merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/02/2011 02:35:00

bizim buradaki doktorla komik bir deneyimim var. dogduktan sonra ilk defa tr'ye gidecektik. kontrolde yapmamiz gereken ozel birsey var mi dedim "feed her, love her" dedi adam. yani "sevin, besleyin" dalga gecer gibi :D
hiyar adam hani hava degisimi asisi, ne bilim ucakta soyle yapin, boyle yapin manasinda sorduk biz de.

06/02/2011 02:35:00

bizim buradaki doktorla komik bir deneyimim var. dogduktan sonra ilk defa tr'ye gidecektik. kontrolde yapmamiz gereken ozel birsey var mi dedim "feed her, love her" dedi adam. yani "sevin, besleyin" dalga gecer gibi :D
hiyar adam hani hava degisimi asisi, ne bilim ucakta soyle yapin, boyle yapin manasinda sorduk biz de.

06/02/2011 02:41:00

kagit yeme bizde de var. aslinda yerde buldugu herseyi yiyor ya neyse... hatta benim birsey yemem de yasak. elimde ne gorse istiyor, biraz yiyor sonra bana uzatiyor isirayim diye, sonra yine yiyor sonra evde kim varsa herkese yediriyor. bu aslinda benim yemek yedirme taktigimdi. bir kasik da onu eline verirdim, ben onun agzima kasik sokmasina izin verdikce o da agzini kocaman acardi, bende yedirirdim ama ayni anda olacak. simdi kasik vermiyorum eline ama arada yerken hatirladikca parmagini illa agzima sokacak ya da masaya dokulenleri minnicik parmaklariiyla toplayip bana yedirecek. benim de hosuma gidiyor beni beslemesi, yemek cok hizli yemis oluyoruz. tabi yerdeki kili tuyu de bazen agzima sokmak istiyor ya ne yapalim. lolo'nun hatrina cig tavuk yerim. yemis gibi yapip elinden aliyoruz artik.

06/02/2011 07:09:00

Fatma merak ediyorum Kanada da doktorlar bebek hergün 500 ml süt içecek diye tutturuyorlar mı?burda sürekli öyle bir baskı var malum acaba yurtdışında durumlar nasıl?
Can da bizimle yemek yemeyi çok seviyor,elimdeki herşeyi istiyor.dün ilk defa mantı,dut ve karpuz tattı.hepsine de bayıldı.yaz meyveleri o kadar güzel ki.ama annem daha kayısı vermeyelim ilk çıkanlar ilaçlıdır bollaşınca yediririz dedi.şeftali için de aynısı tabi.

06/02/2011 07:35:00

Yeşim Derinin doktoru 500ml mama firmalarının pompalaması diyor yoğurt peynir yiyorsa tamamdır diyor bilgine :)

06/02/2011 07:43:00

Fransa daki doktorlardan söz edeyim. 24 ayına kadar sabah ve gece biberonları..12. aydab itibaren 200cc 200cc.. Onlarda kaşık maması yok. Onlarda süt olayına önem veriyorlar. çikolatalı sebzeli meyveli bebek sütleri mevcut...

Bugün 15de doktor kontrolumuz var...evdeyim şu an..
uykusuzluğu sorcam..denizi sorcam.. yasak besinler filan sorcam izin var mı nelere nasıl.. normal sütü sorcam..ne şekilde...

06/02/2011 07:58:00

ısırmak isteyen var mııııııııııııııııııııııııı

06/02/2011 08:03:00

var var ben! hey yarabbim patateslere bak:) çok yakışmış bu arada.Bodrum da yakından bakiyim bir de.

06/02/2011 08:05:00

Müge doktora bebeklere cornflakes verebilir miyiz diye sorar mısın?

06/02/2011 08:05:00

tamam teyzesi.. de bizimki şimdiden o yapıştırmalı yerleri çözdü..ne etcez bilmiyom

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...