merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

05/31/2011 13:19:00

bu arada temizlik konusunda ben halilari kaldirdim, hergun veya gunasiri mob geciyorum. vileda degil ama, o butun sac toz birakiyor. birtek salonun halisini biraktim, gerci lorin emeklemiyor, dusunce de artik dengeli dusuyor, sadece poposunun uzerine :D o nedenle halisizlik bir sorun yaratmadi ama artik nasil bir gozleri varsa yerdeki minicik kirintiyi, tozu gorup, minicik parmaklariyla alip agzina atiyor, hergun silmek zorundayim :(

05/31/2011 13:26:00

haftasonu dolabımda büyük bir detox yaptım giymediğim ne varsa ihtiyaç sahiplerine ayırdım nasıl rahatladım anlatamam.eşimin ve can ınkileri de ayırdım.salonum parke ve halılarım çok açık krem rengi.Can üstündeki herşeyi saç,kıl,tüy ne varsa buluyor.süpürmek de işe yaramıyor çünkü uzun tüylü bir halı.şimdi onları da kaldırıcam mis gibi kilim sericem.sehpayı zaten ortadan kaldırdık,yürüteçle bile paldır küldür vuruyor bir de emeklese neler olur kimbilir.süslü püslü yastıklarımı da kaldırdım zira püsküllerini ağzına sokuyor.
fatma emziği beğenen çok mesaj alıyorum,satın almak isteyenler bile oldu,keşke başka olsa da göndersem,kardeşim yurtdışından getirmişti.küçük can sparrow a yakışmış ama di mi:)

05/31/2011 13:29:00

of bizde de radikal ev dekorasyon değişikliği şart... nereye koyucam bunca eşyayı ??

05/31/2011 13:32:00

gerçekten hafifliyor insan inanın ve bebeklerimizin güvenliği herşeyden önemli,şimdiki aklım olsa ne vitrin alırdım ne de yemek masası,mutfakta kocaman tik bir masa var zaten nefis,salonda ne gerek var ya off anne hep senin yüzünden!

05/31/2011 13:55:00

yetişemedim sizlere:((

keremin fotolara bayıldım,lolonunkilere de ,göbek gel beni ısır diye bağırıyo resmen:)

balıkesir dönüşü evde çok işim olacak benim de

yeşim canın haberlerine çok sevindim

müge maile anca cevap yolladım

hazırlıklar yüzünden pek giremiyorum,özledim sizleri

05/31/2011 14:13:00

lolo ya bayildim.. maasallah 41 kere :)

ayni temizlige benimde bir an once girmem gerekiyor yesim.. ama bir turlu vakit ayiramiyorum :((

benim durumum en vahimi cunku evim amerikan mutfakli ve kuzi yurumeye basladiginda kesinlikle yandim ben :) sanirim koklu bir cozum gerek evi  degistirelim biz en iyisi.... :)

05/31/2011 16:00:00

gecmis olsun hanimeli, umarim ciddi birseyin yoktur. benim kocam da jack sparrow hastasi :D sonuncuya gidemedik hala gerci. ben lorini kimseye birakamiyorum, yani bir arkadasim vardi da turkiyeye gitti simdi. burasi gocmen memleketi ya, yaz geldi mi gocmen kuslar gibi herkes gidiyor. arkadaslarimin hepsi memleketlerinde. gobusu lolo'nun azaldi yurumekten bol bol :( bir saniye oturarak oyun oynamiyor.

05/31/2011 19:32:00

bak yine silindi yau :(

05/31/2011 19:33:00

Bütün fotolara bayıldım ;)

Mert de 6 temmuz doğumlu

Pasajdan niye dilin yandı yeliz ben o korsanlı cicilere bayıldım tam canlıkmış bize de olur mu dedim ama o korsan gözlüğünü mert hayatta tutmaz yüzünde..

Ben normal doğum yaptım seda ama göbek var :(

tatilinizin iyi geçmesine sevindim keremin annesi havuzlu fotoları kaçırdım :( merak ediyorum nasıl olacak ilk yüzme deneyimleri..Tatil olayı asla eskisi gibi olamıycak sanırım :(

Rahşan bence de uyanmanın her zaman  toklukla alakası yok bi yerde okumustum bi dr demiş ki bebek uyanmaya alışmışsa midesine çimento dök yine uyanır :))))

05/31/2011 20:05:00

Zerencim Derine elbise almistim orgu cok komik oyuncak bebek elbisesi gibi geldi saticiyada ulasamadim gerci 3gunonay suren var bana kizim hasta filan demisti boylu iste loloya bende bayildim gobus super cok tatli bebislerimiz cook

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...