merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/26/2011 13:31:00

safiye geçmiş olsun..bende yanmıştım küçükken iyi bilirim:(

biz gündüz iki kez uyuruz tek uykuyla dayanamaz çünkü yeşimin dediği gibi uykusuz çocuk=huysuz çocuk
mehmet akifte 7 gibi akşam yemeğini yer ve 9-10 gibi de aptamil junior(200cc) içer ve uyur gece boyu uyansa da açlığından olmuyor hemen geri dalıyor çünkü taa ki sabah 8.30 a kadar kahvaltıyı o saatlerde yaparız..

kv gelecek pazar diye bi ablam var temizliğimize gelen o vardı kvnin evini temizledik yalnız benim oğlan hiç durmadı kaç kere kafasını vurdu ,kaç kere düştü ,çiçek yedi ,yerde poşet bulmuş yedi öğürdü artık çıldırdım..sessizlik olması lazım uzun uyuması için oda olmadı tabi yarım saatte dikildi bu sefer iyice çıldırdı ve ben kendi evime zor attım kendimi..bi tek benim çocuğummu böyle çok üzülüyorum:(

05/26/2011 13:47:00

ne üzülüyon ya bizde de 2010 model var evde bitane canavar aylaz yaramaz !!
Noyan emekliyorken tek başına bırakamıyorum biliyon mu. kafamı kaldırıyorum 5 saniye sonra yaramazlık yapma safhasında...farklı bi yerde ..
Kafasını her an çarpar yarabilir korkusundayım. Geberiyorum yorgunluktan. Sabit durmayı zaten bilmiyor.
Yavru canavarlar kulübüne başka kimi alalım...
Aha bak da gör kaç kişi olucaz birazdan !!!

05/26/2011 13:49:00

emeklemiyor emeklemiyor demiştim meğer rahatlıkmış asla yalnız bırakamıyorum imdaaaaaaaattttt!!!!!

05/26/2011 13:49:00

benimki lideri olur galiba o canavarlar kulübünün :)

05/26/2011 13:51:00

düştüklerinde morarmalar için ne kullanıyorsunuz?lasonil kalkmış piyasadan eczacı vicks iyi geliyor dedi??????

05/26/2011 13:51:00

ben demiştim emeklemeyenler hiiiç üzülmeyin diye :))

perinin son fotosunu gördükten sonra tırstım,o benimkini sollar gibi

05/26/2011 13:52:00

Menekse beren de evde sessizlikte uyumayi sever en ufak seste uyanir ama disarida pusetinde uyuyorsa davul calsan tepesinde uyanmiyor enteresan bi durum yani.

Bizim uykumuz 2-3 aydir tek sfer.benim kizim gece 10 10 BUCUK gibi yaatar sabah 9 bucuk gibi kalkar.tabi aralarda uyaniyor ama sabaha kadar emzirmiyorum 7-8 gibi emziririm.oglen de 3 te yatar 5 bucuk 6 kadar uyur.tek sfer uykuya yatan bi biz variz herhalde totalde almasi gereken uykuyu aliyor diye dusunuyorum tabi mizmiz olup hic uyumadigi gunler haric.

05/26/2011 13:53:00

yavru canavarlar kulübünde bizde varız:)  geçen dedim ki oğlum sana yemeğini fazla mı veriyoruzda enerji patlaması yapıyor. evdekilerde güldüler.
düşün menekşe hiç birşey yapmadığı halindede tepeme tırmanıp beni ısırmaya çalışıyor, aynılar no panik no stres:)

05/26/2011 13:53:00

Menekse beren de evde sessizlikte uyumayi sever en ufak seste uyanir ama disarida pusetinde uyuyorsa davul calsan tepesinde uyanmiyor enteresan bi durum yani.

Bizim uykumuz 2-3 aydir tek sfer.benim kizim gece 10 10 BUCUK gibi yaatar sabah 9 bucuk gibi kalkar.tabi aralarda uyaniyor ama sabaha kadar emzirmiyorum 7-8 gibi emziririm.oglen de 3 te yatar 5 bucuk 6 kadar uyur.tek sfer uykuya yatan bi biz variz herhalde totalde almasi gereken uykuyu aliyor diye dusunuyorum tabi mizmiz olup hic uyumadigi gunler haric.

05/26/2011 13:56:00

O zamanlarda bağırıyorum Simden ben. Kurtarın beniiiii vampirin elini düştüm diye :)))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...