merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/25/2011 07:34:00

Günaydın herkese,gece zor geçmiş off ya.ben de kaç kere kalktım hatırlamıyorum.Biz maalesef antibiyotik tedavisindeyiz ama içim biraz daha rahat,çünkü Allah korusun bronşit aşamasına geçmemek için bu şart.sabah 5 te kalkıp peditus içiriyorum Can a uykuluyken yutuyor ama gündüzleri imkansız heryer batıyor!ağzını kilitliyor.ne yapalım 1 hafta böyle yapacak birşey yok.inşallah tüm bebeklerimiz bir an önce iyileşir.İştahsız bebeklerin anneleri vitamin kullanıyor musunuz?bize verdiği çok iyi bir şurup hemen farketti içinde balık yağı bile var.
pazara Can ı götürmek gafletinde bulunduk annemle aman yarabbim görmeliydiniz! arabada oturmadı tezgahın üstüne çıktı ne bulursa fırlatıp attı hani biz seçmek için bakarız ya aynısını yaptı millet öldü gülmekte.ama çok güzel zara şortlar aldık.gömlek yoktu ama sipariş verdim kadın haftaya getiricem dedi o zaman alıcam.

05/25/2011 07:35:00

yaaa lütfen çekilişe herkes katılsın Müge aramızda yabancı yok bizbize yapıcaz hem bu ilk doğumgünü sence de çok zevkli olmaz mı?

05/25/2011 07:52:00

Katılırım elbette de inşallah herkes aynı hevesi ve özeni gösterir. Ne bileyim insanları benim gibi biliyorum, saflık işte.. katılıcam.. Hatta organizatörlerden bile olabilirim. Ağustosa kadar artık bi yere gitmicem.

Can'ın pazar macerası çok komikmiş görmek isterdim. Ne zaman sokucan denize.
 Tepkilerini anlatsana ilk olduğunda... Ne tür tedbirler alacağını (şapkalı kremli sandaletli çıplak mayolu..sen bizden daha tecrübeli olucan deniz konusunda)
Ağustos da geldiğimde annene bırakmayı düşünüyorum Noyan'ı :))))) kocamla eğlenmek için, felekten gecemize sizde katılırsınız umarım :D
Annem gelmeyebilir :))))))

05/25/2011 07:53:00

yeşim sen bin yaşa bende iştahsız bebekler için vitamin adı istiyorum bugün doktorla konuşcam isim alabilirmiyim?

yeşim sizin şurubun adı ne?

05/25/2011 07:53:00

bende varım çekilişe aranıza alırsanız:)

05/25/2011 07:56:00

Seni almıyoruz Menekşe :DDDDDDDDDDDDD

Bizim şurup iştah açıcımız minadex fer...(tüm vitamin ve demir içinde)

05/25/2011 08:13:00

Ben de varim cekilise.

05/25/2011 08:17:00

menekşe şurubun adı minadex ama fer olanından değil çünkü demir damlasını biz ayrı veriyoruz.bizimkinin içinde balık yağı da var.ama dr sürekli kullanmayın ihtiyacı yok dedi.
haziranda sokarım artık denize Can ı,şimdiden deniz gördüğünde çıldırıyor zaten tam bir su kuşu.herşeyi anlatırım size:) mayolarımızı bile aldık çok tatlı yaa.
çekilişe ben çok özen gösterdim,bebeğin fotoğraflarını siteden indirdim bastırdım,çok güzel yerleştirdim çerçevelere ve tabi mektup yazdık.bence böyle olması gerekiyor.Burdaki arkadaşlarımızn hepsi çok düşünceli zaten bir sorun olmaz bence.

05/25/2011 08:23:00

Çekiliş için konu açılmıştır....
Oraya yazılınız bayanlar !

Minadex in 2 çeşidi var zaten biri multi vitamin biri demir.
Faydasını çok çabuk göreceksiniz. İştah cok iyi genelde

05/25/2011 08:42:00

ohh be sonunda Mugeyide gaza getirdik :)
Yeşim ilacı ben sırıngayla verıyodum oyun sanıp yutuyodu Derin dene istersen bizde kurtarıcı olmuştu
Bebişlerimiz iyileşsin artık yaa
deniz konusunda bende tecrubeleri bekliyorum bende yardımcısız çıkıyorum tatile yani anne yok babaanne yok bakalım eşim ve ben allah yardımcımız olsun :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...