merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/26/2011 19:33:00

inşallah midedir  inşallah..

05/26/2011 19:34:00

inşallah midedir  inşallah..

05/26/2011 20:50:00

menekşe ciddi bişi değildir bence yaa panik olma tabi demesi kolay diyceksin ama biz korkunca onlar daha bi korkuyo gibime geliyo..lasonil nasıl kalkar yaa benim cocuklugumun efsane kremi :) benim 1 numaralı metod tükürük sürmek morarmaya iggh diyceksiniz ama kendimi bildim bileli ne zaman düşsem birileri sürdüğü için bana cok doğal geliyo :)  zaten ezilmiş ekmeğin de amacı o diye biliyorum tükürükteki bi madde iyi geliyo sanırım..

bu arada ne cok hastalıklar olmus herkese coook gecmişler olsun.. biz iyice bi gezenti olduk adımı gezentianne olarak degiştirmeyi planlıyorum :P yani bu annelik bendeki bi geni devreye soktu sanırım :P ama şaka bi yana bu 10. ay fenaymıs dediklerinizin hepisi (okurken cok güldüm:)))bizde de mevcut işte  o yuzden atıyoruz biz kendimizi dışarlara..çevreyle iletişim merte cok iyi geliyo etrafı incelemekten gün nasılgeçiyo bilemiyoruz :) 

05/26/2011 20:50:00

bol uykulu huzurlu geceler herkeslere :)

05/26/2011 20:51:00

Mibrim bence de mideden dir üşütmüş de olabilir.Sıkma canını öper teyzesi memoyu :)
Benim tek dişli dişi canavarım hala uyumadı :(
 babasına havale ettim...saat 23:48 odadan "anne" deme çalışmaları geliyor. ama biizmki ayağını yaktığı günden yani dünden beri bariz şekilde baba diyor..
Hele ilk karşılaşmasını görseydiniz annemle oynuyor birden içeri babası girince ağlamaklı babaaaa deyişi vardı...ayy annemle ben koptuk....

05/27/2011 00:08:00

menekşe geç gördüm sorunu;bu düşme morarma durumları için bize drumuz hirudoid forte jel vermişti,onu kullanıyoruz,işe de yarıyor:)
babayla tartışıldı,gece kuşu moduna geçildi:(
herkese kavgasız,huzurlu gün ve geceler..

05/27/2011 06:31:00

gecemiz iyi geçti çok şükür..ama çok korktum travma odası falan oyyy adı bile çok fena

05/27/2011 06:44:00

geçmiş olsun Menekşe oh be birşey yokmuş bak korkma.
dün karayip korsanlarına gittik kocayla pek güzeldi,arada başbaşa nefes almak çok güzelmiş.can biraz zor uyumuş ama sanırım beni aradı:( saat 10 da gelip aldım annemden kucağımda hop bizim eve geçtik hiç uyanmadı.sanırım emeklemeyen sadece biz kaldık okuduklarımı düşününce sanki daha rahatım gibi geliyor:) bizimki popo üstü ilerliyor heryere,bazen öne doğru eğilmiş emekleme pozisyonunda buluyorum ama sonra hemen vazgeçiyor ellerini kaldırıyor kucak diye.

05/27/2011 06:49:00

Çok sevindim Menekşecim... Maşallah ona, nazar değmesin...

Yeni beslenme metodumuzdan kesintiler :
Dün gece biliyorsunuz son beslenmemizi 9,15-9,30 yapmıştık muhallebi ile...
Sağolsun oğlum bana yine kabus yaşattı.
3 de dikildi ayağa. YOk dedim acıkmış olamaz ... Uyutayım... uyumaz.. 4,30 da pes ettim. 150 cc hazırladım... 60cc sini zar zor içti.. aç değilmiş... diş diyorum ama herif uyanık canlı kıpır kıpır... 2 saat ayaktaydim... :(( 5,30 a dogru sızdı anneanne aldı elimden fırlatabilirdim bi yerlere çünkü...

Bu arada babamız dun gece 23de geldi yoldan... Tabii Noyan uyuyordu. Gece 3 de uyandığında. Eşim de uyandı. Oğlan ağlıyor. Volkan sen al dedim.. Aldı kucağına bizimkinin gözleri kapalı.. Gözlerini ovuyor.. Babanın sesini duydu tüm olmayan dişleriyle bir gülümsemesi var bakıyor babanın yüzüne :))) Nasıl mutlu nasıl sokuluyor koynuna.. Sürpriz oldu cocuk. Baba da 4 köşe zevkten oğlan onu özlemiş diye.. Gecenin tatlı anektodu :)
Baba sızdı anne kalakaldı canavar baby ile ....

05/27/2011 06:54:00

Yesimcim beren de emeklemiyor ayni dedigin gibi emekleme pozisyonu aliyor ama gitmiyor.daha da emeklemez gibi geliyor bana ama sen ne diyorsun?

Menekse tekrar gecmis olsun.

mugecim zaten onlar acliklarindan uyanmiyorlarki canavarliklarindan uyaniyorlar.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...