merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

02/07/2011 15:14:00

sevde bizim doktor tavuk suyunu taze yapıp kullanın difrizden kullanmayın dedi, kemik suyu içinde geçerlidir heralde doktora gittiğinde sor istersen.

02/07/2011 15:16:00

Bizim doktor onun dediği olucak NOKTA. Çok açık değil benim isteklerime her ne kadar memnun kalsam da adamdan... Ben de ona söylemiyorum zaten verdiğim herşeyi.. ne de olsa anası benim bu cocuğun benden başka kim daha iyi bilecek ki onu.
Sevde herşeyin tazesi daha iyi diye belki istemiyorlar suların dondurulmasını ....

02/07/2011 15:20:00

Son çorbamız: ıspanak, dereotu, maydanoz, havuç, kıyma, bir kaşık tarhana piştikten sonra zeytinyağı. blenderden geçirilir, afiyetle yenir. Tecrübeyle sabit. Biraz kabızlık problemimiz var. Yeşillere ağırlık verdik

02/07/2011 16:35:00

arkadaslar selamlar, ancak okuyabildim yazdiklarinizi..kahvaltilara ceviz ve yogurda gun kurusu eklemeye basliycam ben de..umarim sever Merlin bey..ben koyde oturuyorum..her gun taze tavuk bulma sansim yok. mecburen dipfrizden kullaniyorum..uzun surede cozdurursen hic bir sakincasi yok diye biliyorum. geceden atiyorum buzdolabina..sabaha cozunmus oluyor.  ekmek vermeyi hic denemedim ben..genelde agzina puturlu bir sey gelince garip hallere burunuyor. ama deniycem..yumurta vermek icin iyi bir yontem..tel sehriye de eklemeliyim iyi olur. yulaf konusuna gelince? nerden bulabilirim..buyuk marketlerde satiliyor mu??

02/07/2011 16:37:00

benim ufaklık bunları yemiyo ağzını kilitliyo ağzına alıncada püffffff yapıyo yoğurdu kendim yaptım yemedi babymix sevdi sadece ek gıdada onu sevdi diye veriyordum onlarında son kullanma tarihi geçmemesine rağmen üst kapakları şişmiş nevericem ben şimdi bebişe:(((

02/07/2011 17:10:00

efruz..balkabagi elma tarcin uclusunu dene...

02/07/2011 17:19:00

ayşe taşkın kabızlık probleminiz için erik kurusunu tavsiye ederim haşlayıp blender yaptıktan sonra yoğurtuna mamasına meyve püresine istediğine koyup günün bir öğününde bunu almasını sağlarsan faydalı olacaktır..birde hipp erik püresi muhteşem tavsiye ederim.. 

02/07/2011 19:56:00

arkadaşlar ne kadar hızlısınız dünden beri kaç sayfa olmuş maşallah :))) yakalayamıyorum sizleri :)

02/07/2011 20:05:00

merlin benimki ek gıdaya alışamadı daha önlük takılınca ağlıyo zorlamıyorum ama buseferde çok mız mız  2 dişi çıktı hala ağzını açmıyo bende anlamadım daha tadına bakmadan ağzını kilitliyor umarım geçicidir yoksa çok zor bi durum.

02/07/2011 20:18:00

Merlin'de basta hic bir sey yemek istemiyordu. Ben de hic zorlamadim. ama anne sutu saatlerini duzene koydum. sabah ilk uyandiginda verdim ve sonrasinda 13.30 a kadar vermedim. yerine aralarda hep bir seyler onerdim..meyve, corba, yogurt gibi..bayagi aglamakli bir gun oldu ama anne sutu vermemekte direttim. saat 12 gibi direnci kirildi ve aglaya aglaya verdigim corbayi yedi. ben zorlamadim..kendi acti agzini..o gun bugundur beslenme isini saatli yapiyorum..o da ogrendi hangi saatte ne gelecek diye. verdigim yemeklerden begenmedigi olunca hala yemek istemiyor..zorlamiyorum..hemen begenecegini bildigim bir seyi hazirliyorum. bir de hala ilk basta agzini acmak istemiyor. tattirana kadar bir iki zorluyorum. tadini alinca sevdigini anlayip kendi aciyor agzini zaten.. kolay gelsin

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...