merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/13/2011 07:15:00

o zaman sizler tuvalet eğitimini tecrübelerinizi,sürecinizi bizimle paylaşın ki  biz de cesaretlenelim.Belki de hep doğru bilinen bir fikir kafamızda değişir.

06/13/2011 07:25:00

sizlerden o kadar uzak kaldım ki elimde olmayan sebeplerden, neler yaptınız ,yavrucaklar nasıllar meraktayım. kaldığım yerden okumak çok zor, ben sayfa 480 den devam edeyim. sizleri çok özlemişim.

06/13/2011 07:29:00

herkese günaydın,haftasonu hiç giremedim siteye Can dan asla fırsat yok valla,çok yoğun geçti haftasonumuz.cumartesi günü Can ı denize soktuk,aman yarabbim görmeliydiniz,ortalığı birbirine kattı!deniz soğukmuş filan umrunda olmadı,sanki doğduğundan beri yüzüyor!çığlık kıyamet nasıl çırpıyor ayaklarını.bütün plaj bize baktı.bir teyze aaa kızım deniz soğuk daha sokmayın dedi,sadece gülümsedim:) bezle girdik,ve üstünde beyaz t-shırt le,heryeri de kremledik tabi.ağlaya ağlaya zorla çıkardım denizden,fotoğraflar telefonda yüklemeye çalışıcam.ama acil huggies bez mayo bir de simit almam lazım.

06/13/2011 07:35:00

bizde de sadece 1 tane var hulya merak etme.. yakinda gelirler.. ilk diste cok belirtisi yoktu.. uzuuuun zamandir herseyi agzina goturme eyilimi vardi o kadar.. ama simdi arka arkaya geliyorlar sanirim.. bir de ustune 6. hastalık gecirdik.. istahimiz sifirrr... hicbirsey yemiyoruz.. kilo kaybettik bile sanirim..:(

06/13/2011 07:36:00

hep söyledim,söylüyorum yine biz robeez fanatiğiyiz,rahatlığınından kalitesinden çok memnunum,dün kardeşimin bebeğe crocs aldık nasıl rahat güzel birşey,75 tl ydi, babası biz de alalım dedi ama yürümeye başlasın öyle,robeez in ilk adım ayakkabısını da alıcam bu arada.
tuvalet eğitimi konusunda her bebeğin farklı bir zamanını olduğunu düşünüyorum ve 18 aydan önce doğru bulmuyorum ben.gözlem yapmak ve ona göre eğitime başlamak daha mantıklı bence.ama tecrübelerimizi paylaşalım tabi çok faydalı olur.

06/13/2011 07:42:00

Hediyemi aldım kargoya verdim :) Acemi hediye paketi için şimdiden özür dilerim çünkü babamız yırttı yanlışlıkla dün gece tekrar yaptım pek beceremedim :(

06/13/2011 08:08:00

rahşan aynı şekilde biz de tay tay durup babaya 2-3 adım attık cuma günüydü sanırım (en önemli şeyleri kayıtdışı bırkıyorum ya :( mama sandalyesinin ayağında ayakta duruyordu baba da biraz uzağında sandalyede oturyordu elindeki bişey ilgisini çekti ve aradaki mesafede kısa geldi sanırım cesaret edebildi 2-3 adım attı gözümüz önünde ve babaya ulaştı hiç beklemiyoduk şok olduk ama sonra bi daha yapmadı beyfendi illa kendi istedi mi yapıyo atıveriyo kendini :P

06/13/2011 08:13:00

Merhaba bayanlar,
Çok hüzün çok hüsran ile geldim yine buralara...nedenini biliyoruz konuyu açmaya gerek yok...

- Annem de tutturdu lazımlık da lazımlık.... Erken desemde alıcam rahat etsin...mutlu olsun. Noyan  hep aynı zamanda kaka yapıyormuş vs vs...
Bu arada 10 Temmuz Noyan ın d.gününden sonra annem gidiyor Izmir'e kayınvalıdemler eşiyle devralıyor bebeğin bakımını :S Annemi bir sonraki görüşüm agustos başı.. 10 gün ailecek Bodrum da tatil yapacağız... Artık kv kp li hayat başlıyor .... Hayırlısı ....Onlar taaa aralık sonuna kadar bizlerle yaşayacaklar... :((( Sonra yine annem.. cocugun 2 yaşına kadar böyle sonra kreş..

- Bende hediyemi alıp kargoya verdim :)
- Evdeyim bugün Noyanla bol bol vakit geçiriyoruz. Bugün melek takılıyor... umarım devam eder ...

06/13/2011 08:15:00

Müge ne diyeyim bilemedim Allah kolaylık versin birlikte yaşamak zor ama şartlar öyleyse diycek birşey yok:(

06/13/2011 08:18:00

Bende hüsranlardayım Mügecim..
Bende hediyemi aldım ama yarın verecem kargoya :)
Allah sana kolaylık versin kv ile...neyseki çalışıyorsun..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...