merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/10/2011 15:53:00

Kızlar bi de bezle ilgili sorum var, ben 4 numara kullanıyorum,genel olarak bi şikayetim yok ama kaka fazla olursa kenarlardan taşıyo..Az önce sorularda okurken karşıma çıktı,bu aylarda 4+ hatta 5e geçenler var,hata bende mi acaba?Siz kaç numara kullanıyosunuz?18 kga kadar yolu var diye de prima indiriminde stokladım iyi mi:(

06/10/2011 16:06:00

Rahşan bende 4 kullanıyorum çok önceden 4+ denemiştim ama değişen bişey olmadı yoğun kaka durumlarında yine de taşıyordu primanın özelliği bu sanırım. 4ten devam ediyorum ve kaka yapar yapmaz alıyorum bezi o zaman sorun olmuyor gerçi çoğu zaman lazımlığa oturtuyorum kaka için, o mutlu ben mutlu:)

06/10/2011 16:11:00

Hımm lazımlık bende alayım zaten erken tuvalet eğitimi vermek istiyorum(17-18 aylıkken,3,5 yaşında bezi bırakan bir yiğenim var da),belki ona da faydası dokunur..Tamam 4 iyidir yani:))
Kakanın kkokusunu alıca açardım eskiden ve tamamlamadığı için 5 dk sonra yine açardım ki bu kadar boğuşurken tam bir eziyet..O nedenle biraz bekliyorum,bazen iki kişilik yapmış sanki diyorum,banyoya zor yetişiyoruz:))

06/10/2011 17:05:00

rahşan bence 4+ al küçük paket dene..ben 4+ kullanıyorum ama 5 e geçeceğim bu paketten sonra zira bel kısmı sıkıyor ve kaka taşıyor

06/10/2011 17:17:00

Offf kizlar oku oku bitiremedim resimler super bizim resmimiz zaten babali oldugundan eklemedim :)

Bende pek havuz taraftari degilim tatilde deniz kismetse

Yemek konusunu kontrole kadar takmamayi dusunuyorum bakalim umarim zayiflamaz

Bez 4+ kullaniyoruz ve cook memnunum

Vee ben spora basladim ama programi ogrenirken bile oldum yorgunluktan umarim tamamlayabilirim vee sadece 5 kg fazlam cikti bana gore 10 ama :)

06/10/2011 19:38:00

4+ dan bizde memnunuz ....
Mc donalds da eşimi yalnız bırakmak istemedik.. Noyan la gittik (ben yemiyorum diyet). Patetes lerini tepsisine her zamanki gibi boşalttı. Oğlan daldı aldı bitane patetes kemirdi.. ilk defa kendiliğinden bişi yıyor...parmakları ince ince patetesi seçti ve ağzına isabetli bir şekilde götürdü.. ağlasam mı gülsem mi :( :)
Off yaa neden sağlıksız şeyde yapıyor bunu bu çocuk !!!

06/10/2011 19:54:00

lolovefatto ben de oğlumu arkadaşıma bırakmıştım .durduramamış.emzirmiş.benimki 7 aylık onunki 1.5 yaşındaydı ben gelince hemen söyledi.ben hiç kızmadım sonuçta ne olacak zehirlenmeyecekya.oda tedirgin olmuştu zaten kızarsam diye ilk şaşırdım ama kızmadım bunlar normal geliyor bilmiyorum yanlışmı düşünüyorum...
mehmet akif iyiki doğdun 1. yaşın kutlu olsun allah nica sağlıklı yaşlar göstersin inşlh...
yeşim ben dün denize şu güneşlikli simitlerle soktum bi sevdiki anlatamam.ayaklarını çırpışı varki tavsiye ederim .ama tabi sadece ayakları suda kalıyor vücudu suyla temas etmiyor..ama içinde mutlu oldu benim zuzu...

06/10/2011 19:58:00

müge ben kızıma sağlıksız abur cubur 3 yaşına kadar vermedim..yeme sorunu olunca mc donalds a götürdüm gözlerime inanamadım nasıl yedi.sağlıksızya çocuklar böyle...

06/10/2011 20:41:00

ben de merti sonunda bugün soktum o kadar kolay alıştı ki sanki yılların yüzücüsü bayıldı :))
işte simidimiz de bu..ama önce kucağımda soktum korkmasın diye..t-shirt giydirmedim hava bulutlu ama oldukça sıcaktı ayrıca tentesi var diye simidinin..ama güneş kremi de sürdüm tabi..

06/10/2011 20:56:00

yerim ben bu mert kuzusunu,sezonu açtı artık.zerencim biz 1 kez soktuk havuza o da 20 dk falan.sonra hemen odaya götürdüm mis gibi duş aldırdım mikrop falan kapmasın diye,sonra sünnet yerine biraz baticon sürdüm.bende havuzu çok sevmiyorum ama mecbur kalınca temiz olduğundan emin olduğum yerlerde girebilir.deniz sezonunu da yakında açarız bu gidişle.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...