merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/03/2011 10:09:00

yelizcim aldıgın elbise muhteşem ötesi :) cok zevklisin gerçekten bence de mavi olması daha da güzel hep pembeler varken daha orjinal olmuş ;) eşine de selamlar :)) walla hepimiz aynı durumdayız söyle bizim de bissürü giyemediği kıyafet var dolap da napalım zaten cok cabuk büyüyolar bu da boyle bi donem biz de alışıcaz mantıklı alışverişler yapmaya zamanla..

cdnin adı doğumgünü partisi zaten internette de satılıyo verdiğim linkte..

06/03/2011 10:09:00

unutmadan ardayı da tebrik ediyorum aferin bıdığa :))) bizimkinin uzmanlığı tırmanmak üzerine seniha gibi koltuga cıkıyo ordan masaya ordan raflara tabi o noktada durduruyorum artık :P eskiden duvarlara tutuna tutuna bi odadan bi odaya yürürdü şimdi emeklemenin daha kolay oldugunu farkedince böcek gibi hızlı hızlı kaçıveriyo :)) bakalım keyfi ne zaman yürümek istiycek..

06/03/2011 10:46:00

Herkese yatişmeye çalışıyorum ama unutmadan Fato çok haklısın ,kesinlikle katılıyorum ve tabi ki o kadar ilaç vermiyorum dr.umda (çocuk) gerek görmedi zaten..İç güdüsel hareket ediyoruz zaten,annelik iç güdüsü var hepimizde sonuçta ama nolurdu dr.larda tutarlı olsalardı,peşlerinden onca araştırmaya gerek kalmasaydı..

Ardaya maşallah,tebrikler:))Annesi gelişmelerden de haberdar et bakalım hangisi daha zor emeklemek mi yürümek mi(sanırım cevabı biliyoruz:))

Derine elbisenin çok yakışacağına eminim,kızım olsa ben de hiç düşünmez alırdım:))Giydirince de fotosunu bekliyoruz,hatta bundan çok güzel doğungünü kıyafeti olur..Bizim de giyemeden küçülen bi dolap elbise ve ayakkabımız var:((Aynen baba kızıyo,amcamız gelip gördüğündeki yorumu;'yazık rahşan bari birazını verde başka çocuklar giysin'' o derece yani..İlk olduklarından mı böyleyiz acaba..

06/03/2011 10:49:00

Unuttum ben sahi , kuaföre gidişimizi yazmayı buraya :))  Arda'nın saçları çok dağınıktı ve de acayip çok terliyordu ve biz de  E bebek mağazasındaki bebek kuaförüne götürdük , başlarda anlamadı değişik geldi , ne oluyoruz falan dedi , sonra sıkılmaya başladı  ,oyuncaklarla daha fazla oyalamaya çalıştık , bi yandan da video , foto çekmeye çalışıyoruz , en sonunda daha çok sıkıldı fakat artık bitmişti , saçları fönle kuruttu kuaför ,Arda da bakıyor ne oluyor diye :)) Saçları kesilince daha bi farklı geliyor insana ama sonra alışıveriyorsun yeni haline de...

06/03/2011 10:57:00

Fatto bende sana katılıyorum çok güzel yazmışsın. Özellikle yeme konusunu ben takmayı bırakalı uzun zaman oluyor, gelişimde problem olmadığı sürece sorun yok.

Arda'ya maşallah:) Grupta kaçırmadıysam ilk yürüyen bebeğimiz sanırım, Zelihanın Kayrası da yürüme eğilimindeydi son durum ne acaba gelişmeleri bende merakla bekliyorum.

Elbise... Bayıldım ben buna muhteşemmiş. Kaçırdım:(( Yeliz artık giydirip koyarsın resmini şirinenin.

06/03/2011 10:59:00

Bizim baba uzun saç hastası,bende o savrulan,ipek kokulu saçlara alıştım,uzaması için çok bekledim,hemen kestirmiycem o yüzden..Bi de annemlerin bununla ilgii bi anektodu var;
beni(ilk çocuğum) yıkarlarken bir gün saçlar enseden akmış birbirlerine bakıp aaa saçları uzamış kızımızın büyüyo yavrumuz demişler..Şimdi ben de büyümeyi bu saç uzamasıyla özdeşleştiriyorum ve kestiremiyorum,ama çok sıcaklarda kıyamam tabi..

06/03/2011 11:00:00

Sahi kızlara erken yürür derler ama bizim erkekler aştı olayı bakalım:)

06/03/2011 11:05:00

Nurefşan tek elinden tutunca yürüyor artık ama emeklemenin kolaylığının da farkına vardı, birşeye ulaşmak isteyince hemen totosunun üzerine oturup hızla emeklemek işine geliyor.

06/03/2011 11:07:00

Aynen emekleyerek yakalamaca oynuyoruz,o benden iyi:))

06/03/2011 11:10:00

Hanımlar merhaba,

biraz önce adımadım.com dan beri aradılar.Ben de yeliz gibi toplu indirim talebinde bulundum.indirim yapamadıklarını ama benimle beraber üye olan tüm arkadaşlarıma bebekle beraber yapabileceğimiz bebeğin problem çözme yetisini geliştiren 200 aktiviteli bir kitap edeceklerini söylediler hepimize.
ben 3 ila 8 kişi arası bir üyelik yapabiliriz dedim.(sayıdan emin olamadığım için)

üye olmak isteyen varmı..? akşam ben eşimle konuşup karar vereceğim.348 tl yıllık ücreti 12 ye bölüp mail order la kredi kartıyla ödüyormuşuz.kargo ücreti fiyata dahilmiş.

Fadime

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...