merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/14/2011 19:38:00

Sevdecim çok çok geçmiş olsun canım....
Seniha hala annesütü alıyor ama biz de 2 kere bronşit olduk :(
bununla alakası yok bence  sıkma canını..
Öpüyorum Nurefşanı...

06/14/2011 19:40:00

Sevdecim cok cok gecmis olsun daha oncede dedim ya olacagi varmis tez zamanda gecsin insallah

06/14/2011 19:41:00

Sevdecim geçmiş olsun kendini suçlama lütfen,bu senin hatan değil böyle böyle büyütücez bebeklerimizi.Allah çaresiz dert vermesin.

06/14/2011 20:01:00

sevde geçmiş olsun.sadece emzikle değilki heryerden mikrop kapabilirler sürekli yerdeler zaten ne bulsalar ağızlarında.
inşallah hemen geçiverir dualarımız seninle.

06/14/2011 20:22:00

Çok teşekkür ederim arkadaşlar dediğiniz gibi inşallah geçer biran önce, bebek hasta olunca anne de ister istemez oluyor kendini suçlu hissetme durumu:(

Menekşe hakikaten çok farklısın ve tabi ki çok güzeldin, ilk anda tanıyamadım iki resmi karşılaştırdım ama çok başka:)

06/14/2011 21:35:00

Evet..Nerden başlasam,sabah annemler,öğleden sonrada okuldan arkadaşlar geldi evete  evet,bunca ay sonra aynı günü buldular sağolsunlar,çok sevindim ama bittim öte yandan,diyebilirim ki onat doğalı bu kadar yorulmamıştım,yşne de burdayım,hepsini de okudum(aferin bana:))
Bu arada yarın,yani bugün başlıyorum çalışmaya,tamam okullar tatil olacak ama işte kuzuyu bırakıp,aklı ve kalbi evde koymalar başlayacak:(
Günün özeti;uyandık,5 dakika sonra annemler geldi,tabi yaklaşık yarım saat süren yatak keyfi+oynaşmamızı yapamadık ama ne mutlu oldu onları görünce,süperdi:))
Sonra misafir hazırlıkları ki 3 hafta büyük arkadaşımızda geldi,gözler üstlerinde saç çekme ve yüze göze atılma durumları varmış arkadaşımız umutun,biz de çok aşağı kalmıyoruz gerçi:)
ama onu mu kıskandı ne oldu anlamadım,böyle çığlıklar duymamıştım kuzumdan,çocuk deli oldu sanki,bu durum epey sürdü,bu arada açlık,diş sancısı vs bütün ihtiyaçlar kontrol ediliyo tabi bişey yok..Sonra dışarı attık kendimizi,lojmanda turladık,parka gittik (beraber) kendine geldi..
Sevde çok çok geçmiş olsun,ben de aynıyım o mikrop konusunda sürekli yıkamam,yere düşen (evde tabi) bişeyleri alıp yedirebilirim..
Menekşe bu sen misin:))E memnun oldum tanıştığıma:)Nazar değmesin size çok hoşsunuz analı,kuzulu..
Zeren hediyenize bayıldım,oğluşa alacağım listedeki oyuncaklardan..
Huggies little swimmers aldım,haftaya deneyebilicez ama yiğenimden biliyorum,deniz havuz çok güvenilir ve rahattır ve pahalı:( biz m boyunu aldık içinde 11 tane var 16,5tl..
İyi geceler bütün nurtişlere..

06/15/2011 01:22:00

burda ben de surekli havuzda little swimmers kullaniyorum ama arkadaslarim o ne fiyat oyle, gozlerim yuvalarindan firlayacakti. 86'lik bez kolisinin fiyati o burada. yaa nefret ediyorum bu kapitalist dunyadan. burada insanlarin alim gucu cok yuksek ama kasik mamalari 3$ kutuda olanlar. cam kavanozda organik olanlar 70 cent falan. bizim ulkemizde alim gucu zaten dusuk, ama fiyatlar bunun3-4 kati. ya bu firmalar burada daha pahali satip, tr'de neden daha ucuza satmazlar ki? dengelesinler kendilerince fiyatlari. dayanamiyorum veee soyluyorum.
KAHROLSUN AMERIKAN EMPERYALIZMI!!!
biraz da ozelestiri; ne isin var burada. masterim bitsin donecegim arkadaslar yakinda vatandas da oluyorum, bir daha lorin burada okumak isterse gelirim artik. KAHROLSUN YUKSEK OGRETIM KURULU!! oh beee icimi doktum.
yaaa hediyeler gelmeye baslamis. :/ ben karar veremiyorum. ev, geri iade edecegim esyalarla doldu. aliyorum, ertesi gun geri veriyorum ama benim en buyuk sorunum beden. ya olmazsa korkusu. kiyafet almasam da turkiye de bulunmayacak enteresan birsey mi alsam. offf yaaaa!!! ne zormus. kimi markalar cok buyuk yapiyor kimisi kucuk geliyor. bakiyorum goz karari olmuyor. ama yarin yollayacagim artik.

06/15/2011 05:07:00

İlkönce Sevdecim çok geçmiş olsum kuzuya , inşallah bu sabah daha iyidir , Menekşe bir maşallah da benden sana , anne-oğul süper gözüküyorsunuz , tekrar mutlu yıllar size...

06/15/2011 06:32:00

Menekşe vaaaaaaavvvvvvvvv diyorum, maşallah anne  oğul harikasınız. iyiki mügünin dediği gibi kaldırmamışsın fotolarıda bu güzelliği gördük:)

Sevde sizede çok geçmiş olsun diyorum, benimde küçüklüğümden orta kulak iltahaplanması hatıralarım vardır geliyor ve geçiyor, allah dermansız dert vermesin.

06/15/2011 07:24:00

Menekşe baya sükse yaptı :)

Sevdecim çok geçmiş olsun tatlım, öyle böyle güçlenecekler... Üzme kendini, nazar değiyor fıstığına ...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...