merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/13/2011 16:27:00

Yapma Allah aşkına.. anne sütü almış bebekler almamışlar kadar hasta oluyor.. ne diyorsun sen... Neden böyle şeylerle kendini üzülüyorsun ki Sevde, yapma güzelim... Artık dış hayatla daha bir haşır neşirler elbette ki mikropları alıyorlar, üşütüyorlar.
Geçmiş olsun

06/13/2011 16:54:00

Onat ben adim adima uyeyim ve memnunum acikcasi...her ay kitap ve yaninda farkli farkli oyuncaklar geliyor...oyuncaklari da seviyor bizimki kitabi da...bu ay gelen kitabin icinde mesala tek parcali bir yap boz vardi...onunla uzun sureler oynadi...ben begeniyorum valla..birde her ay gelecegini beklemek heyecanli oluyor....

06/13/2011 17:38:00

Hasta olucagi varsa oluyor sikma canini ama benim gittigim danistigim tum doktorlar dis yuksek ates yapmaz diyor mutlaka gidin simdiden gecmis olsun

06/13/2011 18:12:00

Evet bizim doktorumuzda dis cok nadir ates yapar dedi sen gene bi dr.ara canim.

06/13/2011 18:52:00

Arkadaslar bu arada alakasiz ama arkadaslarim bir site kurdular...parfum satiyorlar ve fiatlar gercekten piyasaya gore cok ucuz....isteyenler icin egovanite ismi....bir bakin bence....

06/13/2011 20:47:00

Ben bi fiyat farki goremedim

06/13/2011 21:52:00

Teşekkürler sezen,demek işe yarıyor,hem olumlu hem olumsuz eleştiriler okumuştum da emin olamamıştım üyelikle ilgili..
Bittim bugün temizlik,hazırlık derken,yarın annemler geliyo,çok mutluyum:))sanki biraz da çekiniyorum,herşey dört dörtlük olsun annem annelikten sınıfta bırakmasın beni:)
Pastalar çok güzel,özsütün pastaları da cidden güzel bu arada,ona da bi bakın derim,ben daha seçemedim,bizim tatil değişikliği söz konusu,kamp yazarken kociş 1 ağ.ta ramazan başladığını gözden kaçırmış,şimdi onu iptal edip daha erken gidicez,dolayısıyla doğum günününde nerde nasıl olacağı şimdilik belirsiz.. 
7 diş çıkardık,8. yolda hiç ateş(yüksek) yapmadı,nadiren hafif ateş oldu,calpol verdim.dr.a danışmak lazım bencede..

06/13/2011 22:51:00

Benim kızım çok hasta olan cinsten olacak sanırım, ateş 39.8'i buldu bu akşam, şuan saat 2 ve bu gece nöbetteyim:( Sabah hemen gideceğiz doktora, ateş dışında bir derdi de yok iştah vs. herşey yerinde ne çıkacak çok merak ediyorum.

06/13/2011 23:25:00

Sevdecim çok geçmiş olsun hemen şartlandrma kendini hep hasta olacak diye daha küçcükler alışacaklar sisteme :) ateş dışında bi derdinin olmaması da iyi inşallah bişey çıkmayacak canım öyle düşün iyi geceler öpüyorum nurefşanı

06/14/2011 04:11:00

Rahsan gozun aydin.ozsut iyi fikir tam evimin karsisinsa var istenilen sekilde yapiyorlarsa super cunku cok lezzetli oluyor pastalari inan aen demesen hic aklima gelmezdi.

Sevde gecen de oyle olmustu bisey geldi gene kuzuya gecer hemen insallah.gecmis olsun.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...