merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/19/2011 20:51:00

iyi geceler arkadaşlar SEniha 2 günden beri öksürüyor. bugün daha da arttı :( az evvel doktordan geldik. şimdilik antibiyotiklik değil dedi başka bi şurup verdi. c tesi tekrar kontrole gidicez.. dua edin de artmasın bronşit belasından korkuyorum :((
Hepinizi ve bebeklerinizi öpüyorum..

05/20/2011 01:39:00

arkadaslar ben birsey soracagim, simdi dis bugdayi neymis ogrendim ama galiba onune nesneler koyuyorsunuz , seciyor falan. anneme sordum oyle bugdayli birsey mi pisiriliyormus ne??o da pek bilmiyor ama ben siz yazinca okudum da cok imrendim. nasil yapacagim? bana kisaca anlatir misiniz?

05/20/2011 01:45:00

senihaciga da gecmis olsun. ben sarimsak kaynattim azicik suyla, igrenc kokuyor ama lorinin cok ince bir biberonu var minicik, suyuna biraz o sarimsak suyundan koyuyorum, cok susamis olunca anlamadan cok hizli iciyor. benimki cok oksuruyordu, sonra azaldi, sadece gece oksuruyordu, artik o da kalmadi. papatya-su,, benimkinin sanki balgami vardi da cikaramiyordu, yani oksurup oksurup boyle yutkunmaya calisiyordu. o sarimsagi ilk icirdigim iki gun, cok az kustu ama sirf balgam. yani ondan sonra da oksurugu azaldi. bu kanadada 3 yasa kadar oksuruk surubu yasak, o nedenle mecbur kocakari receteleri....

05/20/2011 01:45:00

05/20/2011 01:46:00

05/20/2011 06:50:00

seniha ya çok geçmiş olsun öksürük şurubu hiçbir işe yaramaz bence,benim yeğenim de acayip kötü öksürüyordu ama kardeşim asla şurup vermiyordu çünkü dk da dr yazmıyor böyle birşey.sürekli ballı karabiberli su içerdi ama tabi o 3 yaşında.bal yasak bize daha:(

05/20/2011 07:09:00

senihama geçmiş olsun :((  komşumun kızı bebekken verem olmuş,ondan reçete,öksürüğü de hemen kesermiş:

tentirdiyot ve toplu iğneyle bi sürü delik açılmış gazete kağıdı

bigece göğsüne bi gece sırtına dönüşümlü olarak  enine ve boyuna çizgiler halinde tentirdiyot sürüp delinmiş gazete üzerine koymak..

seda sayanda maranki de bunu söylemişti

05/20/2011 07:28:00

senihacım çok geçmiş olsun..

05/20/2011 07:34:00

mehmet akifte de öksürük başladı off bu gezmelerde birşey olmasın..adapazarında halamdayım dün gece deprem oldu çok korktuk bugünde mehmet akif emekledi:) öksürük var uykusuzluk huysuzluk hat safhada diş mi gelşiyor bilemedim ama evde tek başımayken ne yapacağım bilmiyorum düzen altüst durumda...

geçen gün oyuncak arabasıyla oynarken küçük tekerleğini çıkarmış tam ağzına atarken gördüm hemen ağzının içinden aldım ödüm koptu..tekerler çevirmeyi seviyor diye vermiştim hani aklımdaydıda bu küçük şeyler çıkarsa diye ama gücü yetmez sanmıştım..dikkatli olmak gerek..

gece bi kalktım yanımda yerde yatıyordu yatağında yok meğer emekleyerek uzaklaşmış gülsemmi ağlasammı bilemedim..

havadisler böyle işte pazartesi konyaya dönüyorum inşallah sevgiler..

05/20/2011 09:21:00

Seniha cok gecmis olsun

Mibrim seni bilmem ama ben guldum :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...