merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/08/2011 11:18:00

fotolar şahane, müge süper düşünmüşsün de ayrı bi başlığa atsaydın da oğluma gösterseydim rahatça:( bayılıyo bebek fotolarına. ben de koyucam inşallah fırsatım olursa

06/08/2011 11:32:00

bizde soğan sarımsak yiyoruz ama çorbaların içinde iyice pişmiş olarak veriyorum.Bu arada mailimiz gelmiş.çok heyecanlı bir alışveriş olacak benim için.bizde erkenden yollamayı düşünüyoruz cumaya kadar falan.

Benim oğlan artık evdeki kasetçalarla,yazıcıyla oynuyor ,yazıcı bozmak üzereydi kaldırdık,kasetçalarında cd  yuvasını nasıl başarıyorsa açıyor cd yi yerlere sürterek oynuyor,mini disko cd sinide bozdu sonunda,neyseki yedeğimiz var.dizinin üstüne çöküp oynuyor yerdeki şeylerle.sizce yaramaz toplar yada benzeri birşey alsam oynarmı,oyuncakları var ama oynamıyor çok fazla,müzikli tuşuna basmalı şeylere hasta ama sizce alsammı,yoksa geçmi kaldık yaramaz toplar için,üstünde tuşları varmı yaramaz topların...?

birde keçi sütü aldım ilk kez,yoğurdunu deniycem,umarım güzel olur ve yer.ishali tam geçmedi kuzunun diyet mamaya devam.iştah sıfır.

06/08/2011 11:34:00

Ne varsa yiyor artık...biz ne yiyorsak onu. Dün akşam ayıptır söylemesi, mercimek çorbası ve etli biber-kabak dolması (ev yoğurtlu) yedi :)

06/08/2011 11:36:00

bizim ishal değilmiş meğersem sadece üç kere oldu onda da hemen yediklerini değiştirerek düzelttik durumu çok şükür.inşallah sizinki de hemen geçer.bol şeftali yesin ya da organik şeftali suyu var milupa nın onu içsin işe yarıyor gerçekten.

06/08/2011 11:44:00

ne bu ya herkeste kabak dolması:D

yaramaz topların üzerinde tuşlar yok sadece bir yer var ona basıyorsun müzikler eşliğinde toplar havalanıyor kesinlikle almakta ne iyi etmişim dediğim bir oyuncak çünkü oyalanabiliyor havanın geldiği deliğe atmadığı yok:) eğer tuşlu birşey istiyorsan ficher price aktivite masası mantıklı

06/08/2011 12:02:00

menekşe m.akif in halasına bizden selam söyle,birşeyin ucundan tutsun da ikram hazırlasın biraz bak ne güzel yeğeni var.( ayy ne yapayım söylemesem çatlayacaktım!)

06/08/2011 12:04:00

ah yeşim kızcağız istanbulda yaşıyor ve çalışıyor kayınvalidemde orada torun bakıyor benim lafım eşimin halasına teyzesine normalde yakınlar yani kayınvalidemin herşeyine koşarlar ama ben kimsenin umrunda değilim

06/08/2011 12:07:00

işte o halayı diyorum ben de o zaman,yardım etsinler biraz aaa gelip sonra köşeye kurulucaklar :( ya da sen de umursama onları diycem ama? amaaan neyse doğumgününü kimse bozamaz çok heyecanlı:) sonra herşeyi anlat bize bol bol fotoğraf çek ama.

06/08/2011 12:12:00

elimden geldiğince yapıcam canım diş bulguru falanda çok istemiştim ama işte tek altından kalkmak zor diye vazgeçmiştim içimde kalmıştı şimdi doğumgününde acısını çıkartmak istiyorum foto ekleyeceğim yeşim inşallah..

06/08/2011 12:20:00

BENDE ÇOK HEYECANLANDIM ŞİMDİ :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...