merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/03/2011 11:42:00

hmmm görüşleri bir okumak lazım o zaman  btlkrlt ismini yazarsan daha kolay olacak :) bence doğru söylüyorsun bizim değilde bebeğin gözünden bakmak lazım,o zaman birkaç gün araştırıp sonra hep beraber tek mi yoksa üyeliklemi alacağız karar veririz,az para değil gerçektende. ama gelişimleri içinde gerekli bence bu etkinlikler çünkü o ay yapabileceklerine göre planlanıyor aktiviteler sonuçta birde her ay aynı gelişimi gösteremeyen daha ileri yada 15 gün geri olabilen davranışlar var bebekler de,o yüzden her bebek ayrı bir dünya başlı başına.

06/03/2011 11:56:00

okuyamadım :((

ben gidiyorum,şimdiden uzak kaldım,özlüyorum sizleri.

markafonide bebepan indirimi var kızlara ve şaşırdım erkeklere de çok cici şeyler var,bilginize :))

06/03/2011 12:07:00

Adım Betül bu arada :) Ben de sizlerin adlarını bilmiyorum ama :( Ben şöyle düşünmüştüm Arda 13 aylık olunca sanki daha bi anlar , söylenen şeyleri yapar , kalem falan çıkarsa kutuların içinden tutar belki , şu an ayına göre verilen görseller olsa da sadece yer gibime geliyor :) İsterseniz araştırıp , uygun görürsek 13 aylık oldukları zaman hep beraber alırız , bu arada hediye vereceğiz dediği şeyleri bireysel olarak üye olsaydım zaten veriyorlardı , indirim verseler pek daha bi güzel olur aslında..

06/03/2011 12:27:00

ben fadime betül memnun oldum,bende yeni sayılırım burda burayı kerem 6 aylıkken tesadüfen buldum,4 aydır burdayım,çok seviyorum temmuz grubumuzu ve nurturia yı.

indirim olmuyor bilgisayara işleyemiyoruz falan dedi,sinir oldum ama araştıralım o zaman biraz daha.

06/03/2011 12:59:00

merhaba kızlar ve kuzulari :)
inanin 1 saattir okuyorum.. ne hizlisiniz masallah ..
fatto keske buradaki doktorlarda kanadadakiler gibi rahat olsalar, bunlar bizi boyle yapti yok organik besinler yok beslenme saatleri, meyveler sebzeler.. hepimiz hasta ruhlu olduk :) ama gercekten bende yavas yavas kurtulmaya calisiyorum bu titizlikten..

06/03/2011 13:02:00

ardaya masallah bu arada :)

derin'in elbisesi coook guzel :) fotograf bekliyoruz kesinlikle..

fadime, biraz daha arastiralim su adim adim setini bencede bende bazi kotu tecrubeler okumustum.. olmassa Rahsan'in dedigi gibi birkac tek set aliriz kitapevlerinden denerim inceleriz..

06/03/2011 13:11:00

arkadaslar bana fatto diyebilirsiniz tabiki.
yazdiklarimin hosunuza gitmesine sevindim cunku ben de belki hoslanmazsiniz, "ama olur mu su kadar yemesi lazim, damlalar onemli" dersiniz diye dusundum. lorin benim yuzumden zehirlendi (dondurulmus balik+yogurt) kac gun ishaldi; hicbir ilac vermediler. bugune kadar oksuruk oldu, burnu akti ne olduysa emzir, su icir'den baska birsey yapmadilar. hep iyilesti. hem de 2-3 gunde. simdiye kadar ates dusurucu disinda ve d-vit ten baska birsey vermedim. ama simdi cok fena hastaliklar da var sizlerden duyuyorum, idrar yollari enf. bronsit hic basimiza gelmedi. en kotusu zehirlenmeydi onda da ilac vermediler. onda baya sinirlenmistim gerci.
ardaya tebrikler ama benim lolo 1 aydir yuruyor ve yemesi cok iyi olmasina ragmen pek hizli kilo almiyor eskisi gibi. eskiden bacaklari katkat ti simdi daha zayif. dr soylemisti yuruyunce kilosu azalabilir demisti ama tombik hali ne iyiydi, cok sekerdi. ardanin annesi hazirlikli ol. lorin uyku disinda kesinlikle oturmuyor, bir de yaz geldi ya hep parkta oynuyor, havuza da gidiyoruz, artik kilolar yakiliyor :(

elbise harika! ben de tutu almayi dusunuyorum dogumgunu icin veya en buyuk arzum ayni giyinmek kizimla. h&m bebek kiyafeti var mi tr'de? hem bebe hem buyuk icin beyaz elbise yapmislar islemeli, sile bezi gibi, yoksa onlari mi alsam.

kizlar benim bir sorum var benim bebek cok konusuyor ama baba gee disinda belirgin soyledigi birsey yok. hele anne!!! duymak icin oluyorum ama yok yok. mama var bir de. az degil mi?

06/03/2011 13:30:00

fato sık sık konuş çok önemli Derinde henüz 2kez ki birinde kameradan gördüm anne dedi demiyor kuzu maymun bile dedi ama anne yok :( hepsinin zamanı gelicek
aynı giyinme fikri şahane ben anneler gününde aynı tshirt giymiştim bakalım belki elbisede bulurum  h&m var galiba hemen bakiim netten

06/03/2011 13:30:00

her bebişin kendine özgü bir gelişimi var. bu 3 kelime fazla söyledi bu konuşmuyor..bunları düşünme, sadece bol bol kitapo oku ve çook sohbet et onunla... dillerin çözülmesi 2 yıl alır

06/03/2011 13:36:00

Bizde o da yok canım..Baba dedi bi kere,çiş dedi benden sonra tekrarlamıştı ama öyle bilinçli söylenen bişey yok yani..c

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...