merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/21/2011 14:23:00

Evet yesim beren de hep oksuruyor disleri cikarken doktor salya artieindan olur demisti

05/21/2011 14:32:00

ya lorin minicik cakillardan yutmus olabilir parkta, supheliyim, tas bezelyeden daha kucuk. yutsa da cikarabilir mi dersiniz? bu arada dun parktayken parkta oynayan 15 aylik oldugunu sonradan ogrendigim bir bebe kum yedi annesi kostu , gorunce ben de kostum ama bir kismini cikarabildik ancak. annesine sordum ne olacak simdi? diye; ne yapalim bu da bir cesit vitamin dedi. demekki birsey olmuyor. sarimsagi siddetle tavsiye ederim oksuruge bu arada. lolo'nun oksurugu tamamen bitti. balgami sokmeye birebirmis arkadaslar. lolocum nasil oksuruyordu, oksurmekten uyuyamiyordu, uykusundan uyaniyordu.

05/21/2011 18:14:00

Ne kaynasmasi owl?

05/21/2011 19:57:00

Hasta insanlar neden yaklasirlar kiiii

05/21/2011 19:59:00

düşüncesiz bu insanlar ya hasta hasta niye yaklaşırsın ki!
lorin in annesi kaç diş sarmısak ne şekilde kaynatılıyor tam ayrıntılı tarif alabilir miyim?

05/22/2011 02:10:00

ay cok basit, kucucuk bir cezveye 6-7 dis sarimsagi dogruyorum, iyice kaynatiyorum, suzecekle zuzup bir seye koydum buzdalabinda bekletiyorum. lorinin minik bir biberonu var, ona ne koysak icer. seker veya bal katanlar var ama bal 1 yasina kadar yasak. bir de benim lorine pekmezli , sekerli denedim icmedi. bir de o surubu sek verebilirsen ne ala ama icmez bence cunku igrenc bir tadi var, biberondan sarimsak tadi hala gecmedi. ben suya karistirip verdim. yari yariya koydum, cok susatip verince biberonu  lup diye icti. benim kiz sekerli seyleri pek sevmiyor. varsa yoksa su, o nedenle sekersiz verdim, ama icecekse pekmez kat ver iyi olur.

05/22/2011 02:10:00

ay cok basit, kucucuk bir cezveye 6-7 dis sarimsagi dogruyorum, iyice kaynatiyorum, suzecekle zuzup bir seye koydum buzdalabinda bekletiyorum. lorinin minik bir biberonu var, ona ne koysak icer. seker veya bal katanlar var ama bal 1 yasina kadar yasak. bir de benim lorine pekmezli , sekerli denedim icmedi. bir de o surubu sek verebilirsen ne ala ama icmez bence cunku igrenc bir tadi var, biberondan sarimsak tadi hala gecmedi. ben suya karistirip verdim. yari yariya koydum, cok susatip verince biberonu  lup diye icti. benim kiz sekerli seyleri pek sevmiyor. varsa yoksa su, o nedenle sekersiz verdim, ama icecekse pekmez kat ver iyi olur.

05/22/2011 18:16:00

Simdencim iyiki doğdunnn..!!! Müge ve simdenin yokluğu çok belli oluyor gerçekten,özlettiler.Lorinin annesi aramıza hoşgeldiniz,sarımsağı bende not ettim.Teşekkürler.Biz yarından itibaren 5 gün ufak bir tatil yapacağız ama oğluşu 3 gündür sinekler yiyor ve yüzü gözü şişiyor,doktora gittik sinek ilk ısırdığında alerji gelişir bu normal dedi,ne yapacağız bilmem,defans sprey bitkisel dendi,birde lavanta yağı duydum sinek gelmemesi için.Bu arada sanırım kerem ilk dişini çıkarıyor sonunda arkadaşlar,çok mutlu oldum ama huysuzlaşıyor gün içinde,arada dolven veriyoruz birde dentinoxu buzdolabından çıkarıp dişine sürüyorum biraz rahatlıyor 1 saat kadar.
Bizde durumlar böyle şimdilik,hepinizi öpüyorum görüşmek üzere.

05/22/2011 21:44:00

Simden mutlu yaşlarrrr:)İyi ki doğmuşsun ve iyi ki doğurmuşsun:))

05/23/2011 06:03:00

Uzun bi tatilden sonra işş çok sıkıcı yok mu kimseeee :(
Simden nice senelere bu arada ben şimdi gördüm

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...