merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/31/2011 07:39:00

ohhh maşallah can'a hep böyle sağlıkla iyşallah
ya ben tatlı ve cevizi yediremiyorum taklada atsam yok yemiyo maymun ama tahini deniycem belki yer :(

05/31/2011 07:47:00

can çok sevindim iyileştiğine ve kilo aldığına..tahin bende alayım bari kendim sevmemde:)

05/31/2011 07:52:00

heyyyyyy fotoğrafların hepsi çok güzel çok ne yapmışsınız siz öyle coşmuşsunuz valla

05/31/2011 07:58:00

denize sokmak için sabırsızlanıyorum bizim oğlanı ya,bayıldım havuz fotolarına.ege de baya tuzlu yüzüne gözüne kaçınca ağlar mı acaba bizimki,havuzları pek hijyen bulmuyorum ben.

05/31/2011 08:24:00

benim için yorucuda olda yinede bir değişiklik oldu bize.müge akşam sekizden sonra 2 saat uyutup uyandırıyorduk yoksa gece uyumuyordu,bende bazen eşime nöbeti devredip biraz dolaşıyordum havuz kenarında falan.ama anlatıldığı kadar zor değil bebekle tatile gitmek,arabası yanımızda olsaydı çook daha kolay oalcaktı eminim.ama eşimde yardımcı olmasa arada ona paslamasam 1-2 saatliğine,bende biterdim.annem geldi 2 gecede o kaldı yanımızda sağolsun onunda biraz faydası oldu.romantizm yaşarım zannetmeyin ama bebişsizde yapamayız o yüzden yanınızda anne yada kızkardeş götürmekte fayda var benden tavsiye.

müge senin noyanın pipisinin dikişleri düştümü ?bizimkinin bir dikişi 28.gün düştü sanırım 1 parça daha var düşmeyi bekleyen.

bu arada çekilişte bizde varız..! bana mesaj falan gelmedi merakla bekliyorum.yeliz bencede grup özel olsa iyi olur herkes girip bakabilir bu şekilde fotolara falan.

bu arada yüklediğim fotoları nasıl silebileceğimi bilen varmı...? siz görün diye yükledim silmek istiyorum birazdan.

05/31/2011 08:33:00

simden yok heralde şu grubu genele kapatma olayını çözsek yönetici uyuyor muuu

05/31/2011 08:48:00

O yazının üstüne git yanında güncelle var.. güncelle yap. Ordan sil...

Evet Pipi dikişilerimiz düştü şükür.. zaten dikiş yoktu ki yani iplik yoktu hiç ... estetik olay sanırım yani..

05/31/2011 11:10:00

Bakın bebişe yaz ayakkabısı neler aldım plaj için :) 19,5-20 numara ...inşallah olur.. Sandaletlerimiz.. İndirim vardı da :)

05/31/2011 11:14:00

kızlar wenice in sayfasındayım siz de bakıyor musunuz?bugün büyük indirim günü.

05/31/2011 11:21:00

KIZLAR DÜN GİRDİM SORUYU YAZDIM,SONRA DA BİR DAHA GİREMEDİM.YAZDIKLARINIZ BENİ ÇOK RAHATLATTI,BU GRUBU BU YÜZDEN ÇOK SEVİYORUM (HER NE KADAR FIRSAT BULUP ÇOK GİREMESEM DE),HERKES İYİNİYELTE BİRBİRİNE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYOR.EVET SANIRIM KIZIM TEMBEL.ENİNDE SONUNDA YÜRÜYECEK GEÇ DE OLSA BİLİYORUM AMA ACABA BİR SORUN VAR MI DİYE DE DÜŞÜNMEKTEN ALAMIYORUM KENDİMİ.SAĞLIKLI OSUNLAR DA HEPSİ OLACAK SANIRIM.BU ARADA DİĞERLERİNİ KAÇIRDIM AMA BU ÇEKİLŞE MUTLAKA KATILMAK İSTİYORUM.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...