merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/07/2011 14:26:00

Ben fetişistim galiba.. Bebek ayaklarına dayanamıyorum... resmen mest oluyorum... Şimdi de fena oldum bak şimdi iyi mi :D
Nasıl yemezsin bunları sen annesi !!!!!!!!!!

hemen bi koşu Noyanınkileri yiyip bitireyim !!!!

06/07/2011 14:26:00

Bu arada simply colorsı tebrik ediyorum dün verdiğim sipariş bugün geldi,bu kadar hızlısını görmemiştim.Kalite de gayet iyi tavsiye ederim kızlar..

Mügecim,Noyan zorluk çıkarırsa (kağıtları yeme,üçer,beşer çekme gibi:)) ,grup içinde ama katılmayan biri olarak çekiliş işinde yardımcı olabilirim.

06/07/2011 14:29:00

Yemem mi demiştim ya,işte o fetiş durumları bende var diye günde 25-30 kere öpüp,kokluyorum..Ama bu ara çok tüylüler.anlatmıştım halımla yaşadığım sorunları,sırf o yüzden pazar günü halı aldık,bu da tüy çıkarıyo!! Deli olucam,silin dediler,dün gece onatı uyuttuktan sonra kocişle (daha çok o zavallım) sil,süpür yok,yine tüy yine tüyyy:((((

06/07/2011 14:36:00

Çekilişi yapmak ıstıyorsan mail at bana butun lısteyı yollarım sana. Exel den yaptım.. makasla küçük parcalara kes herkesın adını. kapat sepete koy.. 2 tur çekiliş yap.
Yarın sabah herkesın mailine yollarım tum ırtıbat bılgılerını dıyorsan
sana yollim.
bende nötr kalmış olurum
ama teferruatlı ya belki istemezsın

06/07/2011 14:43:00

Yo sorun değil,bi işe yaramış olurum:)Yapabilirim canım..Geceden de yollarım,sabah fırsat olmayabilir:)

VValla süpürüyorum da siliyorum da devamlı,bi de bu halıyı görseniz tüyü bile kilim gibi nerdeyse bunlar nerden geliyo anlamadım..Neyse savaşı ben kazanıcam kararlıyım ve de azimli:))

06/07/2011 14:46:00

haaa simden eksik
akmasama var
dur bildirecem sanaa
23 kişi oldu
napcem ben şimdi
cıft rakam olmuyor

06/07/2011 15:59:00

06/07/2011 16:07:00

bu arada uyuyan bebisler harika da berenin uyuma bicimlerine bittim, lorini hatirlatiyor. mugecim cift olmak zorunda degil ki; yani mesela sen bana cikacaksan, illa ben de sana mi cikacagim? bence karsilikli olmasin karisik olsun o zaman sorun olmaz tek sayi olmasi. misal A-B-C kisileri var;
A-C
B-A
C-B' ye hediye alirsa sorun olmaz. ;) gordun mu? iyice karistir, iki kisi karsilikli cikmasin.
ya kizlar hepinizle oyle cok tanismak istiyorum ki...
bu arada herseyi aliyor diye hard-disk gibi yuklemek konusunda hakliliklar var ama kulak dolgunlugu cok iyi birsey, ilerde ogrenmek isterse cok daha hizli ogrenebilir. konusup derdini anlatmasi gercekten istedigim birsey ama onu simdiden cok iyi anliyorum, anlamadigim zaman nadirdir. yani neye nicin agliyor, ne istiyor, derdi ne... simdiden anladigimi iddia edebilirim. dedim ya ben artik lolo uzmaniyim. ikinci meslegim. asigim bu kiza ya, bu nasil sevgi.

06/07/2011 16:10:00

bunu yeni
cektim. diger resimleri hard diske attim. ay ay grupluyorum da ben hep. kizlar ben de size bir fikir vereyim.
dogum gununde takvim yapacagim. kendim. fotoshopum iyidir. ihtiyaci olan resimlerini yollayabilir kendi takvimimi yapayim.. size de gosteririm. dogum gunune gelenlere hatira olarak verecegim.

06/07/2011 16:13:00

bu arada kizim bana benziyor degil mi??? lutfeeeeen evet diyin!!
kizimin dogum gununde hatira cuzdan boyu onun bir resmini de verecegim, bir de takvim yapacagim, 10 adet bastirirrim heralde. temmuzdan baslayip bir dahaki temmuza kadar. nasil hikir?
kucukken fikir yerine-hikir dermisim hep :D

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...