merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/03/2011 05:23:00

Bizim Türk sağlık sistemi bi acayip zaten.. Herkesden daha pimpirikli daha titiz... Cidden Fatmanın yazdıklarını hiç bir şekilde garipsemiyorum. Aksine o kadar doğal ki aslında bütün yazdıkları.. Doktorlar bizi böyle yapıyor yemin ederim. Allahtan titizliğimi bırakalı bir kaç ay oldu... De işte kafanın içine bi şekilde giriyorlar ... hepsi aynı örnekte...

06/03/2011 05:57:00

Fatma doğal ebeveynlik olayını danimarka da bizzat gözlemledim,kendime uyarlayabildim mi malesef hayır:( kardeşimin eşi öyle bir anne ve yeğenimin gelişimi çok iyi,yemek yemesi için hiç zorlanmıyor çocuk,annesi acıkınca yiyecek zaten diyor,tr ye geldiklerinde annem deliriyor ama:) ha bire elinde kaşıkla arkasında geziyor tabi annesi görmeden:) aslında çok doğru buluyorum ve destekliyorum.bir öğün meyve yemedi diye tasalanmak,çocuğu sıkmak saçma gerçekten.ama eskisinden biraz daha rahat olduğumu söyleyebilirim.türk anneler çocukları genelde kiloyla kıyaslar burda,oysa ki dr umuzun da dediği gibi boy uzaması ve gelişimi daha önemli.

06/03/2011 06:39:00

Noyan artık Hayır ve parmak havayadan anlıyor
1 teşebbüs başarısızım - 2 teşebbüs  başarısızım, 3.de deneme yüzüme bakıyor sert ifadeyi görüyor ve bırakıyor yasak olayı. Ama saydırıyor bana (çok merak ediyorum ne tarz küfürler savuruyor anasına)

Bu gece uyku olayımız ilginç ötesi :
21,30 yatış
kalkış 6,30
Deliksiz gece...

Bu gece uyumayacagız anlamına geliyor :)

06/03/2011 06:47:00

dün gece hiç uyuyamadık biz,çünkü üstten üçüncü diş gelmek üzere,saat 05:30 dan beri ayaktayız.ne dişlermiş yaa.
öğleden sonra emniyetteyim pasaport işlemleri için,e hadi o kolay da,haftaya vize işlemleri derdi var.dün konsolosluğu aradım bana aaa yunanca bilmiyor musunuz dedi adam,anneniz öğretmedi mi ded,iben de anlıyorum ama şimdi soracağım soruyu yunanca soramam dedim,illa konuşturacaklar ya!

06/03/2011 06:49:00

ne zamandan beri o dili konuşma mecburiyeti var vize almak için ?
Yunanlara has bişi sanırsam

06/03/2011 06:54:00

Annemi türkçe konuşturmazlar,var öyle bişeyleri,lakin seviyorum ben onları.birebir aynıyız nerdeyse.aynı denizin iki yanı.

06/03/2011 07:31:00

Kızlar sevincimi burda da paylaşayım , duyduk duymadık kalmasın :))
Akşam işten eve gittim , annem sana bir süprizim var dedi annem , Arda'm halının bir ucundan halının diğer ucuna kadar yürüdü , süper bir duyguydu , darısı sizlerin de başına ..
Ve akşam bütün gece ara ara eller havada yürüdü hep , poposu yürüdükçe bir o yana bir o yana sallanıp duruyor , tam ısırmalık...

06/03/2011 07:32:00

ayyy tekrar maşallah diyeyim penguen gibidir o şimdi,ne kadar erken yürümüş ya,zor ve hareketli günler başlıyor demek kolay gelsin:)

06/03/2011 07:42:00

Betül öp benim için Ardayı...
Kızlar benim minik de az evvel yerden kanepeye çıktı, şoktayım.. ben bilgisayara bakarken çıkmış oturmuş..Bi baktım ordan bana bakıyor. kanepe de o kadar alçak değil bence..
aman allahım ya korkuyorum ben bu bıdıklardan :)

06/03/2011 07:44:00

Aferin ardaya o zaman.

Ben yemek konusunda takintili oldugumu dusunmuyorum eger bi ogunde yemezse diger ogune kadar hicbirsey vermiyorum.diger ogunde mi yemedi bi sonrakine kadar eline ekmwk bile vermiyorum eger hasta degilse acikinca mutlaka yiyor.buyuyunce de aynen boyle devam etmeyi planliyorum.hatta akli eripde yemedigi zaman dr. Yemegi gozunun onunde cope dokun demisti bir dahaki ogune kadar da sut dahi vermeyin demisti.buyuk konusmayim ama arkasinda kasikla dolasan bi anne olmayacam.hastalik zamanlari haric tabi.simdi bile kesinlikle mutfak ve mama sandalyesi disinda bi yerde yemek yemek yok.cok kuralci bi anne olmasamda bazi konularda kesin kurallarim var.ayakta sallamamak,gece aramiza alip yatmamak gibi...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...