merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/14/2011 12:22:00

aaa uzak kalınca herkesten bi haberim tabi ki, yavrum benim bişey olmadı değil mi müge?? sadece zelişin tatile gittiğini okumuştum.

06/14/2011 12:23:00

Çocuk bayılacak gibi olmuş, gözler o anda kaymış.. sonra kendine gelmiş.. ama güvenlik olsun diye uyutmamışlar o gün....

06/14/2011 12:24:00

aynen ya geçmiş olsun simden biz de dün dudağımızı patlattık hemi de bayağı bi kanlıydı :( buz da hayatta sürdürtmediği için renkli plastik buz küpleri almıştım içi su dolu buzlukta duruyodu onları eline verdim zaten herşeyi ağzına soktugu için hepsini sırayla ağzına sokup sokup atarak kendi kanını kendi durdurdu :P

06/14/2011 12:29:00

ah yavrucaklarım benim kayrayada, mertede çok geçmişler olsun:(

06/14/2011 12:44:00

yeşim ben dün mothercareden bez mayo baktım..aynı şort mayo gibi içinde havlu bi kat var ekstradan ama ordan sızdırır kesin içinden little swimmers giydirmek gerekir..e sonra dedim içinden zaten ls. giydireceksem zaten şort mayomuz var onu giydiririm.. ??

senin aldıgın bez mayo nasıl içi little swimmers gibi mi yoksa havlu mu.. bi de aldıgın marka baby neonunki mi..? bi de denedin mi :) amma cok sey sordum

06/14/2011 12:54:00

teşekkürler simden :) 

ipekperi mert de aynı yürüteci üstüme sürüyo ayaklarımı bi çiğniyo fena acıyo valla :( önce kızıyorum can havliyle ama sonra bilerek yapmıyo diyorum..

06/14/2011 12:55:00

Zeren ben görmeden aldım tavsiyeyle unnado dan,sızdırması önemli değil benim için sonuçta koca deniz çiş kaçsa ne olur ki:) havuzla işimiz olmadığından farketmiyor bizim için.kaka sorununa gelince zaten belli gibi saatleri problem olucağını sanmıyorum ama tabi gözlem yapmak lazım:)) markası babyneo

06/14/2011 12:59:00

bu arada düşen bebeklere geçmiş olsun,biz kafayı vurduğumuzda öpüp üflüyoruz çok ağlamıyor ağrı eşiği yüksek maşallah.tabi çok umursamıyor gibi de yapmıyoruz yanlış o. bizim sorunumuz ısırma problemi,çok fena ısırıyor can,resmen morartıyor.bu huyundan vazgeçiremedik,tamam diş biliyorum ama alışkanlık olucak diye korkuyorum.

06/14/2011 14:00:00

aaa "sinirli bebek" mevzuu acilmis.. iste yine ayni -tipik bir temmuz bebegi- Kuzey..
herseyi bagirarak ve aglayarak yaptirmaya basladi.. sabirla Hayir !!'i ogretmeye calisiyorum ama simdilik basarili olamadim..
Hayir Kuzey! kumandalar agiza sokulmaz -- hoop agiza -
Hayir Kuzey! annenin yanagini isirmak yook -- haaart bir isirik -
Hayir Kuzey! onlari yere atmaaaaa -- pat pat pat hersey masadan asagiya

ne zaman ogretebilecegim bilmiyorum.. sabirla devam ediyorum..
walla bu cocuk egitimi konusunda pedegog'a danismayi dusunuyorum.. simdilik erken sanirim... 

her istedigini aglayarak yaptirabilen bir cocugum olsun istemem, kurallari olmali..  
(ornek. gorumcemin 5 yasindaki kizi.. bebekliginden beri hala ayni kizlar inanamassiniz bir aglamaya basliyor istedigi olmassa butun bir gun aglayabilir ve sonunda yapiliyor tabii...)

06/14/2011 14:09:00

evet fatma ben her istediğini ağlayarak yaptıran cocuk sevmiyorum.
bizim kide anlamıyor hayırdan biraz yüksek sesle söyleyince de ağlamaya başlıyor yeşimin dediği gibi anca ilgisini başka bi yere cekebilirsem bırakıyor pedagog olayı olabilir ama herşeyi de pedogoga danışan bir anne olmak istemiyorum

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...