim. kanadada annem ve kizkardesimden baska kimse yok zaten, kizkardesim hic gelmedi, annemse sanki gorev yerine getirir gibi 10 dakikaligina ugradi. oturmadi bile, hastanelerden tiksinirmis. bana da surekli aldir bu cocugu, yemek yiyemiyorsun, hasta oldun sakat olur bu dedi. (ne moral vermek ama) gerci simdi lorini cok seviyor; kizkardesim de, o da. ben de kindar degilim hic uzmuyorum onlari ama kaynanam bir tanedir. surekli beni arar sorardi. turkiyeye gittim lolo 3 aylikken, kalkip kendime 1 cay bile koymadim. yemek ne istersem onu pisirir, herseyimi dusunur. kiyafetlerimi ayirirdim kendim makineye atayim diye, arar zorla bulur, lolo'nunkileri elinde yikar.. canim benim yaaa. ama tabi annemin yeri ayri iste ne yaparsin. yine de insan atamiyor. yine en cok onun rahatini dusunuyor insan. kizlar galiba sansli azinliktanim?? kaynana onemli, esim dogulu ama kaynanam esimin bebegin bezini degistirmesine, evi temizlemesine, bana hizmet etmesine hic rahatsiz olmuyor. ben hic hamarat degilim de :D

05/19/2011 10:02:00

lolovefatto gerçekten uçmuş senin örnekler ama ben kendi anneme kv.den daha cok kızıyorum cünkü insan kndi öz annesinden daha fazla şey bekliyor hani derler ya anne olunca annemi anladm bende dogumdan sonra hiç öyle olmadı tam zıddına cocuklugumu ve annemin anneliğni sorgulamaya başladım..ben gelinime karşı bile asla böyle olmayacağım olamam zaten..benim annem beni cok yalnız bıraktı senin kadar olmasa da nerdeyse doguma zorla geldi 1 hafta kala ki burda benim evimin dibinde evi var hiç bir engel yok erken dogum vs. olabilir hiç mi merak etmez insan aklım almıyor..bi de illa oraya gitmemi istedi benim bütün düzenim burda insanın kendi evinde olması gibi var mı..sonra da yine daha kalabilecekken 20 günlük lohusa bıraktı gitti..v bu 20 gün hiç de öyle yemekler filan yapmadı..ben uykusuz dikişlerimin üstüne oturamıyorum :P eşim yemek yapıyordu..kv.k.peder de doğuma gelmedi..sonra da 15 günlüken geldiler bi daha hiç..eşim çaktırmıyor ama cok üzülüyor..tamam şartlar elvermez anlarım ama benim anne baba da eşiminkiler de emekli olmuslar işleri güçleri yok eşimin ist.ablası var kalacak yer var..var da var daha neler var hakkatten destan olur offff yine hatırladımm

bi de berenim karşılaştırmayı benim annem de yapıyo gıcık oluyorum düşün kv değil annem.. neymiş mert el sallamıyormuş el çırpmıyormuş 1 ay küçük bi bebek var tanıdık o yapıyormuş.aallam diyoum her bebk farklı annee..beni mi sucluyo öğretemedim diye anlamıyorum ki..artı mert bişeyi asla zorla yapmıyo daha önce bi ara el sallıyordu simdi bıraktı artı sallamasa ne yaniii...cocuga sürekli el salatmaya ve çırptırmay calisio zorla :((( napiim ben bu kadınla kafayı yicem onsuz da olmuyo onla da  :( ama anne işte

05/19/2011 11:34:00

konuya bodoslama dalıyorum zeren ama bu el sallama vs hareketlerden bir çoğunu benim oğlumda yapmıyor çünkü karşıma alıp çok nadir bu hareketleri gösteriyorum aklımın ucundan bile geçmiyor..bu sefer görenler aa bunu niye yapmıyor filanca yapıyor diye başlıyorlar sinir oluyorum sinir..biri bana bunun mantığını açıklasın!

05/19/2011 12:23:00

05/19/2011 20:02:00

Zeren kv konusunda çok dertliyim ama benim annem benim kurtarıcım.Allah onu başımdan eksik etmesin.Doğumda herşeyi ama herşeyi annem yaptı,planladı,insanları ağırladı,bana baktı.Hala öyle elim ayağım herşeyim hem Can a bakıyor hem sosyal hayatın içinde.Çok becerikli ve çok çalışkandır.Eşim de ona hayran çok sever çok iyi anlaşırlar.Kv ne düğünde ne doğumda hiçbir şey yapmadı o ancak problem çıkarsın! Benim annemin de gelini var o kadar iyi anlaşıyorlar ki arkadaş gibiler.Annem onlara gidecek diye bizim gelin sevinçten havalara uçuyor.Çünkü çok saygılı ve çok yardımcı.İşte böyle bizim durum.

05/19/2011 20:19:00

Aynen yesim benim de annem en buyuk yardimcim ankarada yasiyor ama her daim gelir yardima

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...