merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/10/2011 11:03:00

http://www.chicco.com.tr/ProdottiChicco/SchedaProdotto/tabid/378/art/06060980480000/Default.aspx
Bir de bu var,çok sevimli ama daha pahalı bilmem gerek var mı..

06/10/2011 11:08:00

kizlar
bendede bundan var, portatif olarak  kullandigim.. cok kolay acilip kapaniyor, biryerlere giderken surekli arabanin arkadasinda duruyor, cok pratik ve ekonomik..

http://www.e-bebek.com/portatif_mama_sandalyeleri/castello/castello_bambi_q_chair_portatif_mama_sandalyesi/XYZ-992B-P

06/10/2011 11:20:00

antilop beyaz olan di mi rahşan inanmıyorum annemler de şu anda bornova forumdaki ikeadan onu almaya gitmişlerdi sevindim fiyatının indiğine..owlun gösterdğine de bakmıştım ben ama gösterdiğim herkes mert bununla sandalyeyi sağa sola sallyıp sandalyeyi düşürür (o fotograftaki gibi sandalye yok bizde cünkü) ya da ne yapıp edip açar kurtulur dedi ben de vazgeçtim..

06/10/2011 11:21:00

havuz ben de hiç sevmem deniz en güzeli tabi ama bizim sitenin havuzu ve cok sıkı kuralları var bonesiz girmek yasak yıkanmadan yasak..ve uyuluyorda sıkı bi görevlimiz var her salı şoklama yapılıyo ve tahlil sonuçlar da yazılıyo o yuzden içim bi nebze rahat bakalım cesaret edebilirsem bugn sokmak itiyorum biraz rüzgar var ama oldukça sıcak..aa bu arada yeşim üstü kapalı simit aldım senin aldgın mantık ama o kadar skmıyor fotosunu koyarım çekince..

bence de 500 cc abartı ben artık hiç ccsine filan bakmıyorum göz kararı..akşam yemeği yemezse ya da az yerse süt/muhallebi ile takviye ediyorum..

06/10/2011 12:06:00

Zerencim ben almadım o simidi çok sıkıyor diye vazgeçtim,burdan görerek alıcam.haftasonu deniz maceramız var bizim de bakalım neler olucak.

06/10/2011 12:50:00

kizlar ben de sokuyorum havuza surekli. birsey olmaz diyecegim ama burada bir anne bebeginin cildinde kuruluk vardi ve egzama gibi birsey oluyordu. kadin yinede sokuyordu havuza, ya bi birak cocuk iyilessin, klorlu sudan daha beter aziyordu, neymis sudan kopmasinmis, daha 3 ayliktan itibaren sokuyordu, bence o kadari da abarti ama biz loloyla gidiyoruz havuza mumkun oldukca. bir de cansimidi falan aldik ama kucakta yuzer gibi tutunca veya beraber babayla birbirimize yuzdurerek attikca daha cok eglendi. o uzay gemisi gibi seyin icinde pek fazla suyla hasir nesir olamiyordu. bir kez kullandik daha da kullanmadik. kucagimizda daliyoruz, zipliyoruz, cikiyoruz. daha eglenceli. kendisi elleriyle sap sap vuruyor su sicratiyor. o simitle eli suya yetismiyordu. bu da benim deneyimim, simite hic gerek yokmus diyorum ben.

06/10/2011 13:05:00

bu kadar olur eşim haftaya istanbulda burada babaanneye koyalım diye antilop al demiştim memnun olduğunuza sevindim..

06/10/2011 14:44:00

Geç bi cvp oluyo ama evet Zeren o beyaz olan antilop,her eve lazım bişey gerçekten:)
Babamız nöbetçi bugün,çok sıcak diye dışarı da çıkamadık,uyuyo şimdi uyanınca bi tur atarız belki..Biz kolsuz giymeye başladık ki bu da onu daha çok öpüp,sıkıştırmama neden oluyo,sıcak bi taraftan ben bi taraftan:))
Siz neler yapıyosunuz nasıl baş ediyosunuz sıcaklarla kızlar?Klima var ama daha erken diye çalıştırmak istemiyorum,havuz uzak+babasız gitmek istemem,yani eve kapandık:((

06/10/2011 14:54:00

Sicaklar cok fena acayip terliyor altina sort da pek hiydirmiyorum dizleri aciyor emeklerken uykusu da axaldi bu aralar sicaktan herhalde aksamlari disari parka gidiyoruz.

Havuza ben de sokmayi planlamiyoum sitenin temiz ama sadece vakit gecirmeye ineriz diye dusunuyorum cocuklara felan bakar orda

06/10/2011 15:16:00

Bugün tek parça şortlu tulum giydirdim ilk kez dizler mahvoldu 1 saatte,tekrar şort giydirdim,yürüyüp de şu yerlerden bi kurtulsalardı..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...