merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/08/2011 13:08:00

bizde ateş kesinlikle şurupla düşmüyor fitil kullanıyoruz..Allah yardımcın olsun..

06/08/2011 13:11:00

çok çok zor allah kolaylık versin önerebileceğim bişey yok dualarım sizinle

06/08/2011 13:15:00

orajeli ben de duydum ama amerikada var sadece diye biliyordum.. buralarda nerde satilir acaba bilen varmi?

fitil konusunu sordum ben de doktora.. calpol ile ayni sey dedi. onun icin simdi ibufen + calpol verecegiz. fitil verirseniz calpol vermeyin dedi.. bakalim ne olacak??? 
atesi bi sekilde dusuruz gibime geliyo da.. (calpol+ibufen+fitili+banyo vs.) ama bu aglamalarina dayanamiyorum gercekten.. elimden hicbirsey gelmiyo ya deli oluyorum cidden.. dislerin cikacagi yere bi cizik atsam da rahat rahat ciksalar falan diye dusunuyorum deli deli..:((
yardimlariniz icin cok tesekkur ederim bu arada.. sanirim yapilabilecek herseyi deniyoruz ama beklemekten baska care yok galiba..:( tum bebislerin disi kolaylıkla hemen ciksin insallah..

06/08/2011 13:18:00

yaa bilmiyorum saçma bir öneri olur mu ama dışarı çıksanız bol bol temiz havaya parka filan dikkati dağılır da ağlaması biraz kesilir mi acaba:(

06/08/2011 13:21:00

şimdi aklıma geldi benim bir arkadaşım önerdi ben denemedim soğanı ezip diş etlerine sürmüşler pıt pıt çıkmış kocakarı işi ama bazen işe yarıyolar

06/08/2011 13:26:00

istanbuldayim ben owl.. arastiriyorum suan ben de..

sogan isi olabilir mantikli... ben kocakari da olsa inanirim boyle seylere.. dedigin gibi bazen ise yariyorlar..

disari cikmayi ben de dusundum dikkati dagilir diye ama o kadar atesli ki giydiremiyorum bile.. giydirmeden sadece badi ile de cikarmak istemiyorum.. simdi bi de usutmeyelim diye..
biraz atesi dussun hemen cikaricam disari.. baska turlu evde oyalamak mumkun olmuyor cunku..:((

06/08/2011 13:38:00

kıyamam yaa:(( bizim ateş de çok zor çıkardı dişleri. calgel de calpol de işe yaradı bizde. o da ağzına dokundurtmaz, calgeli bile çok zor sürerim. zonkluyo demekki. yavrum benim, bugün yarın çıkarır annesi, sabredin biraz. dikkat dağıtmak işe yarardı bizde de..

06/08/2011 13:55:00

gecmiş olsun.soğan gerçekten işe yarıyor muhakkak dene.yazık kuzulara minikken gaz cıkaramazlar aglarlar sımdıde dişler off yaaa.jeller de pek işe yaramıyor gıbı en ıyısı kucak gelıyor onlara bu durumlarda.

06/08/2011 13:58:00

Seda haklı. Kucak en rahatlatıcı yöntem. Dün gece bir ağlama krizi Noyan'a saat 3 ! Normalde ağlayan bebek değil.. ama bu şekilde ağlayınca diş geliyor yine dedik kocişle. Kucağa bi o alır bi ben ....öyle sustu... bizim dişimiz ağrıyınca ne kadar acı çekiyoruz, onların etinden bir diş geliyor, acısını düşünemiyorum. Bakmayın aslında bebeklerimizin bünyeleri çok kuvvetli.. hayatın zor şartlarına doğar doğmaz tanık oluyorlar ....
Allah yavruları korusun hep...

06/08/2011 14:00:00

dun dışarı cıkmıstık kızımla

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...