merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/02/2011 15:01:00

Seda http://www.azimdagitim.com/urun_detay.aspx?ID=12388 linkten bakabilirsin,bi set bu gelişimine katkısı olur diye düşünüyorum,epey de ödül almış..Demek bizim gruptan duyan yok..9 ay-5 yaş arası bu arada.
Bizim uykunun bu kadar şaşmasında sıradaki dişin de katkısı büyük sanırım,köpek dişi ne de olsa:(Öyle bi karıştırıyo ki el hep ağızda,bu gidişle daha çoook kusarız gibi:(
Dışarısı acaip sıcak,yaz bir geldi pir geldi,yarım saat zor gezdik kuzuyla ama ilk kez şort salopetimizi giydik,bembeyaz bacaklar güneş görsün diye,trukidin kokusu da süper bu arada:)
Bol dualı kandiller,herkesin kandili kutlu olsun arkadaşlar..

06/02/2011 15:02:00

kandiliniz mübarek olsun..

06/02/2011 15:52:00

onatın annesi ben bunu değilde adım adım diye bir set duydum o da sanırım okul çağına kadar devam eden ciltler halinde,crocus var sende ekliyse,o almış kızına 9 aydan beri her ay evine kitap ve o ay için gereken oyun ve bazı oyuncaklar geliyormuş.linki buldum.burdan bakabilirsiniz arkadaşlar bende birkaç ay içinde üye olmayı düşünüyorum,her ay 29 tl imiş.

http://www.adimadim.com/tr-TR/

Herkesin kandili mübarek olsun güzel anneler,kuzular bol bol uyusun artık ve hastalanmasın inşallahh...

06/02/2011 16:43:00

Bende adim adim a uye olmayi dusunuyorum rahsan o dediginide bakacam.tesekkurler.oyle bi set almayi planliyorum ama vakit bulup inceleyemedim.

06/02/2011 17:03:00

Doktordan geldik. Diğer bölüme yazıyorum fıstıklar

06/02/2011 17:47:00

Mugecim masallah noyana. Bu kuzular bizi yalanci cikarmak icin calisiyo zaten :) Adim adim seti bende dusunuyorum mesaj attim toplu alimlarda ind. Yapiyormusunuz diye denemekte yarar var ;p

06/02/2011 19:43:00

herkesin kandili mübarek olsun dua edelim tüm bebeklerimiz güzel güzel uyusunlar büyüsünler :)

rahşan brainy baby seti bende var cok kötü sakın alma bi de zam yapmışlar o fiyata hele hiç deymez ben hamileyken almıştım e-bebekte kampanya vardı 100 tl üstü alışverişe bu seti 50ye veriyolardı ki fiyatı 100 tlydi..cok sonra izleyebildim kesin iade ederdim o kadar başarısız yani..sonra dedm ne salakmışım ne gerek var zaten tv iyi değil diyorlar ki tvde cok daha başarılıları var..totalde 1-2 kere izletmişimdir müzik cdleri bildigin klasik müzikleri cekmişler mesela ıq cocuk var bizde o cok güzel klasik müzikleri bebeklerin hosuna gidebilecek tonlamalarla melodilerle daha yavaş yeniden aranje etmişler arkadan kuş sesleri filan geliyo..ama bu resmen ölü soyuculuk sikayet etmek lazım kesinlikle aldıgı ödüllere inanmıyorum pazarlama fırsatlcılıgından baska bir şey değil vs.vs..  adım adım ise duymustum ama bilmiyorum o belki böyle değildir..

06/02/2011 19:46:00

cd demişken bizde bi de doğumgünü partisi cdsi var 6. aydan beri pratik yapıyoruz ;)  tavsiye ederim :)

06/02/2011 20:02:00

adım adım ın 2 kıtabı bız de var bız memorıal hastanesıne gıdıyoruz bıze vermıslerdı gıttıgımızde yazarlardan bırı de orada doktor berenın hosuna gıdıyor ıcındekı oyunlar aslında normalde hepımızın oynadıgı oyunlar ama ordan bakarak yapmak guzel oluyor.
muge sızın ası takvımı bızımkını hıc tutmuyor bızde sucıcegı 1 yasından sonra gecende oldugunuz ası farklıydı bızde.

06/02/2011 20:19:00

Zeren çok teşekkür ederim ayrıntılı bilgilendirmene nerdeyse alacaktım yahu..Hımm şu adım adıma bakayım o zaman..Doğum günü cd sini nerden bulabilirim başlayalım bizde pratiklere ne kaldı şunun şurasında:)
İyi gecelerrrr..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...