merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/13/2011 07:19:00

Derin yürüme konusunda çok komik ellerinden tutuyorum 1-2 adım sonra kendi hooop diyor dizlerinin üzerine pat pat emeklemeye çok komik çok tatile kadar yürüse emeklerken zor olucak bakalım hayırlısı :)
Pastayı ne yaptınız kızlar ben  şekle karar verdim Zeren senin önerdiğin siteden ama dediğin gibi o yokmuş peki kime yaptırıcam ben şimdi üff siz ne yaptınız

06/13/2011 07:21:00

hoşgeldin simden :)

yeşim aynen bana da sokmayın diyen cok oldu hiç dinlemedim alışsın vücudu dirençli olsun istiyorum hiç de üşümedi üşüse çıkmak isterdi titrerdi..tam zıddına cok keyif aldı sanki anne karnında kaldıgı yerden devam etti ;) elleri kolları çırptı şimdi düşünüyorum da suyun içinde kaslar ne güzel çalışıyor o açıdan da çok iyi yüzmeleri bence..

bu arada benim de bahsettiğim link fattonun verdiği bezsiz bebekle igili bakalım eğer hazır olduguna dair sinyalleri alırsak deniycez çeşmede annemlerle daha rahat deniycem gibime geliyo..hem yazın daha kolay olur sanki..zaten bi body dolaşacak..

06/13/2011 07:26:00

dün akşam annem eve geldi saat 9 da,her zamanki gibi sandıkta görevliydi.yüzü düşmüş,çok üzgün,yorgun.sonra Can la Carlos u gördü,atladılar boynuna yüzü aydınlandı annemin:) ah benim canım annem,senin gibi kadınlar daha çok olsa.seninle gurur duyuyorum ben.elinizden gelen herşeyi yaptınız.diyeceğim o ki hakkımızda hayırlısı !

06/13/2011 07:26:00

müge illaki birlikte yaşamak zor olacaktır, sen pozitif olmaya çalış bazı şeyleri görmemezliğe gel . şöyle düşünerek rahtlamaya çalış evladını çok seven incitmeye kıyamayacacak olan kişilere teslim ediyorsun.

06/13/2011 07:29:00

hoşbulduk zeren:)

aynen öyle yeşim hakkımıza hayırlısı olsun,milletimiz sefalet yaşamasın.

06/13/2011 07:37:00

arkadaşlar ne yazık ki ben doğum günü hediye çekilişini kaçırdım oysa ki ne çok istemiştim. sizden fotolarını paylaşmanızı istesem onunla mutlu olsam. kimler kime aldı ne aldı fısıldayın kulağıma söz çaktırmıyacağım kimseye:)

06/13/2011 07:43:00

Kolaylık ve sabır diliyorum Müge..Bu kuzular için herşeye katlanılıyo işte..(Ama ben bakıcı tercih edicem o derece yani+annemler olacak)
Ah o hüzün,hayal kırıklığı,öfke,inançsızlık (insanlara),umutsuzluk vs. karışımı benimde içimde..Bu gidişlede bitmeyecek gibi..Evet bizim annelerimiz gibi aydınlık olsun çocuklarımızda onlar güldürsün yüzümüzü..
D&R da bulamamıştım,Remzi k.de de yoktu 'adım adım',napıcaz kızlar?Yok yok ,hatta hiç duymamışlar hiç bi fikirleri yok..Şu bi sayı alalımda karar verelim durumu olmıycak gibi:(
Biz havuza gidemedik hala:(Fırsat olmadı bi türlü,ama simit baktım,en güzeli Zeren sizinkiydi,baktıklarım içinde sanırım ondan alıcam, bi de mayo bez.
Herkese mutlu haftalar,iyi çalışmalar..

06/13/2011 07:45:00

mayo bez aldım unnado da indirimde kaçırmayın arkadaşlar.

06/13/2011 07:47:00

simden hem geçmiş gitmiş olsun hem hoşgeldin..

doğum günümüz güzel geçti ama anladım ki evde yapmak hataymış iyi kötü dışarıda kutlanmalı herkes gittikten sonra evin halini görmeliydiniz..o kadar yorgun ve sinirliyim ki sağolsun oğlum1 yaş hediyesi olarak uykusuzluk veriyor bana dün yine nöbetteydik sürekli kulağını çekiştiriyor biliyorum diş ama sabrım kalmıyor hep paçamda..ben uykusuzluğa hiç gelemiyorum okul yıllarımda bile eline kahvesini alıp geceleri ders çalışan biri olmadım..öff hep şikayet hep şikayet demeyin ne olur:(:(

06/13/2011 07:50:00

hoşbulduk menekşe diyyorum ve görüyorum ki siz 1 yaşına girmişsiniz:) nice mutlu,sağlıklı,başarılarla dolu yılları olsun, yüzü hep gülsün inşallah minik kuzunun. iyiki doğdun mehmet akif:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...