merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/29/2011 09:36:00

ya ben neden burada yazmayı beceremiyorum :( hep yazdıklarım siliniyo  

05/29/2011 09:47:00

benim de yok ben de ay tek taş ne banel derdim gençkene :P sonradan pişman olanlardanım :(

lolofatto hikayeniz cok güzel :) yoksa senin de mi ofisin vadı kanadaya gitmeden..ben de beyoğlu vergi mükellefiydim de.. kontroller aslında dediğin gibi bende bi kitap var türk dr. yazmış aynı senin dediğin gibi ama işte herşey sizinki gibi düzenli olmadıgı için burda..ben de mesela 7 ve 8. aylarda götürmedim sonra baktım herkes götürüyo bi de demiri eksik çıkınca kendimi suclu hissettim..

rahşancım kefir öyle olur mu bilemedim bi dene istersen ama bu maya dediğim elle tutulabilir bi bakteri yoğurttaki mantık gibi değil..

mehteran marşı süpermiş ben bayılırım gidin bakalım bize de onat sevdi mi anlat..biz de bugün klima işini halledicez artık ben cok sevmem klima ama artık mertle koşturmaktan sıcaklarla mücadele edemiyorum bi de yaşlanıyorum galiba bi sıcak basıyo ki sormayın :(korkuyorum stresten erken menepoza mı giricem diye ayy allah korusunn..

05/29/2011 09:49:00

lolo dicem sana :) adını bilmiyorum.. gerçekten ilginç bi evlenme öykün varmışş...
Benim de tek taşım yok.. ve evlenme teklifi filan da etmedi bizimki. öyle konuştuk evlendik, aynı okulda çalışıyorduk :)
Herkese iyi pazarlar...
İstanbulda hava kapalı ve rüzgar var...

05/29/2011 11:09:00

:)Yaralara parmak basmışım anlaşılan,ama kızlar hala geç değil misal tria diye bişey var;doğumda ondan aldırdım (ben,sen,onat:))..yani hala alınabilecek taşlar var:))
Mehter takımı göreve gitmiş..Kocişin yorumu 'fakir oynayacağı zaman davul patlarmış':))Pek hevesliydi de kendisi,Onat'a önce netten izletti falan,haftaya artık..
Kefiri araştırıyorum..
Dr. kontrolü evet şart değil ama merak işte..soracak sorular oluyor,gelişimi nasıl vs merak ediyor insan ondan yani yoksa bu ayda yapacak bişey yok..
Hava da kapalı,ne yapsak ki,bakalım kuzu bi uyansın düşünürüz bişeyler artık.
Zeren klima için iklimsaya da bi uğrayın derim,biz geçen sene ordan almıştık..
Herkese iyi pazarlarrrr:))

05/29/2011 15:08:00

biz ankara ya geldik bugün anneaneyi ziyarete ucakta hıc yaramazlık yapmadı kuzum sadece kakası geldi ınıste o bıraz etti rahatsız ettı o kadar.

bız en son doktora 9.ay da gıttık dr.bıdaha yasını doldurunca gelın dedı daha da gıtmedık cok sukur.

05/29/2011 19:37:00

kaan yine ateşlendi oğlumu insanlardan nasıl koruyabilirim hastalık kapıyo hemen.. şimdiye kadar ki bütün hastalıkları başkalarının hafif grip ateş hallerinden bulaştı yaklaşıyo çoluk çocuk anneside var lafta söylenmiyo 3-4 gün sonra benim kuzum hasta..

05/29/2011 21:06:00

safiyecim:(( ben yeni öğrendim çok çok geçmiş oslun senihama çok üzüldüm.
arkadaşlar söylemeden edemeceğim, ben tek taşıyle kız kulesinde evlenme teklifi almış bir bünyeyim;)))
kaan'a çk geçmiş olsun Yasemin:( bebişlerimiz keşke hiç ateşlenmese çok zor gerçekten. İyi dayanmışsın ama ben çocuğuma yaklaştırmam hasta olanı, deliririm hatır gönül dinlemem o durumda.

05/30/2011 01:26:00

ya arkadaslar hep diyecegim unutuyorum, benim adim fatma kizimin adi lorin.. bana hep fatto derlerdi arkadaslar kizima da ben lolo diyorum kocama da sedo (sedat). yaa iste hic sormayin yuzuk hala takmiyorum da arkadaslar tektas yuzuk de cok duz birsey, kackez tektasim yok diye feryad ettim, almaya gittik hic begenemedim, dumduz birsey, ozelliksiz geliyor bana. sonra ona yeminler ettirdim acayip dizayn birsey bulursan alacaksin diye. ben sunu cok isterdim evlenme teklifi ederken alsin diye. mesela dior'un "oui" fransizca evet manasinda bir yuzugu var. onu istiyorum ben. ona daha soylemedim bakalim kendi ne bulacak diye??

http://www.google.ca/imgres?imgurl=http://cdn.purseblog.com/images/dior-oui-ring.jpg&imgrefurl=http://www.purseblog.com/accessories/dior-oui-ring.html&h=270&w=280&sz=10&tbnid=PNrIYySLZ1y2bM:&tbnh=110&tbnw=114&prev=/search%3Fq%3Doui%2Bring%2Bdior%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=oui+ring+dior&hl=en&usg=__SXEjVRCse47Ez99fHuGyJ8vX03I=&sa=X&ei=tvHiTZfoEMLOgAfQ67nGBg&ved=0CCIQ9QEwAQ

05/30/2011 01:31:00

bir de kizlar burda kontrolde ne yapiliyor soyliyim mi;
boy, kilo olcumu. cok bebekken kafasini kaldiriyor mu guluyor mu bakiyor mu diye bakiyordu. kulaginin icine bakiyor bir de. sikayetiniz var mi? yok. yallah! tam 10 dakika. demir tahlili, demir vitamini ilk defa burada duydum. sadece kisin hic gunes yok burada diye D vitamini.

05/30/2011 07:23:00

Günaydın kızlar nerelerdesiniz
Bizim inanılmaz hareketli bir haftasonuydu anca girebildim.C.tesi dedeye gittik ve Derin dedesinin köpeğiyle çoook eğlendi elini filan yalattı umarım hasta olmayız çok mutluydu engellemek istemedim bişey olmaz dimi bilgisi olan var mı???

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...