merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/09/2011 05:07:00

Günaydın arkadaşlar...
Akşam çok komik bi şey oldu , işten geldikten sonra Arda'yla parka gittik , sonra eve gelip bi güzel uyuttum , daha sonra ağlayarak uyandı , ne yaptıysak neşelenmiyor ,sürekli mızmızlık hali , bu böyle yarım saat falan sürdü , sonra bir anda koku gelmeye başladı , ve kokunun gelmesiyle beraber Arda tekrar uykudan önceki neşeli haline dönüverdi :) yavrumu kim bilir ne kadar sıktıysa o 'kakacık' artık....

06/09/2011 05:21:00

İşte bizden bir foto :)

06/09/2011 06:16:00

Herkese günaydın,hepiniz harikasınız maşallah pek güzel çocuklar doğurmuşuz:) Allah nazarlardan saklasın hepsini.
Fatmacım sen yanlış birşey yapmadın tabi ki,bebek kabız olduysa ve bir sıkıntısı varsa ne yapsaydın yani,hem birinin bebeğine 5 gün bakmak kolay birşey mi?üstelik gurbet ellerde kim yapar ki bunu,ne olmuş yani anne sütü almış,kendini güvende hissetmişse yavrucak.Belki duygusal düşünüp kendi bebeğini emzirememesi üzmüştür onu anlıyorum ama bu çok aşırı bir tepki gibi geldi bana.her bebek için annesi tektir,bunu hiçbir şey değiştiremez!

06/09/2011 06:32:00

ben çok beğendim bunu,unnado da satışta alsam mı acaba?

06/09/2011 06:51:00

Bebiklerin resimleri bir harika.. Outdoor temasını sevdim :)))

Yeşim bende gördüm bunu ve daha büyük bebekli arkadaşıma danıştım. BU aparat çok sarıp sarmalıyor kollardan ve alttan anlattığı kadarıyla ve bebek bir ilk için suya girerken panik yapabilirmiş.. Bağlı gibi tanımadığı bir aparatta filan.. daha sade kolluk simir ve ya üstü kapalı simt düşün dediler bana yoksa ucuz geldi bana da ...

Lolo nun annesi.. ejnebiler anlamaz bu süt olayından ama itiraf etmem gerekirse tutucu ve kıskanç bir anne olarak benden habersiz bebeğime anasüt verilseydi hatta ve hatta emzirilseydi sanırım bende çok hoş karşılaşmazdım.. Annelik işte kuzunu paylaşmak istemezsin ... Bilmem gerekirdi bu olayı önceden ...

06/09/2011 06:54:00

evet aslında ben de farkettim çok sarmaladığını,burdaki bir anne çok övmüş ondan bir bakayım dedim,bu haftasonu denize sokucam artık Can'ı bakalım ne yapacak:)

06/09/2011 06:56:00

Ay ne şans.. Can BEN kıskandım asıl o kadar çok denize girmeyi özledim ki...
Kalacağımız yerde sanırım fazla kum yok.. nereyi önerirsin bebekli aileler için ?

Bu arada gözün aydın kardeşin geldi mi ?

06/09/2011 07:04:00

Biz Eylül de gidecez bu sene kısmetse tatile , temmuz ağustosta haftasonu bir yerlere kaçarrız yine de ama gerçek tatil Eylül'de , büyük ihtimalle her şey dahil otellerinden birine gidicez , var mı önerebileceğniz oteleller , sitede bakıyorum ,bir sürü oteller tavsiye edilmiş , bi de sizlere sorayım dedim ben de , bakıpta beğendiğim bir iki otel oldu ama fikir fikirdir :)

bu arada ben de çok ama çok özledim denizi , bi de ben geçen sene de hiç girmedim denize ,düşünün artık halimi...

06/09/2011 07:04:00

bu akşam iniyor uçakları canım çok teşekkürler,çok özledik onları.kıskançlık durumlarını nasıl idare edicez bakalım.dede asla paylaşılamıyor da:)
bebekli aileler için en ideal plaj ortakent yahşi plajı,heryer kum,denizin içi de kum.bir de karaincir plajı orası da öyledir.Ama zaten siz gelince sürekli haberleşiriz,her konuda yardıımcı olurum canım.Noyan a da bakarım seve seve:)

06/09/2011 07:06:00

merhaba ; benden be bir outdoor photo :)
4. haziran / 19:30 civari / bahcesehir  :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...