merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/09/2011 21:03:00

Zeren pastanın resmini bekliyorum merak ettim çokkkk

06/09/2011 21:11:00

aynen baba da alemmiş ben hic söylemiyorum walla bilse çimlerde sere serpe fotosunu koydugumu :)))

rahşancım kendi albümüme ekledim başka bebişlrin de fotoları var bazı anneler foto konusunda hassas olabiliyo..ben anlamadım hala burayı herkes görebiliyo mu..

06/09/2011 21:15:00

Ok haklısın canım ordan bakıyorum hemen..sanırım görülüyo,ben nicklerimizi google yazıp arayıonca çıkıyo yazılanlar:(Neyse canım biraz kv çekiştirmesi dışında saklanacak bişeyimde yok yaniiii:))

06/09/2011 21:58:00

eheheehe kv. dedikodusu bendee yaptım rahşan :P yau millet blog açıp sayfa sayfa fotoyla yazı koyuyo kendisi hk. herkesle paylaşıyo biraz paylaşımcı olmak lazım canım :P 

annesi ateşin diş sıkıntıları devam ediyorsa bahsettiğiniz jelden satıyolar!!! 

http://www.nurturia.com.tr/groups/thread/3f648ca1-e672-4bbe-b51d-9efe0009f9ad/1/bebeklerin-dis-sikintilarina-baby-orajel-nighttime-formula 

06/09/2011 22:17:00

çim konusunda bizimkide korktu basamadı,ayağını havada tutunca üstelemedik şimdilik fazla.süt konusuda zeren,ben 2 yıldır kapıma getiren bir bayandan alıyordum geçen hafta canım sıkıldı bişeye artık almıycam.Ama sanırım başka sütçü bulmam gerekecek çünkü hamileliğimin başından beri ben doğal sütle yoğurt yaptım,bu pastörizelerden yptığımın bir tadı tuzu yok sanki,banamı öyle geliyor bilmiyorum,belki kaymaksız oluşundandır,bana gelen sütte bir parmak kaymak oluyordu mis gibi sapsarı.evet bende kay süt aldım başka yok buralarda,belki büyük şehirlerde vardır.

Diyet mama derkende yine aptamilin HN-25 diye bir ishal maması var,özel tıbbi amaçlı diyet gıda yazıyor üstünde,biz 5 gündür bunu veriyoruz küçük beye,2.kutuya geçtik bugün,geçen gün diğer aptamilden vereyim dedim tekrar ishal oldu.pazartesi kontrole gidip sorcam devam edeyimmi daha diye.İştahı yok,ama şükür ögürmesi hafifledi,üstten kocamaan bir diş geliyor,bütün damak dışardan belli kabarmış hepsi birden gelmese bari.gece birden ağlıyor,inler gibi sonra geri yatıyor,sonra tekrar uyanıyor bende dentinoxu sürünce yatabiliyor zavallı kuzum.Allah razı olsun şu jeli yapandan.
Yalnız jel buzdolabının yumurta gözünde tutulup ordan sürülecek,eczacı söyledi,öbür türlü acıtır dedi.yani soğuk olacakmış.

06/09/2011 22:24:00

06/10/2011 07:00:00

Babamızla dün girdik nurturia ile çünkü babaları merak etti  :) 
Teker teker bebeklerin adını sayıyorum baba resimlerine bakarken. Hayretler içinde beni izliyor. Sen bunların hepsini tanıyorsun inanmıyorum sana diye :))))
İlginç dimi ilk defa bir internet sitesine bu kadar yakınım :)))

Bu arada Noyan yine beni dumura uğrattı dün.. Emekliyordu..istemediği bir yöne gidiyordu. Önüne geçtim elimi tuttum havada DUUUUUUUUUUUR dedim..(polisler trafikte yapar ya) 
Emeklemesini bıraktı poposunun üstüne oturdu. Elini kaldırdı ve DUUUUUUU dedi :)))))))

Allahtan annem şahitti. Şok olduk :)))))))))
Anne kelimesini denedim... ayni şekilde.. OLMADI tabii !

06/10/2011 07:08:00

Günaydınn herkese,ben de jeli buzdolabında tutuyorum yavrum görür görmez gülüp ağzını açıyor kıyamam rahatlasın diye nasıl bekliyor:(
sabah 6 da kalktık biz bugün saat 8 i zor ettik,sonra doğru ananeye.dayısı geldi kuzumun dk dan.gece geç indiği için uçak görememiştik.yalnız hemen Carlos un (kardeşimin oğlu 3 yaşında) saçını çekti bizimki,onun da canı yandı ağladı ilk krizimiz hayırlı olsun! bizimki deliriyor abisine de diğeri çook cool:) büyükler küçükleri hiç önemsemiyor bu yaşta yaa.dede kıskançlığı da hemen başladı.kucak savaşı var of of !

06/10/2011 07:16:00

Bizim de kalkışımız bugün 6 idi... normalde 7yi buluyor... Bunların fabrika ayarları 1 mi acep ? 

06/10/2011 07:17:00

işte iki kuzen :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...