merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/30/2011 07:41:00

Ee pek de farklı değil Fatma burda da yapılanlar hemen hemen aynı,demir tahlili zamanı zaten 1 yaş,bizimde daha yapılmada,güneş nispeten var burda ama yine de d vitamini ve demir takviyesi yapıyo drlar..
Bu arada kim söylemişti unuttum ama omleti yaparken süt de kattım bugün kuzum hepsini yedi,çoook teşekkür ederim:))
Ama en favorimiz cornfleks,böylece süte de alışıyo,dert etmiyorum eskisi gibi..
Bu sarılıp örme işi hepimizin malumu can sıkıcı,dün ilk defa bu konuda da şaşırtan bişey oldu,biri izin istedi ve elini öptü,hem şaşırdım hem taktir ettim doğrusu..
İyi haftalarrr,çalışan arkadaşlara da kolaylıklarrr..

05/30/2011 07:44:00

Bi sürü yazdım yok yaaaa,noluyo bu nurtiye:((
Yüzüğe baktım Fatma çok hoş ama kullanışsız,her yere takılır o yahu,iyi düşün:))

05/30/2011 07:46:00

Yok yok olmaz o aşılıdır zaten,hem köpeklerin salyalarındaki bi madde antiseptik özellikte resmen..Yani köpek hasta değilse sorun yok:))
Bizimki de emirgan korusunda bi köpek bulup napıcanı şaşırmıştı:))Ne güzel işte hayvan sevsinler ki insan da sevsinler..

05/30/2011 08:08:00

Nesfit de yemişti benimkinden:))Şöyle 7-8 parça çok değil..Nestlenin cornfleksini yediriyorum,o da çok değil kahvaltısının üstüne küçük çerezlikler var onda bi ara devam sütüyle yapıyodum şimdi sütle veriyorum çok seviyo:))O kadardan bişey olmaz bence..Ben ziyadesiyle tatlı,çikolata manyağı biri olduğumdan zaten sütümden de alıyo sanırım o nedenle de tatlı çok seviyo..

05/30/2011 08:56:00

kızlar birşey sorucam .kızım hala emeklemiyor.tamam onu kabullendim bazı bebekler direk yürürmüş ama bizimki yeni yeni biraz destekle ayakta durmasına rağmen hiç adım atmıyor,hiç de niyeti yok .aynı durumda olan var mı ya da bu sizce normal bir durum mu?

05/30/2011 09:07:00

Drdry seninle ayni durumdayiz ne yapalim tembel bizimkiler.

05/30/2011 09:09:00

Zorlamayın anneler, onların ne zaman canı isterse o zaman olur bu işler. hem acele hiççççççççç gerek yok... zaptedilemiyorlar şu an...

05/30/2011 09:14:00

dry dry benim ki 11 ay 1 haftalık emekledi şimdide adım atmaya başladı oluyor yani oluyor er geç takma kafana

05/30/2011 09:18:00

Drdry aynen ece'yi tarif ediyorsun..desteksiz hiç durmuyor koltuğun kenarında max 30 sn falan..yattığı yerden oturur pozisyona geçmiyor, bir yere tutunup kalkamıyor, yürütmeye çalışıyorum adım atmayı bilmiyor..öyle duruyor ayakta ya da zıplıyor..emeklemiyor hiç de çaba sarf etmiyor.. bizim ki seninkinden vahim durumda baksana..

05/30/2011 09:33:00

merhaba temmuz anneleri.. bir sey sormak istiyorum.. acaba bebislerin arasinda ilk disini kopek disi cikaran var mi?? benim antika oglum bugun ilk disini patlatti ve o da ust sol kopek disi... :)) Gulsem mi endiselensem mi bilemedim??

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...