merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/10/2011 07:18:00

Sarışının adı, esmerin tadı diyeceğim :)
Can daha yakışıklı :P

06/10/2011 07:26:00

juanito ve carlito :) ölür halası ona ama.

06/10/2011 09:27:00

KEsinlikle can daha yakışıklı...Sarı carlos pek coolmuşş :)
Benim eşim de buraya koyduğum fotoyu masaüstüne kopyalamıştım sordu bu resmi naptın diye diye niye burda diye :) face ye koyduğumu sandı. buraya koyduğumu söylemedim.. o kadar geniş değil benimki kızar mızar gece gece uğraşmayayım dedim :))

Benim yavruşum gece çok terliyor ha bire badi değiştiriyoruz..tabi soyunup giyinirken çok asabi oluyor..ama değiştirmezsem  cımcık ter...
Evimizden taşınmayı düşündüğümüzden klima da alamıyoruz.inşallah yeni evimize artık...

Herkese güzel bir gün diliyorum...

06/10/2011 09:29:00

inanamıyorum bizimki de 6 da kalktı bugün valla var bişi bunlar aralarında telepati mi kuruyo ne :)) ay yeşim cok tatlılar maşallah :) bu arada sandaletler de gözümden kaçmadı değil ;)  jeli ben de buzdolabına koyim biz de calgel var ama pekbi işe yaramıyo gibime geliyo bi de dentinox bulunduriyim o zaman evde.. fadime kıyamam kereme cok geçmiş olsun inşallah atlatır..havuza girdikten sonra bi sorun yasadınız mı..cok sağlıklı değil tabi deniz gibi ama ben artık dayanamıyorum su manyağı bi insan olarak 1 ay sonra ancak denize gidicez ve artık havuza sokmak istiyorummm..bazı insanlar aa sakın sokma filan diyo ama bence 1 yaş gayet normal (geç bile :P) cevremde daha 5-6 aylıkken havuza girip de hiç de bişey olmayan bebekler oldu..siz napicaksiniz bi de size danışıyim..

06/10/2011 09:32:00

Süt konusu yine açıldı kızlar. Koyu koyu düşünmekteyim.
Akşam ev yemeği yiyorsa beyefendi kaşık maması veyahut biberon almıyor... Bu da baya günlük sütünden eksilmiş oluyor. (200 cc kadar)
2 günden beri akşam yemeğini azalttım ki süt alsın yavru.. Iyi mi yapıyorum sizce ?

Normalde süt programı aşağıdaki gibidir :
Sabah uyanış : 150-170 cc biberonla
Bulamacına 60 cc milupa toz
Akşama doğru Yogurt 120 cc
Şansıma akşam yemeği yemezse 200 cc devam sütü veya kaşık maması

(Havuza sokucam onumuzdeki haftalarda.. tatile daha cok var cünkü..doktor ızın verdi.. üzerine beyaz tişortla)

06/10/2011 09:44:00

Havuza ben de sokucam,sanırım haftaya,bu haftasonu çok yoğun,doğumgünleri vs..Bizim de dr.umuz izin vermişti,hatta doğum dr.um 20 günlükken tatile bile gidebilirsiniz demişti:))Rahat insanları seviyorum..

Müge bana gayet iyi göründü;bizimki çok zayır onun yanında,tamam emziriyorum ama sütüm çok az,mesela akardı göğüs pedi kullanırdım,şimdi teke indirdim,sağ arada bi kaç damla sızdırıyo:))Sabah 100cc içti(devam sütü),bi o kadar öğleden sonra ve akşam yatmadan önce var ama muhallebi,mama yok denecek kadar az (4-5 kaşık),yoğurt tabi.Bizimki de bu kadar..

Zeren dentinox bizde de dolapta duruyo,calgelden daha iyi bencede ikisini de kullandım.

06/10/2011 10:59:00

ben havuz konusunda çok katıyım arkadaşlar,şirkette teknisyen arkadaşımız var aynı zamanda havuz işlerine de bakıyor,bana anlattığı şeylere inanamazsınız.öyle klorlamakla olmuyor bu iş.üstelik kim dikkat ediyor ki havuza girme kurallarına.hiçkimse.kulak iltihabından çok korkuyorum Allah korusun! en güzeli deniz mis gibi,ama tabi herkesin yakınında deniz olmadığına göre çok kısa süreli çok çook emin olduğunuz havuz sokun bence.

06/10/2011 11:02:00

bizim akşam yemeği az olduğu için mama ağırlıklı gidiyoruz daha,bu süt konusuna fazla kafayı takmıyorum ben,500 cc filan abartı diye düşünüyorum hala.

06/10/2011 11:02:00

Owl mama sandalyesi güzelmiş,ben de o iş için ikea antilop aldım(indirimde 25 lira) bacakları öyle kolay takılıp,çıkıyo ki.Hatta İzmire annemlere gidince ve de tatilde,koltuk kısmını banyo yaptırmak için bile kullanmayı düşünüyorum,nasıl fikir:))

06/10/2011 11:03:00

yemin ederim kuzey sabah 6 da kalkti :)) kesin kesin telepati :)))))))))
kuzular birbirleriyle tanismadan arkadas oldular galiba...

havuz konusunda ben cok kararsizim, doktotumuza sormadim henuz bende bir sorayim bakalim ne diyecek ?? klorlu suyun zarari yokmuymus Muge ?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...