merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/24/2011 18:54:00

senihama ve noyanıma çok geçmişler olsun  acil şifalar diliyorum.

müge acaba noyandamı diş çıkarıyor? kaanda bir haftadır çok kötüydü uykusuz ,iniltili, mızmızdı dün dişi patlamıştı . hafif ateşide oldu

05/24/2011 19:15:00

Hepinize gecmis olsun.muge noyani bi goturun doktora istersen?

Safiye ben bronsitin gunesle alakali oldugunu zannetmiyorum sirti cokmu terliyor acaba uyrken felan?

05/24/2011 19:39:00

mügecim geçmiş olsun geceniz rahat geçer inşallah Allah kolaylık versin..

05/24/2011 21:09:00

sedacım sırt üstü yattığı nadir, terleyince de hemen değiştiriyorum..
mügecim noyana da çok çok geçmiş olsun inşallah ilaçsız atlatır..biz kullanıyoruz antibiyotik ve isal yaptı, dr a sordum reflor ver dedi :(
Bi de bizim sürelki bi parmağımız ağzımızda. şu dişer gelmek bilmedi hala tek dişliyiz..

05/25/2011 04:25:00

arkadaslar inanilmaz birsey bu yahu!! bu bebekler bebekken ne kadar cok benziyorlar ama buyuyunce tum insanlar farkli farkli, bunu dusunmekten kendimi alamiyorum. lorin de cok mizmiz, pacami birakmiyor hic, bulasik yikamak yemek yapmak imkansiz! bir de kizimi yanlislikla zehirledim resmen:( ogleden sonra balik vermistim ama baligi ben pisirip buzluga koyuyorum minik posetlerde, cunku coook buyuk bir balik bu. onu yedirdim cozup ama sonra unutup aksam yatmadan yogurt yedirdim. kizim iki gun ishal oldu ve ishalle atlattigimiza dua ediyorum. istah falan kalmadi, yuzu iyice minicik oldu, tombul yanaklar kalmadi, ya bu 10. ay ne bicim bir aymis, bitsin gecsin hemen. asabi, mizmiz, cadi dedigim dedik bir kiz oldu. ben yumus lorinimi istiyoruuuum :(((yemek yememeler, agzindakini cikarip eliyle minciklayip basina surmeler...  bu arada hasta bebelere cook gecmis olsun. ya ben lorin hasta olunca cok fena oluyorum. surekli bir dua etme hali. onun ishali gecsin 10 katini bana ver allahim diye. su lorin dogali hayatimda etmedigim kadar cok dua ettim 10 ayda. insan perisan oluyor, annelere sabir ve guc diliyorum. kendimiz hasta olsak inanin daha iyi, onlar daha minicik....

05/25/2011 06:57:00

Gunaydın bizim çekiliş noooldu yapıcakmıyıss ???

05/25/2011 07:04:00

Gece perişan geçti. 3 ile 5 arası cin olan bir cocukla uğraştım. Sinir krizi geçiriyordum. Annem aldı 5'de. 3de ateş vardı fitil verdim, düşürttüm haliyle...Ama sonra uyutamadım...yatırdıgım anda ayağa dikiliyordu "iiiiiiiiiiiiii" sesini duyasım yok çok mızmızdı.
Tabii sabah sızmış vazıyette hala 9da uyuyordu.

Doktora götürmek istemiyorum. Çünkü öksürük yok, hırıltı yok, iştah fena değil. Annem vitaminli besin doping uyguluyor..oğlan da hasta olsa da yiyor. ben yediremiyorum ama annem oldumu yiyor..garezi bana yani ...
Ilaç konusunda ateş düşürücü Şurup ve fitil ile idare ediyorum. Bugün son gün olması gerek. Bebeklerde ateş 3 gün den fazla sürüyorsa doktor yolu gözüküyor.  
Aslında, bende dişlerden şüpheleniyorum... Bir de bu cocuk benle bir hasta oldu yani bugün az da olsa daha iyi hissediyorum kendimi.. Noyan da bugün toparlarsa, doktora götürmücem. antibyotik vermesini istemiyorum.
Bu akşam ola hayır ola ....

05/25/2011 07:09:00

geçmiş olsun canım,inşallah ilaca doktora gerek kalmadan bugün toparlar

seniha,narin papatya,sana da geçmiş olsun kuzum..

aylar sonra yanlız pazara gidicem,kumaşları kurcalamayı öyle özledim ki,heyecanlıyımm :))

05/25/2011 07:14:00

Sefan olsun eğlen dolaş gez pazarlık yap :)
Noldu hawai gölekleri Yeşim bacı...naptın pazarda...

Çekiliş dediniz..ağzım yandı benim.. hediye gelmedi bana.. bilmiyorum şu anda ...

05/25/2011 07:33:00

Müge çook geçmiş olsun Noyan hemen iyileşsin iyşallah dün bizdede uyku fenaydı saat başı kalktı heralde bu sefer diş çünkü diş etindede morarma var dr mail attım normal dedi yayılırsa diş doktoruna gidicez komik ama diş yok diş doktorundayız :)

Çekiliş olayında sana alacak arkadaşa inanamıyorum bu nasıl iş anlamadım ama katılmak istemezsende anlarım ben konusu geçmişti hatırlatıyım dedim haziranda halledelim die olmazsa başlık açiim yeşimmm simdennn nerelerdesiniz huhuu :) Güzel olur diye konuşmuştuk ya ondan kimler katılır kıslar sayı alalım bakalım

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...