merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/02/2011 09:04:00

müge noyanın ayakları yirim!

06/02/2011 09:06:00

mesela haftasonları sahilde saat 7 de ben,can,balıkçılar,yaşlı amcalar oluyoruz genelde:)

06/02/2011 09:06:00

sabah 6yla 9.30 arası uyumuyo tabi di mi..ben işte ona alıştırdım sütten sonra hemen uyuyo.. o yuzden mi azaldı acaba.. :(

06/02/2011 09:07:00

arkadaşlar sabah size mertin yaptıgını söyliim yürütece tersten bindi pek bi hoşuna gitti sırt kısmını dişleye dişleye turladı evde :P

06/02/2011 09:12:00

sabah 7de mi yeşim ya cok özeniyorum size ne güzel yerde yaşıyorsunuz bazen ben de kafayı bozup çeşmeye annemlerin yanına yerleşesim geliyo..ama koca burda işgüç hadi ben off durumdayım da..

06/02/2011 10:00:00

bizim uykular tam bir kaos. sabah 6.30 fix kalkiyor, kahvalti ediyor 9 da yine uyuyor (1 saat) sonra saat 13:00 gibi ogle uykusu yine 1 saat ama 5 gibi uykusu geliyor ve yarim saat mutlaka uyuyor bu defa gece uykusu gecikiyor.. 

aslinda saat 9 ve 2 iki ara uyku cok ideal sanirim sizin oyle dimi Yesim ?

06/02/2011 10:16:00

Uyku düzeni memeden istediği sütü bulamadığı için savaş şeklinde iki saat geçirip,ikimizde saçı başı yolduktan sonra uyudu:(İki defa biberon verdim almadı,arkadan diş geliyo kaşıycam diye ağzına soktuğu parmağıyla kustu,güç bela yedirdiğim kahvaltı çıktı,daha anlatıyım mı,çıldırmaya az kaldı!!!
Zerencim bize yazdığı ilaçda zinco şurup,drumuzla konuşmaya fırsat bulamadım,ona göre alıcam,damlaları da sorucam bi kendime geleyim:))
Bu arada akıllı bebek (brainy baby) alıp,kullanan var mı araştırıyorum bu ara sanırım alıcam.Kullanan varsa bebişler üzerindeki etkilerini bekliyorum..
Bu ayak oalyını bana hiç demeyin,ben bu çocuktan sonra fetişist oldum galiba,günde 25-30 kere öpüp,kokluyorum sanırım:))) 

06/02/2011 10:37:00

Onatın annesi gülmekten öldürdün beni burda,oğlan yeni uyudu uyandıracaktım nerdeyse gülmekten :))) İkimizde saçı başı yolduktan sonra ..ama zor dönem şu dönemler,aynı şeyler yaşanıyor,bizimkide sabah özene bezene hazırladığım domates püreli,yumurtalı karışımdan 5-6 kaşık zor yedi,bende üstüne 2 yemek kaşığı kavun yedirdim zor bela sonra biberon mamasıyla uyuttum,aç kalmasın diye.Diş dönemi diye nazını çekiyorum napayım.

Noyanda yazı getirdi,minik ayaklardan öperiimmm.Bu arada çekiliş sonuçlarını bekliyoruz,hediye düşün al yolla derken zaman geçecek bir an önce belli olsada düşünmeye başlasak diğer minik kardeşimize alacağımız o sevimli hediyeleri.

Uykuya gelince,bizimki gece 23:15 de mızırdanır en geç 23:30 da yataga atarız,15 dk içinde müzik kutusunu eline alır dinleye dinleye eeee eee diyerek uyur genelde.gecede 2 kere kalkar mama içer uyur.genelde sabah 8 ila 9:30 arası uyanır sonrada 3 saat sonra öğle uykusuna ihtiyaç duyar.şimdilik tek uyku öğlen bazen 1 saat bazende 2 saat uyur.ben gece geç yatmaya alışmasından memnunum çünkü o saatten sonra fazla işkence yapacak hali kalmıyor uyumak zorunda kalıyor.

06/02/2011 10:58:00

rahşan o nedir akıllı bebbek?
muge dr.den ıyı haberlerınızı beklıyoruz bız artık yasına kadar gıtmeyecegız  2-3 aydır gıtmıyoruz.
yesım senın dedıgın gıbı meyvesın tahın katıyorum cok da guzel oluyor tavsıyen ıcın cok sagol.

ben daha once de bahsetmiştım bız tek uyku uyuyoruz cok memnunum beren de bı ara gecelerı cok uyanıyordu bı arkadasım uyku ssatını one cek demıstı bende 11 de yatırmak yerıne 10:30 da yatırıyorum ve kesınlıkle ıse yaradı cok az uyanıyor bazen hıc uyanmıyor.sabah kalkış saatımızde degısmedı ayrıca 9:30.gunduz de toplam da tek seferde 2,5 saat uyuyor..

06/02/2011 11:27:00

masallah beren'e..  aman nazar degmesin sedacim.
gece kalkmadigi gunleri gorebilecekmiyim ben acaba :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...