merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/09/2011 10:40:00

Ayy Menekşe memonun adının yanında doğum gününe 2 gün var yazıyor... heyecanlandım bennn....Daha dün doğmuşlardı bu bıdıklar allahım yaaa... zaman ne hızlı...
Öpüyorum Memoyu...Nice güzel yaşlara...

06/09/2011 10:46:00

Kızlar,arkadaşım 6 yaşındaki oğlunu sadece 1 saat 45 dakika bana bıraktı olanlar;
Onat niye saçımı çekiyosun diye itip düşürme,sever gibi yapıp elindeki arabayla onatın alnını çizme,bütün oyuncakları 4 kere sepetinden döküp,anneye kafayı kırdırma,bil. başından alınamayıp bütün saçma sapan oyunları oynama ve oynatma,ses ve gürültüden 3 sefer onatı uyutmaya çalışma ama yavrum sabah uykusuna 5,5 saat sonra yatabildi(o kapıdan çıktıktan 3 dakika sonra)..Oofff ki offf bi kupa kahve ve 2 çubuk çikolata devirdim sakinleşebilmek için:((
Ve hep içimden benim oğlum böyle olmaz inşallah dedim,yaa çok mu kötüyüm ben:(((

06/09/2011 10:50:00

:)))) Survivor yapmış kadar oldun desene Rahşan :))))

06/09/2011 10:53:00

Aman diyelim Rahşan...Eşimin de en korktuğu kızımızın yaramaz olması :))
Arada Seniş kuduruyo akşamları özellikle bizimki kara kara düşünüyo bununla ne yapacağız diye :))

06/09/2011 10:53:00

Yaa sorma Müge inan 5-6 saat gibi geldi,bittim ve akşama bi yere davetliyiz,toparlanmam lazım acilen:))

06/09/2011 10:55:00

Onat birazdan öğleden sonra uykusuna dalar 1 saatliğine. doğru sende yatağa...

Safiye.. kudurgan Noyan akşam 20 gibi ot gibi bitiyor salonumuzun ortasında. Uyku vaktine kadar tam bir canavar tohumu !

06/09/2011 10:58:00

Akşam çay çekirdek dizi faslını kapatalı çok oluyor kudurganım yüzünden..Yapmadığı cilve kalmıyor babaya. ağzını şekilden şekile sokmalar.. babaya sırnaşmalar.. geçen ben sarıldım eşime benim diye iyice sarılıyorum karşısında aman allahım nerdeyse beni dövecekti..

06/09/2011 11:02:00

:))İlginçmiş Safiye bizimki beni kıskanıyo şimdilik..E benimde hoşuma gidiyo tabi..

06/09/2011 11:03:00

yaa bu Can dedeyi buldu mu bana hiç yüz vermiyor yaa! öğlen yine aynı şey oldu,dedeyle sitedeki köpeklerin peşinde koşarlarken ben geldim,gel oğlum diyorum yok dedesinin kucağında kalıcakmış! valla bozuluyorum artık!

06/09/2011 11:04:00

Ama çok güzel oluyor ya babayla ilişkileri. Benimki de erkek ama babaya aşırı düşkün. Dün gece anekdotumu anlatmadan geçemicem.
Saat 3.. yatak odası kahramanlar Müge ve Noyan, uyanıklar... nasıl uyutacagımı şaşırmış, yan tarafta yatan, uyuyan güzel "kocamız" hiç oralı değil poposunda pıreler uçuşuyor ....
İçimden senmisin uyuyan.. sen sal Noyan'ı yatağa.. bizimki emekleye emekleye babanın boynuna sokul kafasını gerdanına koy bir eliyle babasının yanağını okşa... kafasını kaldır... babasının yanağına ıslak buse kondur....
Allahım ılk defa böyle bişi oldu.... nasıl hayranım nasıl duygulandım... babasını ne çok severmiş.. ruya görüyorum herhalde dedim ama yok.. tabii bu duygu yüklü dakikalar 2 dk da geçti.. babada tepki olmayınca Noyan tepesine çıktı babasına tutunarak ayağı kalkacak... tabi baba uyandı...
Sonuç... Muge neden uyumuyor bu.. ne bileyim.. ayrılık korkusu volkan... sanırım diş miş değil... artık bizden kopamıyor....
ama çok güzeldi :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...