merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/23/2011 06:06:00

ben varım canımmm,evde olmanın da farkı yok :((((

05/23/2011 07:24:00

Can bugün 10 aylık oldu:) öğleden sonra dr kontrolümüz var yazarım size.

05/23/2011 07:42:00

off hanımeli bide iş varki sorma kuzumu çok özledim :(
yeşim maşallah bekliyoruz güzel haberlerinizi
Bu arada benim sıkıntım var Derin benden pek yemek yemek istemiyor bakıcımız güzel yediriyor ama haftasonu 3-4 kaşık yemek üzerine emmek yeter mi tedirginim eşim aç olsa huzursuz olur diyo ne yapıcağımı şaşırdım ağzını kitliyo kurabiyem

05/23/2011 11:33:00

Ben geldim güzellerim. Nasıl özledim burayı anlatamam !!!!
Izmir ile tanıştı Noyan... Anne tarafı teyzemler dayımlar anane dede... Kimseyi yabancılamadı.. 5 dk en fazla..sonra tutamıyorduk.. Çok şımarık oldu.. Birlikte uyuduk her gece.. Oğlan deliksiz uyudu desem inanırmısınız... 21,30 -> 7,30.. benimle olunca sanırım huzurluydu...aynı yatakta.. muhakkak kolu filan bi yerime değmek istedi....Izmır havası da carptı haliyle..cok yoruldu geceleri banyo sonrası 2 dk da dalıyordu uykusuna... Güzel izmir yemekleri yedi.... hep hareket halinde ben öldüm tabii... evde oturamıyorduk hep canı sıkılıyordu.. hep sokaklardaydık... güneş kremimizi sürünüp çıkıyorduk...

Ucak seyahatı cok ıyı gecti.. kulaklar filan tıkanmadı....
Gıderken uyudu... Bu sabah da dönüşte.. yapışkanlı cıkartmalar var ya..gazetenın dagıttıgı onlardan yapıştırdım ön koltuğa... 1 saat onlarla eğlendi.. ne mızmız ne ağlama ne uyku... THY peynırlı sutlu sandoviç dagıttı ne zaman kulaklarım tıkanıyor..ona bırer parca bölüp yediriyordumçç hmm hmm hmm diye diye güle oynaya yedi..

Hasta olanlara geçmiş olsun bu arada.. KV sohbetinde okuduğum şeyler korkunç düşünmek bil istemiyorum...
Gecen hafta benimki anneme laf carptı.. Anneannesi onu cok şımartıyor dedi... evet cok mutluyuz dedim bende :)))

05/23/2011 11:44:00

Mügecim çok iyi demişsin:) bir haftada bile nasıl büyüyor değişiyor çocuklar di mi?inanılmaz! biz de çok gezenti olduk,gözü hep sokakta.arabada da bir süre sonra oturmak istemiyor,ya yollarda zıplaya zıplaya yürütülecek ya da babasının omzuna çıkacak.Artık şu bir gerçek ki beni dinliyor ve bence büyük bir kısmını da anlıyor.eğer bize kızarsa annesine babasına,direkt dede dede diya bağırıyor.yaa resmen bizi şikayet ediyor! şu akla bak:)

05/23/2011 12:20:00

Hosgeldin muge.gezmek cok iyi geliyor kuzulara.ben de giremiyorum bu ara bereni parka gotur gezdir anca yetisiyorum islere.

Yesim can nasil oldu?

Seniha da tabiki gectimi oksurugu?

05/23/2011 14:39:00

UÇAK TUYOLARI :
- Tok karnı olsun ya da yarı tok.. Kulaklar tıkandıkça bişeyler atıştırttın...maksat yutkunma olsun
- Dikkatini çekicek şeyler olsun... eliyle kurcalayacak...
- Uyku saatine yakın olsun... çok güzel uyku uyuyor.. ilk 5 dk mızıklasa da
- Ucağın önlerinden yer rica edin...problemsiz veriyorlar...Uçak boşsa 3lü koltuklardan biri boş olmasına bakın
- Kazak alın..klima ile buzdolabı oluyor uçak.. abşuruyorlar...
- Gazeteden yapışkan çıkartma cıktı dün spiderman H.turk te..Onları parmak uclarına yapıştırdım ve de ön koltuğa..kucağıma onların yapışkanları ile uğraştı (yaklaşık 1 saat) üşenmeden hemde :D Tam komedi... Değişik atraksyon şart... Ayağa kaldırın arka koltuktakı amcalarla teyzelerle uğraşsın... Eğlenceli oluyor...
Şanslıyım sanırım... Hep gözümde büyüdü bu olay

05/23/2011 16:36:00

bir eve dönüşte benden bu sabah geldik..çok şımardı çok evde yalnızken eziyeti daha da arttı umarım eski ritmimize kavuşuruz..uçakta yanımda oturan bayanın kırmızı ojeli elleri ile oyalanarak geldik..mest oldu resmen oğlum ellere dokundu ojeli tırnakları sevdi:)allahtan bayanda çocuk gelişimciymiş ellerini bize bağışladı:)

05/23/2011 18:15:00

Hastalıkları okurken..bizim de kapımızı çaldı sanırsam.. Eve geldim yavru halsiz..ateş az 37.7 nezle oldu sanırsam...annemde..bende de başladı burnumuz akıyor (uçakta klima çarptı bizi kanımca..)...Noyanı yıkadım..ayak altı vıks..odasına ökaliptus yağı kaynar su..bakalım gece nasıl geçecek ..
8.45 de sızdı...21.30da yatan bebek...gecemizi merak ediyorum :(

05/24/2011 06:40:00

Mügecim çoook geçmiş olsun hastalıklar uzak olsun kuzulardan yaa

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...